Yorumcu Şansal Büyüka: UEFA Haklının Değil Güçlünün Yanında Yer Aldı - Son Dakika

Yorumcu Şansal Büyüka: UEFA Haklının Değil Güçlünün Yanında Yer Aldı

2 yıl önce

EURO 2024'e ev sahipliği yapma hakkı kazanan ülke Almanya oldu. Yorumcu Şansal Büyüka, "UEFA haklının değil güçlünün yanında yer aldı." dedi.

Yorumcu Şansal Büyüka: UEFA Haklının Değil Güçlünün Yanında Yer Aldı, System.String[]

Türkiye ve Almanya'nın düzenlemek için aday olduğu EURO 2024'ün ev sahibi, İsviçre'nin Nyon kentindeki UEFA merkezinde gerçekleştirilen oylama sonucunda belirlendi.UEFA Yönetim Kurulu tarafından yapılan oylama sonucunda Almanya, EURO 2024'ün ev sahipliğini üstlenme hakkı kazandı.

"ISRARLA İSTİYORUZ BİRAZ SAYGI DUYUN"

Kurayı değerlendiren Şansal Büyüka şu ifadeleri kullandı:"Biraz mantık, biraz adalet duygusu olsa bize verirlerdi. Mesut Özil'i biz mi linç ettik? Dünya Kupası'nı kaldırmış bir futbolcuyu Cumhurbaşkanı ile fotoğraf çektirdi diye biz mi linç ettik? UEFA bir kez daha haklının değil güçlünün yanında yer aldı maalesef. 20 yıldır bu kadar ciddi, bu kadar büyük organizasyona sürekli talip olan başka bir ülke var mı? Israrla istiyoruz. Buna biraz saygı duyun."

Yorumcu Şansal Büyüka: UEFA Haklının Değil Güçlünün Yanında Yer Aldı

Haber Yayın Tarihi: 27.09.2018 04:43 

YORUMLAR


Son Dakika

Ünlü futbolcuların kramponlarını, 2 metrekarelik dükkanında tamir ediyor
Kızının yaptığı işten utanç duyan baba kızını boğup parçalara ayırdı Bir düğüne katılan oyuncu Bige Önal, rüzgarın esmesiyle frikik verdi

Son Dakika Haberleri