15:1000
SON DAKİKA İNEGÖL HABERLERİ

Son Dakika İnegöl Haberleri

   

  Obezite hastası evinden 8 kişinin yardımıyla çıkabildi -

  Obezite hastası evinden 8 kişinin yardımıyla çıkabildi -

  İnegöl ilçesinde, rahatsızlanan 200 kilogram ağırlığındaki obezite hastası kadın, ikinci kattaki evinden 8 kişi tarafından çıkarılıp sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı. (11 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Kulaca'dan Hollanda'ya 450 Ton Biber Salçası

  Kulaca'dan Hollanda'ya 450 Ton Biber Salçası

  İnegöl’ün salçası ile ünlü Kulaca bölgesinde kurulu Tarımsal Kalkınma Kooperatifi tarafından bu yıl Hollanda’ya 450 ton biber salçası ihraç edilirken, ihracat öncesinde kooperatife gelen Hollanda’daki İNPROBA firması yetkilileri biber salçalarından numuneler alarak inceleme yaptı. (11 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Bursa İnegöl'de Fabrikada Patlama: 5 Yaralı

  Bursa İnegöl'de Fabrikada Patlama: 5 Yaralı

  İnegöl ilçesinde faaliyet gösteren bir fabrikada meydana gelen patlamada 5 kişi yaralandı. (11 Eylül 2014 Perşembe )

   

  Çiftlikten sofraya 'akademik ürünler' -

  Çiftlikten sofraya "akademik ürünler" -

  Selçuk Üniversitesi (SÜ) Veteriner Fakültesi bünyesindeki Prof. Dr. Cenap Tekinşen Et ve Süt Ürünleri Araştırma Uygulama Ünitesi'nde üretilen et, süt, yumurta ve pek çok organik gıdayı artık "Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesi-SELVEFA" markasıyla tüketicilerle buluşturuyor. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Selçuk Üniversitesi 'Selvefa' Markasıyla Organik Ürün Pazarına Girdi

  SÜ Prof. Dr. Cenap Tekinşen Et ve Süt Ürünleri Araştırma Uygulama Ünitesi'nde üretilen pek çok organik gıdayı artık kendi markasıyla tüketicilerle buluşturuyor. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Akademik Ürünler Çiftlikten Sofraya

  Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesi, bünyesindeki Prof. Dr. Cenap Tekinşen Et ve Süt Ürünleri Araştırma Uygulama Ünitesi'nde üretilen et, süt, yumurta ve pek çok organik gıdayı artık kendi markasıyla tüketicilerle buluşturuyor. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  İnegöl'de Otobüs Şarampole Devrildi: 6 Yaralı

  İnegöl'de Otobüs Şarampole Devrildi: 6 Yaralı

  İnegöl'de yolcu otobüsün şarampole devrilmesi sonucu 6 kişi yaralandı. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Çiftlikten Sofraya 'Akademik Ürünler'

  Çiftlikten Sofraya "Akademik Ürünler"

  Selçuk Üniversitesi bünyesinde üretilen et, süt, yumurta ve pek çok organik gıda, artık kendi markasıyla tüketicilerle buluşuyor Veteriner Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Uçar: "Ürettiğimiz et ve süt ürünlerini SELVEFA markasıyla tescil ettirdik" (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  İngöl'de Yolcu Otobüsü Devrildi: 6 Yaralı

  Bursa’nın İnegöl ilçesinde sabah saatlerinde meydana gelen kazada Mersin Balıkesir seferi yapmakta olan özel bir firmaya ait yolcu otobüsü İnegöl’de yoldan çıkarak devrildi. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

  Tarım Fuarı Kapılarını Açıyor

  Tarım Fuarı Kapılarını Açıyor

  Bursa’nın İnegöl ilçesinde 13-16 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek İnegöl Tarım Fuarı (İNTARF), cumartesi günü kapılarını açıyor. (10 Eylül 2014 Çarşamba )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
22.09.2014 15:10:07. #.232#