Son Dakika Haberleri: Ziraat Odası Başkanlarından AK Parti İl Başkanı Ertürk'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Ziraat Odası Başkanlarından AK Parti İl Başkanı Ertürk'e Hayırlı Olsun Ziyareti

3 yıl önce

Aydın’da faaliyet gösteren ziraat odası başkanları, göreve yeni atanan AK Parti Aydın İl Başkanı Ahmet Ertürk’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziraat Odası Başkanlarından AK Parti İl Başkanı Ertürk'e Hayırlı Olsun Ziyareti, System.String[]

Aydın'da faaliyet gösteren ziraat odası başkanları, göreve yeni atanan AK Parti Aydın İl Başkanı Ahmet Ertürk'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


Efeler Ziraat Odası Başkanı Rıza Posacı başkanlığındaki heyet, AK Parti Aydın İl Başkanı olarak göreve yeni atanan Ahmet Ertürk'ü parti binasında ziyaret etti. Hayırlı olsun ziyaretinde, Efeler Ziraat Odası Başkanı Rıza Posacı, Ertürk'e çiçek takdim ederken, Ertürk'te başkanlara tatlı ikramında bulundu.


Ziraat Odası Başkanları, tarım camiasından birinin il başkanı olarak atanmasından duydukları memnuniyeti dile getirerek, artık çiftçilerin sorunlarını daha yakından iletme fırsatı bulduklarını dile getirdiler.


AK Parti Aydın İl Başkanı Ahmet Ertürk ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, çiftçilerin kendileri için çok önemli olduğunu söyledi. Ertürk, "Çiftçiler önemli insanlar. Çiftçilerin üreten insanların temsilcilerisiniz. Sizin öneri ve tavsiyeleriniz, bizim için çok daha önem arz ediyor. Çünkü ürettiği ürünler ile bu toplumu besleyen bu toplumu doyuran bu toplumu giydiren çiftçilerin haklarını ödeyemeyiz. Onlar için ne yapsak azdır. Onun için çiftçilerimizin dertleriyle dertleneceğiz. Öneri ve tavsiyeler çok önemli. Sorunlarımız ne ise, ne yapılacaksa el birliği ile yapalım" diye konuştu. - AYDIN

Haber Yayın Tarihi: 23.11.2017 06:04 Kaynak: İHACan Yaman kendisiyle röportaj yapan İspanyol kadın muhabire asıldı
Önce milli piyangoyu vurdu ardından define buldu ABD'li model Gigi Hadid, yatakta verdiği üstsüz pozuyla gündem oldu