Yalova'da hırsızlık şüphelileri yakalandı - Son Dakika

Yalova'da hırsızlık şüphelileri yakalandı

21.10.2019 13:15
Yalova'da hırsızlık şüphelileri yakalandı, System.String[]

Balıkesir'de evlerden ziynet eşyası çaldıkları iddia edilen 5 şüpheli, Yalova'da yakalandı.

Balıkesir'de evlerden ziynet eşyası çaldıkları iddia edilen 5 şüpheli, Yalova'da yakalandı.

Yalova Emniyet Müdürlüğü ekipleri, evlerden hırsızlık olaylarına karıştıkları öne sürülen zanlıların bulunduğu kamyoneti durdurdu.

Gözaltına alınan A.V, M.K, M.V, N.K.K. ve A.Y'nin, Balıkesir'de 18-19 Ekim'de bazı evlerden ziynet eşyası çaldığı belirlendi.

Şüphelilerin yanı sıra araçta ve üzerlerinde ele geçirilen ziynet eşyaları ile suç materyalleri, Balıkesir Emniyet Müdürlüğü görevlilerine teslim edildi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Yalova'da hırsızlık şüphelileri yakalandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

BM'nin yıllardır uygulamadığı kararı Azerbaycan ordusu uyguladı! Zengilan ve Horadiz kentleri işgalden kurtarıldı Kiracı, hayatına renk katmak için kaldığı evi yaktı Mikel Arteta, Mesut Özil'i Premier Lig kadrosunun dışında bıraktı TBMM Başkanı Şentop Ermenistan'ın ambargo söylemini değerlendirdi: Fıkra olarak anlatılacak bir şeydir Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adamla düğün yaptı Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu Son Dakika! Azerbaycan ordusu 27 yıl sonra Zengilan şehrini işgalden kurtardı