Son dakika İbrahim Burkay haberleri, İbrahim Burkay son dakika, son dakika İbrahim Burkay

Son Dakika İbrahim Burkay Haberleri

Son dakika İbrahim Burkay haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son ibrahim burkay haberleri anında burada.

 • 01.04.2020 13:34 BTSO'dan Milli Dayanışma Kampanyası'na 1 Milyon lira BTSO'dan Milli Dayanışma Kampanyası'na 1 Milyon lira

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı'nı, Türkiye'deki oda ve borsalar arasında bir ilke imza atarak video konferans yöntemiyle gerçekleştirdi.

 • 01.04.2020 03:36 BTSO'dan Milli Dayanışma Kampanyası'na destek BTSO'dan Milli Dayanışma Kampanyası'na destek

  Bursa Ticaret Sanayi Odası (BTSO), Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde başlatılan "Milli Dayanışma Kampanyası"na 1 milyon lira bağışta bulundu.

 • 31.03.2020 16:13 Bursa iş dünyasından 10 bin aileye erzak yardımı Bursa iş dünyasından 10 bin aileye erzak yardımı

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), Valilik koordinasyonunda hayata geçirilen Vefa Sosyal Destek Grubu'nun çalışmaları kapsamında 65 yaş üstü ihtiyaç sahipleri için 10 bin erzak paketi hazırladı.

 • 31.03.2020 15:58 Bursa iş dünyasından 10 bin aileye erzak yardımı Bursa iş dünyasından 10 bin aileye erzak yardımı

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), 65 yaş üstü ihtiyaç sahipleri aileler için 10 bin erzak paketi hazırlayıp valiliğe teslim etti.

 • 30.03.2020 15:22 Bursa'da medikal malzeme üretimi seferberliği Bursa'da medikal malzeme üretimi seferberliği

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) öncülüğünde maske, koruyucu kıyafetler, dezenfektan ile solunum cihazı gibi medikal ürünlerin üretimi için çalışmalara başlandı.

 • 30.03.2020 14:44 Bursalı sanayiciler medikal malzemelerin üretimi için seferber oldu Bursalı sanayiciler medikal malzemelerin üretimi için seferber oldu

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) liderliğinde ve Bursa Valiliği koordinasyonunda başta BEBKA, Uludağ Üniversitesi, Bursa Teknik Üniversitesi, akademisyenler, teknoloji transfer ofisleri ve mükemmeliyet merkezlerinin bulunduğu Proje İcra Kurulu, tedarik sıkıntısı yaşanan maske,...

 • 23.03.2020 11:04 BTSO koronavirüsün ekonomik etkilerini analiz etti BTSO koronavirüsün ekonomik etkilerini analiz etti

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından koronavirüsün ekonomik etkilerini analiz etmek amacıyla yapılan anket çalışması tamamlandı.

 • 21.03.2020 20:02 BTSO koronavirüs krizine karşı acil eylem planı hazırladı BTSO koronavirüs krizine karşı acil eylem planı hazırladı

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), üyelerinin korona virüsün yol açtığı ekonomik tahribatı en az zararla atlatabilmesi amacıyla acil eylem planı oluşturdu.

 • 21.03.2020 11:26 Bursa Ticaret ve Sanayi Odasından Kovid-19'a karşı acil eylem planı Bursa Ticaret ve Sanayi Odasından Kovid-19'a karşı acil eylem planı

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile ilgili önlemler kapsamında acil eylem planı oluşturdu.

 • 19.03.2020 09:50 "100 milyar liralık paket reel sektöre kalkan olacak"

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, 100 milyar liralık desteğin yer aldığı 'Ekonomik İstikrar Kalkanı' paketine ilişkin, "Bursa iş dünyamızın talep ettiği birçok konunun pakette yer alması memnuniyet verici.

 • 18.03.2020 23:42 BTSO'dan BTSO'dan "Ekonomik İstikrar Kalkanı" paketi değerlendirmesi

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, 100 milyar liralık desteğin yer aldığı "Ekonomik İstikrar Kalkanı" paketine ilişkin, koronavirüs salgınının etkilerini azaltmak için hazırlanan desteklerin reel sektöre can suyu olacağını ifade etti.

