Son dakika İbrahim Burkay haberleri, İbrahim Burkay son dakika, son dakika İbrahim Burkay

Son Dakika İbrahim Burkay Haberleri

Son dakika İbrahim Burkay haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ibrahim burkay haberleri anında burada.

 • 10.01.2020 11:26 Otomotiv yan sanayisi yeni nesil teknolojiye Otomotiv yan sanayisi yeni nesil teknolojiye "mükemmeliyet merkezleri" ile geçecek

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, nanoteknoloji ile mikromekanik ve mikroelektronik alanlarında iki ayrı mükemmeliyet merkezi kurarak otomotiv yan sanayisinin yeni nesil teknolojiye geçişini sağlamayı hedeflediklerini açıkladı.

 • 10.01.2020 11:04 Otomotiv yan sanayisi yeni nesil teknolojiye Otomotiv yan sanayisi yeni nesil teknolojiye "mükemmeliyet merkezleri" ile geçecek

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, nanoteknoloji ile mikromekanik ve mikroelektronik alanlarında iki ayrı mükemmeliyet merkezi kurarak otomotiv yan sanayisinin yeni nesil teknolojiye geçişini sağlamayı hedeflediklerini açıkladı.

 • 06.01.2020 16:53 'Yeniden Büyük Bursaspor' kampanyası başladı 'Yeniden Büyük Bursaspor' kampanyası başladı

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "#YenidenBüyükBursaspor için başlattığımız kampanyamıza ilk bağışı gerçekleştirdim. Yeşil-Beyaz sevgisini yüreğinde taşıyan herkesi kampanyamıza katılmaya davet ediyorum" ifadelerini kullandı.

 • 03.01.2020 15:11 Bursa'da Bursa'da "temiz üretim" hamlesi

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Bursa sanayiinde başlattıkları dönüşüm hamlesinin, yüksek teknolojili ve katma değerli üretim yapısına geçişin yanında temiz üretimi benimseyen yeni nesil bir sanayi anlayışı olduğunu söyledi.

 • 31.12.2019 12:08 BTSO Başkanı Burkay: Türkiye tüm ekonomik göstergelerde güçlü bir atılım yapacak BTSO Başkanı Burkay: Türkiye tüm ekonomik göstergelerde güçlü bir atılım yapacak

  BURSA Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, 2019 yılına ilişkin yaptığı değerlendirmede, Türkiye'nin yeni bir büyüme ve kalkınma hamlesinin eşiğinde olduğunu söyledi.

 • 31.12.2019 11:57 Burkay: Burkay: "Yeni bir büyüme ve kalkınma hamlesinin eşiğindeyiz"

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Türkiye'nin yeni bir büyüme ve kalkınma hamlesinin eşiğinde olduğunu söyledi.

 • 25.12.2019 16:45 BTSO yönetimi Fetih Müzesi'ni gezdi BTSO yönetimi Fetih Müzesi'ni gezdi

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay ve BTSO Meclis Başkanı Ali Uğur, Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi'ni ziyaret etti.

 • 25.12.2019 16:27 Burkay: Burkay: "Mutlaka Ziyaret Etmesi Gereken Bir Mekan"

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay ve BTSO Meclis Başkanı Ali Uğur, Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi'ni ziyaret etti.

 • 07.12.2019 11:42 Ekonominin Oscarları sahiplerini buldu Ekonominin Oscarları sahiplerini buldu

  BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay ve Meclis Başkanı Ali Uğur'un ev sahipliğinde düzenlenen ödül törenine TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Bursa Valisi Yakup Canbolat, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, Bursa milletvekilleri Ahmet Kılıç, Refik Özen, Emine Yavuz Gözgeç, Vildan Yılmaz Gürel, İsmail Tatlıoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bursa Teknik Üniversitesi Rektörü Prof

 • 02.12.2019 17:04 Burkay: Burkay: "Yeni yıla umutlu giriyoruz"

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Türkiye ekonomisinin resesyondan çıktığını belirterek, "Yeni yıla umutlu giriyoruz.

 • 02.12.2019 15:31 “Yatırım harcamalarındaki artış ekonomimize direnç kazandıracaktır” “Yatırım harcamalarındaki artış ekonomimize direnç kazandıracaktır”

  BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Türkiye ekonomisinin resesyondan çıktığını belirterek, "Yeni yıla umutlu giriyoruz.

 • 05.11.2019 20:48 Bursa'da 33 yıllık mağaza yenilenen yüzüyle açıldı

  Mağazanın açılışına Bursa Valisi Yakup Canbolat, Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Süleyman Çelik, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, BTSO Başkanı İbrahim Burkay'ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı

 • 10.10.2019 13:19 BTSO ve Nilüfer'den iş birliği vurgusu BTSO ve Nilüfer'den iş birliği vurgusu

  Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem'in BTSO Başkanı İbrahim Burkay'a yaptığı ziyarette, iki kurum arasında yapılabilecek iş birliği ele alındı.

