Zeynep Alkan bu kez estetik için bıçak altına yatacak - Son Dakika

Zeynep Alkan bu kez estetik için bıçak altına yatacak

16.01.2021 17:54
Zeynep Alkan bu kez estetik için bıçak altına yatacak, System.String[]

Geçtiğimiz günlerde ses tellerinden ameliyat olan yönetmen Hamdi Alkan'ın kızı Zeynep Alkan, yeniden operasyon geçirecek. Estetik yaptıracak 22 yaşındaki oyuncu Zeynep Alkan, sivri bulduğu çenesini törpületip küçülttürecek.

Zeynep Alkan, yeni yılın ilk günlerinde ses tellerindeki kist nedeniyle ameliyat olmuştu. 22 yaşındaki oyuncu, bu kez estetik nedeniyle bıçak altına yatacak.

Posta gazetesinde yer alan habere göre; Zeynep Alkan, uzun ve sivri bulduğu çenesini törpületip küçülttürecek. 22 yaşındaki güzel, bu yüzden bir süre Hollanda'ya sevgilisi Wesley Pabis'in yanına gidemeyecek.

Zeynep Alkan bu kez estetik için bıçak altına yatacak

SALGIN NEDENİYLE TÜRKİYE'YE UZUN SÜRE DÖNEMEMİŞTİ

Zeynep Alkan, Amsterdam'da eğitim alıyordu. Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle evine gelmek isteyen Alkan, uçuş yasağı nedeniyle Türkiye'ye dönememişti. Pandeminin ilk dönemlerinde İtalya ve Hollanda'da bulunan Zeynep Alkan, "Hollanda ve İtalya'da sürekli kademeli olarak karantina uygulanıyor. Burası daha rahat, ben de artık buradayım. İstanbul'da kalacağım"

Zeynep Alkan bu kez estetik için bıçak altına yatacak
Zeynep Alkan bu kez estetik için bıçak altına yatacak

Son Dakika Magazin Zeynep Alkan bu kez estetik için bıçak altına yatacak - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Korona denetiminde kıraathanede okey oynarken yakalanan vatandaşa 1 ay 20 gün hapis cezası Dolandırıcıların "son dakika" oyunu ifşa oldu! Dikkat, tek tıkla bankanızdaki tüm paranızdan olabilirsiniz Cumhur İttifakı'na katılacak mı? Soru canlı yayında soruldu, Sarıgül'ün cevabı netti Arabasında uyuşturucu madde bulunan oyuncu Ayşegül Çınar, adliyeye götürüldü 2020'de kadın cinayetinin işlenmediği kentimizde erkeklere çiçek dağıtıldı İmamoğlu'ndan tepki çeken Kadınlar Günü paylaşımıyla ilgili ilk yorum: Tamamen iyi duygularla doludur Myanmar'da protestocular, askerleri durdurabilmek için sokaklara kadın çamaşırları astı Tek tekerlekli motosiklet yaptı, gören hayran kaldı