Yorumcu Şansal Büyüka: TFF, Fatih Terim'e Tazminat Ödemeyecek - Son Dakika

Yorumcu Şansal Büyüka: TFF, Fatih Terim'e Tazminat Ödemeyecek

3 yıl önce

Ünlü yorumcu Şansal Büyüka, Fatih Terim'in TFF'den alacağı tazminatla ilgili olarak, "TFF, Fatih Terim'e tazminat ödemeyecek." dedi.

Yorumcu Şansal Büyüka: TFF, Fatih Terim'e Tazminat Ödemeyecek, System.String[]

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile yolları ayıran Türkiye Futbol Federasyonu'nun, tazminat ile ilgili kararı belli oldu.

SÖZLEŞME GEREĞİ TAZMİNAT VERİLECEK

EURO 2016'da yaşanan prim olayı, Arda Turan ile Terim arasındaki gerginlik ve son olarak Alaçatı'da yaşanan kavga sonrasında Terim ile TFF arasında bir görüşme yapılarak, tecrübeli teknik adamın görevine son verilmişti. Bu nedenle de Türkiye Futbol Federasyonu'nun yapılan sözleşme gereği Fatih Terim'e tazminat ödeme durumu belirmişti.

TFF Başkanı Yıldırım Demirören, geçtiğimiz günlerde bir canlı yayında, hafta içi Fatih Terim ile görüşerek ortadaki bu tazminat konusunu konuşacaklarını belirtmişti.

ŞANSAL BÜYÜKA: TAZMİNAT ÖDEMEYECEKLER

beINSport'un canlı yayınında Şansal Büyüka, bu konuyla ilgili aldığı bir bilgiyi paylaştı. Büyüka, Türkiye Futbol Federasyonu'nun, Fatih Terim'e tazminat ödemeyeceğini iddia etti. Yazılı bir karar almadıklarını ancak böyle bir düşüncelerini olduğunu belirten Büyüka, bu kararın kesin olduğunu belirtti.

Büyüka, durumun hukuki boyuta gittiği zaman da Fatih Terim'in bir iş akdinin son bulması nedeniyle haklılığının bulunduğu ve tazminatının ödenmesi mükellefinin bulunduğunu ifade etti.

Haber Yayın Tarihi: 15.08.2017 01:50 

YORUMLAR


Son Dakika

Stilist Eliz Sakuçoğlu, sevgilisiyle arabada öpüşürken görüntülendi
Otel odasında bir adamla yakalanan kadını, Endonezya'nın ilk "kadın kırbaç ekibi" cezalandırdı Son dakika: Manisa beşik gibi! 4.1 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi

Son Dakika Haberleri