22:3500
SON DAKİKA KOZAN HABERLERİ

Son Dakika Kozan Haberleri

   

  Güvenli İnternet Mümkün Mü?

  Güvenli İnternet Mümkün Mü?

  İnternette varlığımızı sürdürmek en az sosyal hayatımızdaki kadar önem kazanmış durumdayken internet dünyasında izlenme ve takip edilme konusunda duyulan endişe gün geçtikçe artıyor. (Bugün 11:51)

   

  Yurtta Hava Durumu

  Yurtta Hava Durumu

  Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun kuzeydoğu kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu, Adana'nın kuzey kesimleri, Osmaniye, Hatay'ın batı kesimleri ile öğle saatlerinden sonra Rize'nin iç kesimleri, Artvin, Ardahan ve Kars çevrelerinin kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutu ve açık geçeceği tahmin ediliyor. (Bugün 11:39)

   

  Eve giren yılanı itfaiye ekipleri yakaladı -

  Eve giren yılanı itfaiye ekipleri yakaladı -

  Kozan ilçesinde, 2 katlı bir eve giren yılan, itfaiye ekiplerince yakalanarak doğaya salıverildi. (Dün 17:05)

   

  Önce Darp Ettiler, Sonra Otomobille Uçuruma Attılar

  Önce Darp Ettiler, Sonra Otomobille Uçuruma Attılar

  Adana'nın Kozan ilçesinde kimliği belirsiz 4 kişi tarafından öldüresiye dövüldükten sonra otomobiliyle birlikte uçuruma atılan Ali Yavuz Yüce yaşamını yitirdi. (29 Temmuz 2014 Salı )

   

  Dövüldü, Otomobille Uçuruma Atıldı, Öldü

  Dövüldü, Otomobille Uçuruma Atıldı, Öldü

  Adana'nın Kozan ilçesinde kimliği belirsiz 4 kişi tarafından öldüresiye dövüldükten sonra otomobiliyle birlikte uçuruma atılan 37 yaşındaki Ali Yavuz Yüce öldü. (29 Temmuz 2014 Salı )

   

  Otomobil Uçuruma Devrildi: 1 Ölü

  Adana'nın Kozan ilçesinde 20 metrelik uçuruma devrilen otomobilin sürücüsü yaşamını yitirdi Sürücünün darbedildikten sonra otomobilin iteklenerek uçuruma yuvarlandığı iddiası üzerine soruşturma başlatıldı. (29 Temmuz 2014 Salı )

   

  Siyasi Partilerde Bayramlaşma

  Saadet Partisini DP, BBP, AK Parti, İP, HDP, MHP, DSP, CHP heyetleri ziyaret etti Genel Başkan Yardımcısı Karamollaoğlu: "Parti içinde prensipler üzerinde kimin cumhurbaşkanı olması noktasında ittifak sağlanamayınca herhangi bir adayı desteklememe yönünde bir adım atıldı" AK Parti MKYK üyesi Dağ: "(Cumhurbaşkanlığı seçiminde) Allah'ın izniyle her şey Türkiye için iyi olacak. (29 Temmuz 2014 Salı )

   

  Dövdükten Sonra Uçuruma Attılar

  Dövdükten Sonra Uçuruma Attılar

  Adana'nın Kozan ilçesinde 37 yaşındaki Ali Yavuz Yüce, kimliği belirlenemeyen birkaç kişi tarafından darp edildikten sonra otomobili ile uçuruma atıldı. (29 Temmuz 2014 Salı )

   

  Ankara'da Partiler Arası Bayramlaşma : AK Parti'nin MHP Ziyareti

  AK Partinin MHP'yi ziyareti sırasında ise cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin değerlendirmeler gündeme geldi. (29 Temmuz 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

Gazeteler:
[Hata Bildir]
31.07.2014 22:35:20. #.232#