 • 17.03.2020 16:23 Burkay: Burkay: "Firmalarımız için ekonomik destek paketine ihtiyaç var"

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, korona virüs salgınının toplumsal sağlığı olduğu kadar ekonomiyi de etkilediğini belirterek, "Virüsün ekonomideki olumsuz etkilerini asgariye indirmek maksadıyla üyelerimizin görüş ve önerilerini alarak...

 • 17.03.2020 14:35 “Firmalarımız için ekonomik destek paketine ihtiyaç var” “Firmalarımız için ekonomik destek paketine ihtiyaç var”

  BTSO Başkanı İbrahim Burkay, koronavirüs salgınının toplumsal sağlığı olduğu kadar ekonomiyi de etkilediğini belirterek, "Virüsün ekonomideki olumsuz etkilerini en aza indirmek amacıyla üyelerimizin görüş ve önerilerini alarak hazırladığımız raporumuzu TOBB ve ilgili bakanlıklarımıza ilettik" dedi.

 • 09.03.2020 14:12 BOSBİR üyelerinden Bursa Model Fabrika'ya ziyaret BOSBİR üyelerinden Bursa Model Fabrika'ya ziyaret

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) liderliğinde firmaların yeni sanayi dönüşümüne geçişine destek olmak amacıyla kurgulanan Bursa Model Fabrika (BMF), Bursa Organize Sanayi Bölgeleri Birliği (BOSBİR) AŞ. üyesi organize sanayi bölgelerinin temsilcilerini ağırladı.

 • 09.03.2020 11:10 Geleceğin fabrikasına tam not Geleceğin fabrikasına tam not

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) liderliğinde firmaların yeni sanayi dönüşümüne geçişine destek olmak amacıyla kurgulanan Yetkinlik ve Dönüşüm Merkezi Bursa Model Fabrika, Bursa Organize Sanayi Bölgeleri Birliği A.Ş. (BOSBİR A.Ş.) üyesi OSB'leri ağırladı.

 • 04.03.2020 15:14 “Üretimin merkezi Bursa, Ar-Ge ve tasarımın da merkezi oluyor” “Üretimin merkezi Bursa, Ar-Ge ve tasarımın da merkezi oluyor”

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Tasarım Konseyi toplantısında konuşan BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, "Türkiye'nin üretim merkezi Bursa'yı Ar-Ge, inovasyon ve tasarımın da merkezi haline getirmeyi hedefliyoruz" dedi.

 • 04.03.2020 15:09 Burkay: Burkay: "Bursa AR-GE ve tasarım merkezi oluyor"

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Tasarım Konseyi toplantısında konuşan BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, "Türkiye'nin üretim merkezi Bursa'yı AR-GE, inovasyon ve tasarımın da merkezi haline getirmeyi hedefliyoruz" dedi.

 • 03.03.2020 14:25 Bursalı karoseri sektörü firmaları ABD pazarında Bursalı karoseri sektörü firmaları ABD pazarında

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) karoseri sektörü, Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi (Ur-Ge) Projesi kapsamında ABD'de düzenlenen LCT Show International Fuarı'na katıldı.

 • 03.03.2020 14:11 Karoseri sektörü temsilcileri ABD pazarına odaklandı Karoseri sektörü temsilcileri ABD pazarına odaklandı

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) üyesi karoseri firmaları, ABD'de düzenlenen LCT Show International Fuarı'na katıldı.

 • 02.03.2020 13:31 Bursa iş dünyası Bahar Kalkanı Harekatı için tek ses tek yürek Bursa iş dünyası Bahar Kalkanı Harekatı için tek ses tek yürek

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nın (BTSO) ev sahipliğinde Bursa'da faaliyet gösteren 90'a yakın iş dünyası ve sivil toplum kuruluşu, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin İdlib'te yürüttüğü 'Bahar Kalkanı Harekatı'na tam destek verdi.

 • 02.03.2020 13:22 Sivil toplum kuruluşlarından Bahar Kalkanı Harekatı'na destek Sivil toplum kuruluşlarından Bahar Kalkanı Harekatı'na destek

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde Bursa, Eskişehir, Balıkesir, Çanakkale, Kütahya ve Bilecik'te bazı oda, borsa, dernek ve sendikalarca, İdlib'de rejim unsurları tarafından Türk Silahlı Kuvvetlerine (TSK) yönelik hain saldırının ardından başlatılan Bahar Kalkanı...