 • 09.10.2019 17:55 BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay Açıklaması BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay Açıklaması

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Türkiye'nin güney sınırını tehdit eden terör örgütüne karşı başlattığı 'Barış Pınarı Harekatı'na iş dünyası olarak tam destek verdiklerini belirterek, "Dualarımızla ve tüm gönlümüzle devletimizin ve kahraman...

 • 04.10.2019 17:00 Bursa TSO Başkanı İbrahim Burkay, Kilis'te Bursa TSO Başkanı İbrahim Burkay, Kilis'te

  Türkiye'nin en büyük ticaret ve sanayi odalarından birisi olan Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanı İbrahim Burkay ile yönetim kurulu üyeleri Kilis Valisi Recep Soytürk ile Belediye Başkanı Mehmet Abdi Bulut'u ziyaret ettiler.

 • 04.09.2019 14:59 “Türkiye ekonomisinin geleceğini kadınlar belirleyecek” “Türkiye ekonomisinin geleceğini kadınlar belirleyecek”

  Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (BUİKAD) Başkanı Oya Eroğlu ve yönetim kurulu üyeleri Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay'ı ziyaret etti.

 • 04.09.2019 09:25 Aktaş ve Burkay'dan Bursaspor'a forma desteği Aktaş ve Burkay'dan Bursaspor'a forma desteği

  1963 forma desteğinde bulunan Başkan Aktaş, BTSO Başkanı İbrahim Burkay'a "2020 forma desteğine var mısın?" çağrısında bulundu

 • 02.08.2019 11:37 “Sanayicimizin üzerindeki yük hafifletilmeli” “Sanayicimizin üzerindeki yük hafifletilmeli”

  BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Türkiye ekonomisinin hassas süreçten geçtiği bir dönemde başta doğalgaz ve elektrik olmak üzere üretim maliyetleri üzerindeki yüklerin hafifletilmesi gerektiğini söyledi.

 • 31.07.2019 11:17 “Bankalar da elini taşın altına koymalı” “Bankalar da elini taşın altına koymalı”

  BTSO Başkanı İbrahim Burkay, Merkez Bankası'nın uyguladığı faiz indiriminin özel sektörün beklentileri doğrultusunda gerçekleştiğini belirterek, "Şimdi sıra bankalarımızda.

 • 25.07.2019 17:41 “Faiz indirimi piyasaların enerjisini artıracak” “Faiz indirimi piyasaların enerjisini artıracak”

  BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Merkez Bankası tarafından faiz indirimi kararı alınmasının Türkiye'ye olan yatırım iştahını artıracağını belirterek, "Ekonomiye olan güveni bir kez daha ortaya koyan faiz kararı, yeni yatırımlar için piyasanın motivasyonunu yükseltti" dedi.

 • 25.07.2019 16:10 BTSO Başkanı İbrahim Burkay Merkez Bankası'nın faiz kararını değerlendirdi BTSO Başkanı İbrahim Burkay Merkez Bankası'nın faiz kararını değerlendirdi

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Merkez Bankası tarafından faiz indirimi kararı alınmasının Türkiye'ye olan yatırım iştahını artıracağını belirterek, "Ekonomiye olan güveni bir kez daha ortaya koyan faiz kararı, yeni yatırımlar için piyasanın...

 • 22.07.2019 22:18 “Bursa ve Uludağ’ın marka değerine katkı sağlayacak” “Bursa ve Uludağ’ın marka değerine katkı sağlayacak”

  BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, BTSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile birlikte UYEM projesinde devam eden çalışmaları yerinde inceleyip bilgi aldı.

 • 14.07.2019 11:52 BTSO Başkanı İbrahim Burkay: BTSO Başkanı İbrahim Burkay: "15 Temmuz Milli mücadelenin şanlı tarihimize altın harflerle...

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, "Cesareti ve ferasetiyle karanlık odakların kirli oyunlarına geçit vermeyen kahraman milletimizin emanetine sahip çıkmaya devam edeceğiz.

 • 03.07.2019 11:13 (Özel) Volksvagen Teknosab'a yatırım yapabilir (Özel) Volksvagen Teknosab'a yatırım yapabilir

  Türkiye, Volksvagen grubunun yapacağı yeni yatırımı konuşurken, Bursa Ticaret Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay, ileri teknolojili yatırım hedefleyen yerel ve uluslararası dünya markalarıyla görüşme yaptıklarını belirterek, "Alman otomotiv devi Volksvagen grubunun yanı sıra birçok...

