Yenişehir Ticaret Borsasından 55 öğrenciye tablet bilgisayar bağışı - Son Dakika

Yenişehir Ticaret Borsasından 55 öğrenciye tablet bilgisayar bağışı

18.01.2021 17:13
Yenişehir Ticaret Borsasından 55 öğrenciye tablet bilgisayar bağışı, System.String[]

Yenişehir Ticaret Borsası, uzaktan eğitim gören öğrencilere verilmek üzere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne 55 tablet bilgisaya bağışladı.

Yenişehir Ticaret Borsası, uzaktan eğitim gören öğrencilere verilmek üzere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne 55 tablet bilgisaya bağışladı.

Tabletlerin teslimi dolayısıyla düzenlenen törene, Ticaret Borsası Başkanı Saim Bolaca, Başkan Yardımcısı Mustafa Sert, İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Ayaz ile Şube Müdürleri Emrullah Gül ve Hüseyin İnci katıldı.

Bolaca, törende yaptığı konuşmada, her yıl yapılan yardımlara bu yıl tabletin eklendiğini belirterek, bu cihazların öğrencilere hayırlı olması diledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Ayaz ise "Tablet hediyeleri için Ticaret Borsası Başkanı Saim Bolaca ve Yönetim Kurulu üyelerine çok teşekkür ederiz. Tabletler, Bakanlığımız ve Sosyal Yardımlaşma Vakfının hazırlamış olduğu listeye bağlı kalınarak başarılı ve ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtılacak. Öğrencilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum." ifadelerini kullandı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Yenişehir Ticaret Borsasından 55 öğrenciye tablet bilgisayar bağışı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Maske takmadığı için uyarılan kadın, iç çamaşırını kafasına taktı Hakan Taşıyan için acil çağrı! Sağlık durumu kötüye gidiyor Bakan Koca, vaka sayısı en çok azalan ve artan illeri açıkladı Rıdvan Dilmen'den Beşiktaş'a övgü: Şampiyonluğun en büyük favorisi Yasadışı bahis oynatan şahıs "Beni almaya teçhizatları yetmez" dedi, polis canlı yayında yakaladı Kerimcan Durmaz, 'Peşimde' şarkısının klibinde kadın kılığına girip Sharon Stone pozu verdi Yatak odasında bastığı karısı ve yasak aşkı balkondan atlayıp can vermişti! Suçlanan koca, beraat etti Yangında küle dönen evine haciz gelen Çılgın Sedat'a Demet Akalın'dan büyük destek