Yine çukura takılıp düşen Orhan Gencebay, bu kez parmağını kırdı - Son Dakika

Yine çukura takılıp düşen Orhan Gencebay, bu kez parmağını kırdı

23.01.2021 23:29
Yine çukura takılıp düşen Orhan Gencebay, bu kez parmağını kırdı, System.String[]

Ünlü sanatçı Orhan Gencebay, evinin yakınlarında yürüyüş yaptığı esnada bir çukura takılıp düşerek sol işaret parmağını kırdı. Acıdan kıvranan Gencebay, eşiyle birlikte hastaneye gitti. Gencebay, daha önce de bir çukura takılıp düşünce haber olmuştu.

Arabesk müziğinin sevilen ismi Orhan Gencebay'dan hayranlarına üzücü haber geldi.

Tek başına yürüyüş yapan Orhan Gencebay'ın bir çukura takılarak yere düştüğü öğrenildi. Sol işaret parmağı kırılan Orhan Gencebay'ın acıyla kıvranarak taksiye binip eve gittiği, daha sonra da evden eşiyle birlikte hastaneye götürüldüğü belirtildi.

PARMAĞINA ATEL TAKILACAK

TV100'ün haberine göre; özel bir hastanede röntgeni çekilen Gencebay'ın sol el işaret parmağının kırık olduğu ve parmağına atel takılacağı öğrenildi.

Yine çukura takılıp düşen Orhan Gencebay, bu kez parmağını kırdı

DAHA ÖNCE DE ÇUKURA TAKILIP DÜŞMÜŞTÜ

Orhan Gencebay'ın daha önce de yine boğazda hava almak isterken tek başına yürüyüşe çıkmış ve yine bir çukura takılarak düştüğü öğrenilmişti.

Yine çukura takılıp düşen Orhan Gencebay, bu kez parmağını kırdı

Son Dakika Magazin Yine çukura takılıp düşen Orhan Gencebay, bu kez parmağını kırdı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Valiliklerden sonra bir açıklama da Milli Eğitim Bakanlığı'ndan! Yüz yüze eğitim 2 Mart'ta Kabine kararlarına göre başlayacak Alex de Souza, bu sezon takım çalıştırmak istemediği için Malatyaspor'un teklifini reddetti Nesli neredeyse tükenmek üzere! Yüzünü bir anlık da olsa gösteren porsuk kamerada Bülent Ersoy, 450 bin TL ödeyerek 55 tilkinin kürkünün kullanıldığı palto satın aldı 'Ege'nin Maldivleri' olarak bilinen Kalem Adası 400 milyon liraya satışa çıktı Mehmet Ali Erbil'den "Ekranlara geri dönecek misiniz?" sorusuna yürek burkan cevap Kırmızı Oda dizisindeki gerdek gecesi sahnesine tepki yağdı: Namus böyle bir şey değil 13 yaşındaki çocuk veda mektubu bırakıp kendini astı: Siz beni hiç sevmediniz