 • 14.06.2019 09:48 “Yeni fikirler için Girişim Sermaye Fonu’na ihtiyacımız var” “Yeni fikirler için Girişim Sermaye Fonu’na ihtiyacımız var”

  BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, "Bölgemizin şu anda 'Girişimci Sermaye Fonu'na ihtiyacı var. Fon ile startup ve yeni fikirlere yatırımların önü açılacak ve Bursa'da girişimcilik ekosistemi kendiliğinden gelişecektir" dedi.

 • 23.05.2019 05:07 Euro/dolar ihracatçıya ‘eksi’ yazdı Euro/dolar ihracatçıya ‘eksi’ yazdı

  Bursa TSO Başkanı İbrahim Burkay, Bursa'da ihracat yapan firmaların yılın ilk 4 ayında parite kaynaklı kayba uğradığını söyledi.

 • 22.05.2019 12:56 Mekansal Planlama Marmara Havzasına Güç Katacak Mekansal Planlama Marmara Havzasına Güç Katacak"

  Bursa Ticaret Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, 11 bin kilometrekarelik yüzölçümüne sahip Bursa'da binde 8'lik bir paya sahip sanayinin kent ekonomisine yüzde 46 katkı sağladığını belirterek, "Marmara Havzası mekansal planlamayla Türkiyemizin daha yüksek bir...

 • 20.05.2019 16:47 “Savunma ve havacılık sanayinde ‘yerlileştirme’ seferberliği başlattık” “Savunma ve havacılık sanayinde ‘yerlileştirme’ seferberliği başlattık”

  BASDEC üyeleriyle savunma sanayi ana kuruluşlarını işbirliği masasında buluşturduklarını söyleyen BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Türkiye'nin son yıllarda gerçekleştirdiği yerli ve milli üretim hamlesinde kamu-özel sektör birlikteliğinin kayda değer rol oynadığını belirtti.

 • 01.05.2019 12:51 Btso Başkanı Burkay Açıklaması Btso Başkanı Burkay Açıklaması

  BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, ikinci görev dönemlerinde bir yılı geride bıraktıklarını belirterek, "Bursa büyürse Türkiye büyür inancıyla şehrimize ve ülkemize değer katan projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz" dedi.

 • 30.04.2019 15:29 Btso Başkanı Burkay Btü Öğrencileriyle Buluştu Btso Başkanı Burkay Btü Öğrencileriyle Buluştu

  Bursa Teknik Üniversitesi (BTÜ) öğrencileriyle buluşan Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, yeni ekonomi modellerinin hakim olduğu günümüzde bugünü değil, geleceği takip eden gençlere ihtiyaç olduğunu söyledi.

 • 29.04.2019 16:23 Btso Yönetiminden Başkan Erdem'e Hayırlı Olsun Ziyareti Btso Yönetiminden Başkan Erdem'e Hayırlı Olsun Ziyareti

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanı İbrahim Burkay, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem'i makamında ziyaret etti.

 • 25.04.2019 11:04 "Vergi Reformunda Otomotive Yapılacak Destekler Çok Önemli"

  Bursa Ticaret Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay, Tofaş'taki 3 vardiyadan 2 vardiyaya düşme kararının verimlilik açısından alındığını belirterek, "Tofaş'ın sene başı bütçesine bakıldığında üretim adedi 250 binden 275 bine doğru yukarı yönlü revize edildi.

 • 15.04.2019 10:29 "Bursa, 121 ülkeden daha fazla dış ticaret performansı gösteriyor"

  BTSO Başkanı İbrahim Burkay, 15 milyar dolara yakın ihracatla 121 ülkeden daha fazla dış ticaret performansı gösteren Bursa iş dünyasının Ar-Ge ve inovasyon odaklı dönüşümüne liderlik eden çalışmalara imza attıklarını söyledi.

 • 10.04.2019 17:00 Btso Başkanı Burkay Açıklaması Btso Başkanı Burkay Açıklaması

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Türkiye'nin kalkınma hedefleri doğrultusunda yeni rotasını belirlediğini ifade ederek, bu kapsamda hazırlanan 'yapısal dönüşüm adımları' ile nitelikli dönüşüm için güçlü bir mücadele döneminin başladığını söyledi.

 • 05.04.2019 14:22 Btso Başkanı Burkay Açıklaması Btso Başkanı Burkay Açıklaması

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, yaklaşık 90 firmada 5 bin kişiye istihdam sağlayan Kayapa Islah OSB'nın 'Organize Sanayi Bölgesi' statüsü kazanmasının Bursa'nın hedeflerine büyük güç katacağını söyledi.