 • 02.03.2020 13:18 Bursa iş dünyasından 'Bahar Kalkanı' harekatına destek Bursa iş dünyasından 'Bahar Kalkanı' harekatına destek

  BURSA'daki oda, borsa, dernek ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri tarafından Suriye'de rejim unsurlarınca Türk Silahlı Kuvvetlerine (TSK) yönelik İdlib'de gerçekleştirilen hain saldırıyı kınamak ve Türk askerlerine desteklerini göstermek amacıyla ortak açıklama yapıldı.

 • 02.03.2020 13:05 Bursa iş dünyası Bahar Kalkanı harekâtı için tek ses ve tek yürek Bursa iş dünyası Bahar Kalkanı harekâtı için tek ses ve tek yürek

  Bursa'da faaliyet gösteren 90'a yakın iş dünyası ve sivil toplum kuruluşu, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin İdlib'te yürüttüğü 'Bahar Kalkanı harekatı'na tam destek verdi.

 • 29.02.2020 14:24 Bursa'dan yerli otomobil projesi için Ankara zirvesi Bursa'dan yerli otomobil projesi için Ankara zirvesi

  Türkiye'nin 60 yıllık yerli otomobil rüyasının gerçekleşeceği şehir olan Bursa, BTSO liderliğinde yürütülen ileri teknoloji odaklı çalışmalarla projeye hız kazandırmaya hazırlanıyor.

 • 27.02.2020 10:23 Uysal, BTSO Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı'nın konuğu oldu Uysal, BTSO Yüksek İstişare Kurulu Toplantısı'nın konuğu oldu

  Kent ekonomisini ortak akılla geleceğe taşımak amacıyla Bursa iş dünyası aktörlerini aynı platformda buluşturan Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Yüksek İstişare Kurulu, T.C. Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal'ı ağırladı.

 • 27.02.2020 09:07 Son dakika: Yerli otomobil fabrikasının tanıtımı 12 Mart'ta Gemlik'te yapılacak Son dakika: Yerli otomobil fabrikasının tanıtımı 12 Mart'ta Gemlik'te yapılacak

  Son dakika: Yerli otomobil için üretim tesislerinin kurulacağı Bursa'nın Gemlik ilçesinde 12 Mart tarihinde fabrikanın tanıtım toplantısı düzenlenecek.

 • 25.02.2020 21:36 TCMB Başkanı Uysal'dan para politikası ve finansal istikrar değerlendirmesi: (2) TCMB Başkanı Uysal'dan para politikası ve finansal istikrar değerlendirmesi: (2)

  Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Murat Uysal, "Önümüzdeki dönemde enflasyondaki düşüşün hedeflenen patika ile uyumlu şekilde gerçekleşmesi için para politikasındaki temkinli duruşumuzun sürdürülmesi gerekiyor.

 • 22.02.2020 12:28 Adalet Bakan Yardımcısı Zekeriya Birkan Açıklaması Adalet Bakan Yardımcısı Zekeriya Birkan Açıklaması

  Adalet Bakan Yardımcısı Zekeriya Birkan, Türkiye'de arabuluculuk müessesesinin hızlı bir gelişme gösterdiğini belirterek, "Yargının iş yükünün azaltılması ve adalet hizmetlerinin hızlandırılması maksadıyla hayata geçirdiğimiz arabuluculuk uygulamasında 1 milyon dosya sayısını aştık" dedi.

 • 21.02.2020 15:24 T.C. Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal BTSO'nun konuğu oluyor T.C. Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal BTSO'nun konuğu oluyor

  Bursa iş dünyasının çatı kuruluşu Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), şubat ayı meclis toplantısında Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal'ı ağırlayacak.

 • 21.02.2020 12:43 Uzay temalı eğitim üssü ziyaretçilerini ağırlamak için gün sayıyor Uzay temalı eğitim üssü ziyaretçilerini ağırlamak için gün sayıyor

  "Türkiye'nin uzay temalı ilk eğitim merkezi" niteliğiyle Bursa'da inşa edilen Gökmen Uzay ve Havacılık Eğitim Merkezi (GUHEM) kapılarını 23 Nisan'da ziyaretçilerine açmaya hazırlanıyor.

