13:4000
SON DAKİKA KADİRLİ HABERLERİ

Son Dakika Kadirli Haberleri

  Anavarza Artik Kenti'ndeki Kazı Çalışmaları Sürüyor

  Türkiye'den UNESCO Dünya Miras Geçici Listesi'ne giren Anavarza Antik Kenti'ndeki kazı çalışmalarının sürdüğü bildirildi. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Kadir Gecesi

  Kadir Gecesi

  Kadirli Belediye Başkanı Tarhan: "Kadir Gecesi'nin tüm Kadirlili hemşehrilerimize, milletimize, İslam alemine sağlık, hayır, huzur ve barış getirmesini niyaz ediyorum" (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Atıl Okul Binası Müzeye Dönüştürüldü

  Osmaniye'deki 90 yıllık okul binasında, derslerde kullanılan araç ve gereçler, öğrencilerin kıyafetleri, diploma örnekleri ve fotoğraflar ile geçmişte günlük yaşamda kullanılan bazı eşyalar sergileniyor. (23 Temmuz 2014 Çarşamba )

   

  Türkiye'nin Kilikya'daki Efes'i: 'Anavarza'

  Türkiye'nin Kilikya'daki Efes'i: "Anavarza"

  UNESCO tarafından "Geçici Dünya Miras Listesi"ne dahil edilen ve Efes Antik Kenti’nden 4 kat büyük olan Adana’nın Kozan ilçesindeki Anavarza Antik Kenti keşfedilmeyi ve ziyaretçilerini bekliyor. (20 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Osmaniye Valisi Oduncu, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sözlü'yü Ziyaret Etti

  Osmaniye Valisi Oduncu, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sözlü'yü Ziyaret Etti

  Osmaniye Valisi Mehmet Oduncu, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü ziyaret etti. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Osmaniye Valisinden Sözlü'ye Başarı Dileği

  Osmaniye Valisinden Sözlü'ye Başarı Dileği

  Osmaniye Valisi Dr. Mehmet Oduncu, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü ziyaret ederek, başarı dileğinde bulundu. (18 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Tüketimi Azalan Bamyanın Fiyatı Düştü

  Tüketimi Azalan Bamyanın Fiyatı Düştü

  Bamya üreticileri, kalpten mideye, gözden sindirim sitemine birçok faydası olan bamyanın yeterli oranda tüketilmediği için fiyatının düşmesinden şikayetçi. Sezonun 6 liradan açıldığını belirten bamya üreticisi Şaban Demirok, ancak yeterli oranda tüketilmediği için fiyatının 2,5 liraya kadar gerilediğini söyledi. (12 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Kadirli Sebze Hali Esnafı Modern Hal Kompleksi İstiyor

  Kadirli Sebze Hali Esnafı Modern Hal Kompleksi İstiyor

  Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde bulunan belediyeye ait sebze halinde esnaf iş yapamamaktan yakınıp modern bir sebze hali kompleksi yapılmasını istiyor. (11 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Polis Amcam ile Hayallerimiz Gerçek Oluyor Projesi -

  Kadirli İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği tarafından hazırlanan Polis Amcam ile Hayallerimiz Gerçek Oluyor Projesi kapsamında öğrenciler sinemaya götürüldü. (10 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Polis Amcam ile Hayallerimiz Gerçek Oluyor Projesi

  Osmaniye'nin Kadirli İlçe Emniyet Müdürlüğü, yaz tatiline çıkamayan öğrencilere sinema keyfi yaşattı. (10 Temmuz 2014 Perşembe )

   

 

Manşet Haberleri

Gazeteler:
[Hata Bildir]
29.07.2014 13:40:44. #.233#