 • 01.04.2019 15:00 BTSO Başkanı İbrahim Burkay 31 Mart Yerel Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi BTSO Başkanı İbrahim Burkay 31 Mart Yerel Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi sonuçlarını değerlendirdi.

 • 31.03.2019 22:48 Burkay Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi Burkay Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimi sonuçlarını değerlendirdi.

 • 27.03.2019 15:57 “Ekonomideki nitelikli dönüşüme odaklanmalıyız” “Ekonomideki nitelikli dönüşüme odaklanmalıyız”

  Türkiye'de 31 Mart'ın ardından 4,5 yıl gibi uzun bir süre seçim olmayacağını ifade eden BTSO Başkanı İbrahim Burkay, "Ekonomimizde fırsatlarla dolu yeni bir dönem başlıyor.

 • 14.03.2019 17:26 Burkay: Burkay: "Türkiye'nin Büyüme Hamlesi Üretim ve İhracat Odaklı Olmalı"

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, ocak ayı sanayi üretim rakamlarını değerlendirdi.

 • 05.03.2019 20:21 Bursa Bursa'nın 2019 Hedefi 120 Bin Kişilik İstihdam Bursa Bursa'nın 2019 Hedefi 120 Bin Kişilik İstihdam

  Bursa'nın 2019 hedefi 120 bin kişilik istihdamBursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Bursa iş dünyası olarak 2019 yılında 120 bin kişilik ilave istihdam hedefi belirlediklerini belirterek, 'Ülkemizin refah seviyesini yükseltmek ve daha güçlü bir...

 • 23.01.2019 13:45 Btso Başkanı Burkay: Btso Başkanı Burkay: "Yüksek Teknolojili Üretim İçin 1. Bölgede Planlama Revize Edilmeli"

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında gerçekleştirilen 'Türkiye Ekonomi Şurası'nda, ülke ekonomisinin lokomotifi olan Marmara havzasında üretim planlaması ve teşvik politikalarının potansiyel...

 • 11.01.2019 12:10 "Ekonomide çarklar hızlanacak"

  BTSO Başkanı İbrahim Burkay, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan KOBİ Değer Kredisi'nin finans sektörü ile reel sektör arasındaki güç birliğinin önemli bir göstergesi olduğunu belirterek, "KOBİ Değer Kredisi projesi, ekonomide çarkların yeniden hızlanmasını sağlayacak" dedi.

 • 24.12.2018 14:23 HİSER ile Bursa dünyaya açılacak HİSER ile Bursa dünyaya açılacak

  BTSO liderliğinde yürütülen HİSER Projesi'nin sektörün dünyaya açılmasını ve rekabetçiliğinin güçlenmesini sağlayacağını belirten BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, "Turizm sektörümüzün birlik ve beraberliği sektörde yeni başarıların habercisi olacak" dedi.

 • 29.11.2018 20:32 Btso Başkanı İbrahim Burkay'ın Acı Günü Btso Başkanı İbrahim Burkay'ın Acı Günü

  BURSA Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanı İbrahim Burkay'ın babası Hacı Ömer Burkay son yolculuğuna uğurlandı.

 • 29.11.2018 17:27 Btso Başkanı İbrahim Burkay'ın Acı Günü...sevenleri Burkay'ı Yalnız Bırakmadı Btso Başkanı İbrahim Burkay'ın Acı Günü...sevenleri Burkay'ı Yalnız Bırakmadı

  BTSO Başkanı İbrahim Burkay'ın acı günü...Sevenleri Burkay'ı yalnız bırakmadıBURSA - BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay'ın babası son yolculuğuna uğurlandı.

 • 29.11.2018 17:17 Burkay, son yolculuğuna uğurlandı Burkay, son yolculuğuna uğurlandı

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay'ın babası Hacı Ömer Burkay son yolculuğuna uğurlandı.

 • 29.11.2018 16:44 Burkay'ı Sevenleri Yalnız Bırakmadı Burkay'ı Sevenleri Yalnız Bırakmadı

  BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay’ın babası son yolculuğuna uğurlandı.

 • 29.11.2018 16:34 Btso Başkanı Burkay'ın Acı Günü

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Başkanı İbrahim Burkay'ın vefat eden babası Hacı Ömer Burkay'ın cenazesi toprağa verildi.

 • 29.11.2018 10:27 BTSO Başkanı Burkay’ın acı günü BTSO Başkanı Burkay’ın acı günü

  BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay'ın babası vefat etti.

 • 29.11.2018 10:09 İbrahim Burkay'ın Acı Günü

  Bursa Ticaret Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay'ın babası vefat etti.