 • 21.02.2020 12:38 Uzay temalı eğitim üssü ziyaretçilerini ağırlamak için gün sayıyor Uzay temalı eğitim üssü ziyaretçilerini ağırlamak için gün sayıyor

  "Türkiye'nin uzay temalı ilk eğitim merkezi" niteliğiyle Bursa'da inşa edilen Gökmen Uzay ve Havacılık Eğitim Merkezi (GUHEM) kapılarını 23 Nisan'da ziyaretçilerine açmaya hazırlanıyor.

 • 20.02.2020 11:38 Doğubayazıt ile kardeşlik köprüsü güçlendiriyor Doğubayazıt ile kardeşlik köprüsü güçlendiriyor

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), kardeş oda Doğubayazıt TSO'dan gelen heyeti ağırladı.

 • 20.02.2020 11:21 Kardeş oda Doğubayazıt TSO'dan BTSO'ya ziyaret Kardeş oda Doğubayazıt TSO'dan BTSO'ya ziyaret

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), kardeş oda Doğubayazıt TSO'dan gelen heyeti ağırladı.

 • 19.02.2020 11:56 BUTGEM'de internet gazeteciliği eğitimleri başlıyor BUTGEM'de internet gazeteciliği eğitimleri başlıyor

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) ile Bursa İnternet Gazetecileri Derneği (BURSA İGD), dünyada hızla konumunu güçlendiren internet gazeteciliği konusunda ortak eğitim programına imza atıyor.

 • 18.02.2020 17:22 "DEİK ile Ticari Diplomasi Yolculuğu" buluşmaları başladı

  Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanı Nail Olpak, "Dünyanın dört bir tarafına yayılan, bugün itibarıyla büyükelçilik sayısından biraz fazla, dünya üzerindeki ticaret müşavirliği sayısından da daha fazla noktaya yayılmış çok güzel bir network havuzu sunuyoruz.

 • 18.02.2020 16:25 DEİK'in hedefi ve ticari diplomasi başlıkları Bursa'da ele alındı DEİK'in hedefi ve ticari diplomasi başlıkları Bursa'da ele alındı

  Bursa iş dünyasının çatı kuruluşu Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) tarafından düzenlenen "DEİK ile Ticari Diplomasi Yolculuğu" etkinliğinin ilkine ev sahipliği yaptı.

 • 18.02.2020 15:16 "DEİK ile Ticari Diplomasi Yolculuğu" buluşmaları Bursa'dan başladı

  Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Başkanı Nail Olpak, "Dünyanın dört bir tarafına yayılan, bugün itibarıyla büyükelçilik sayısından biraz fazla, dünya üzerindeki ticaret müşavirliği sayısından da daha fazla noktaya yayılmış çok güzel bir network havuzu sunuyoruz.

 • 15.02.2020 19:06 Tribünde özel buluşma Tribünde özel buluşma

  Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ile Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim Burkay, AXA Sigorta Efeler Ligi'nin 18'inci haftasında karşılaşan Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü ve İzmir ekibi Arkas'ın maçını, İbn-i Sina Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi...

 • 14.02.2020 16:26 Bosna Hersek'ten iş birliği teklifi Bosna Hersek'ten iş birliği teklifi

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), Bosna Hersek Travnik Belediye Başkanı Admir Hadziemriç ve beraberindeki heyeti ağırladı.

 • 13.02.2020 11:36 Bursalı Tekstilciler Paris'te Bursalı Tekstilciler Paris'te

  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) üyeleri, Küresel Fuar Acentesi projesi kapsamında yurt dışına açılmaya devam ediyor.

 • 11.02.2020 18:27 Bursaspor için birlik mesajı Bursaspor için birlik mesajı

  Bursa Valisi Yakup Canbolat, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve BTSO Başkanı İbrahim Burkay, Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri'ne gelerek Bursaspor Başkanı Mesut Mestan, Yönetim Kurulu Üyeleri, teknik ekip ve futbolcularla bir araya geldi.

 • 04.02.2020 12:20 Bursalı firmanın ilk tramvay ihracatı, Polonya'ya Bursalı firmanın ilk tramvay ihracatı, Polonya'ya

  Bursa'da faaliyet gösteren Durmazlar Makina AŞ tarafından ilk tramvay ihracatı, Avrupa Birliği (AB) üyesi Polonya'nın Olsztyn kentine yapıldı.