Yasağa rağmen sahilde yürüyüşe çıkan vatandaşlara bin TL para cezası verildi - Son Dakika

Yasağa rağmen sahilde yürüyüşe çıkan vatandaşlara bin TL para cezası verildi

İstanbul Emniyeti, Valiliğin yasak kararına rağmen sahilde yürüyüş yapan vatandaşlara 1000'er TL para cezası uyguladı. Cezanın miktarını gören vatandaşlar, büyük şaşkınlık yaşasa da ekipler geri adım atmadı.

İstanbul Valiliği, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının önüne geçmek amacıyla sahillerde balık tutulmasını ve spor yapılmasını yasakladı. Yasağa rağmen Beşiktaş- Sarıyer sahil yolu üzerinde yürüyüşe çıkan vatandaşlara para cezası kesildi.

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de etkili olan Kovid-19 salgınının yayılmasını engellemek amacıyla ülke çapında bir dizi önlemler alındı. İstanbul Valiliği de bu kapsamda vatandaşların yoğun olarak toplandığı sahillerde balık tutmanın ve spor yapmanın geçici süreliğine yasaklandığını açıkladı.

Yasağa rağmen sahilde yürüyüşe çıkan vatandaşlara bin TL para cezası verildi

EKİPLER DENETİME ÇIKTI

Alınan tedbirlerin ardından İstanbul Emniyeti, Beşiktaş-Sarıyer sahil şeridinde denetlemelere başladı. Sahil yolu üzerinde anonslar yapılarak vatandaşlara alınan tedbirlere uyulması konusunda uyarılarda bulunuldu.

Yasağa rağmen sahilde yürüyüşe çıkan vatandaşlara bin TL para cezası verildi

YASAĞI DELEN VATANDAŞLARA BİN TL CEZA

Yasağa rağmen sahilde yürüyüşe çıkan vatandaşlara polis ekipleri tarafından 1000'er TL para cezası uygulandı. Cezanın miktarını gören vatandaşlar, büyük şaşkınlık yaşadı. Yapılan uyarı ve uygulanan para cezasının ardından sahil yolunun boş kaldığı görüldü.

Yasağa rağmen sahilde yürüyüşe çıkan vatandaşlara bin TL para cezası verildi


Son Dakika

Murat Boz, O Ses Türkiye'den ayrıldı mı? Paylaşımı dikkat çekti Canlı yayında göğüsleri görünen jüri üyesi itiraf etti: Bilerek yaptım Karnı burnunda olan ünlü şarkıcı, mayo giyip denize koştu Acun Ilıcalı, anneliğini çok beğendiği Şeyma Subaşı'nı öve öve bitiremedi "10 milyon liram olsa müziği bırakırım" diyen İrem Derici'ye para yağdı Oyuncu Saruhan Hünel, Kuruluş Osman dizisinden ayrıldı Oyuncu Bahar Şahin'den gülümseten çocukluk itirafı: Galatasaraylı olduğum için Arda Turan'a aşıktım İletişim ödülünde Cemal Can ile konuşan Danla Bilic, kendisine laf atan Yasin'e sert çıktı: Hesabınla vedalaş Canlı yayında yöneltilen "Kürtçe" sorusu Acun'u küplere bindirdi: Vatan hainleri, vicdansızlar Mısırlı sunucu Lobna Asal, canlı yayında dakikalarca sevdiği maymunun saldırısına uğradı Karantina döneminde yeteneğini keşfeden Esra Erol, resim yapmaya başladı Caner Erkin'den Şükran Ovalı itirafı: İkna etmek için kapısında yattım Şarkıcı Sinan Özen'in yenidoğan bebeği 6. kez ameliyat oldu Fenomen Jason Derula, matkapla mısır yeme videosu çekerken ön dişlerini kırdı Survivor'un 89. bölüm fragmanı yayınlandı! Cemal Can ile Danla Bilic şifreli olarak konuştu