Son dakika Nuri Elibol haberleri, Nuri Elibol son dakika, son dakika Nuri Elibol

Son Dakika Nuri Elibol Haberleri

Son dakika Nuri Elibol haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son nuri elibol haberleri anında burada.

 • 20.05.2015 15:31 Elibol: Elibol: "Türkiye Popülizmden Çok Çekti"

  AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol, muhalefet partilerinin 7 Haziran seçimi öncesinde eski Türkiye’de olduğu gibi popülist vaatlerde bulunduklarını belirterek, Türkiye’nin popülist vaatlerden çok çektiğini, 2001 krizinin sebeplerinden birisinin de popülist vaatler olduğunu söyledi.

 • 19.05.2015 21:34 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Esertepe Rekreasyon Alanını Açtı Cumhurbaşkanı Erdoğan, Esertepe Rekreasyon Alanını Açtı

  Açılış törenine Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın yanı sıra Başbakan Yardımcıları Ali Babacan ve Yalçın Akdoğan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Görçek, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa AK, milletvekilleri, ilçe belediye başkanları ile Nuri Elibol'unda aralarında bulunduğu AK Parti Ankara Birinci ve İkinci bölge milletvekili adaylarının yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı

 • 19.05.2015 16:23 Elibol: Elibol: "Gençler Sosyal Hayatta ve Karar Alma Mekanizmalarında Daha Aktif Olacak"

  AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlayarak, yeni dönemde seçilme yaşanan 18’e indirileceğini, gençlerin sosyal hayatta ve karar alma mekanizmalarında daha aktif rol almalarını sağlayacaklarını söyledi.

 • 18.05.2015 14:44 Elibol: Elibol: "Kılıçdaroğlu Rüşvet ile Oy Toplayacağını Zannediyor"

  AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun Türkiye’ye barış ve huzur getireceği yönündeki söylemlerinin samimiyetsiz olduğunu belirterek, şehirleri yakıp yıkan Vandallar için ‘alınlarından öpüyorum’ diyen bir kişinin barış ve huzur vaadinin inandırıcı olmadığını söyledi.

 • 18.05.2015 12:37 AK Parti'den Yenimahalle'ye Yeni İlçe Başkanlığı AK Parti'den Yenimahalle'ye Yeni İlçe Başkanlığı

  AK Parti Yenimahalle İlçe Başkanlığının yeni yeri ile Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışına Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, eski Başbakan Yardımcısı Ankara Milletvekili Adayı Emrullah İşler, AK Parti Ankara Milletvekili Adayları Nuri Elibol, Ahmet İyimaya, Adem Ceylan, Selim Cerrah, Ayhan Yılmaz ile AK Parti Ankara İl Başkanı Nedim Yamalı, ilçe ve SKM başkanları katıldı

 • 18.05.2015 12:12 Avcılar Çubuk'taki Şenlikte Buluştu Avcılar Çubuk'taki Şenlikte Buluştu

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şenlik alanından detay görüntüler- Av köpekleri - Döner kesme detayı- Avcılar atış yaparken- Hedef tahtasını incelerken- AK Parti Ankara 2. Bölge Milletvekili adayı Nuri Elibol ile röportaj- Elibol'un silah atması- Kazananlara hediyelerinin verilmesi Avcılar Çubuk'taki şenlikte buluştu Çubuk Avcılar ve Doğayı Koruma Derneğince düzenlenen "Çubuk Avcılık Şenliği ve Yarışmaları"nın sekincisi yapıldı.

 • 18.05.2015 10:53 Avcılar Çubuk'taki Şenlikte Buluştu

  Bölge Milletvekili adayı Nuri Elibol ise silah tanıtım stantlarını gezerek üreticilerin ve avcıların sorunlarını dinledi

 • 17.05.2015 16:30 Elibol: Elibol: "Çözüm Sürecinin Muhatabı Demirtaş ve Hdp Değildir"

  AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın çözüm sürecinin durduğu yönündeki açıklamasına tepki göstererek, Demirtaş ve HDP’nin çözüm sürecinin muhatabı olmadığını söyledi.

 • 16.05.2015 19:55 Miting Gibi Seçim Ofisi Açılışı Miting Gibi Seçim Ofisi Açılışı

  AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol’un seçim ofisi açılışı miting havasında gerçekleşirken, açılışa gelen vatandaşlar salonlara sığmadı.

 • 15.05.2015 19:15 Elibol: Elibol: "Sosyal Belediyecilik Anlayışının Gereğini Pursaklar Belediyesi Yerine Getiriyor"

  AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol, devletin ve hükümetin engelli ve evde bakımı gereken hastalara sağladığı imkanların yanı sıra Pursaklar Belediyesi’nin de sosyal belediyecilik anlayışının gereğini yerine getirdiğini söyledi.

 • 15.05.2015 15:31 Elibol: Elibol: "Yeni Türkiye'ye Yeni Anayasa Yakışır"

  AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol, paralel yapı ve uluslararası şebekelerin Türkiye baronlarının AK Parti’nin anayasayı değiştirecek milletvekili sayısına ulaşmaması için kapı kapı dolaşarak oyları bölmeye çalıştıklarını belirterek, özellikle sağ seçmenin bu tuzağa düşmemesini istedi.

 • 15.05.2015 12:20 Seçim Sonuçlarını Şimdiden Veriyoruz! İşte Kesin Kaybedecek Adaylar Seçim Sonuçlarını Şimdiden Veriyoruz! İşte Kesin Kaybedecek Adaylar

  Haberler.com olarak aday listelerinde kaybetmesi neredeyse kesin olan isimlerin listesini yayınlıyoruz. İşte isim isim seçimin kaybedecek adayları...

 • 13.05.2015 19:19 Elibol: Elibol: "Demirtaş'ın Cici Çocuk Söylemleri Samimiyetsiz"

  AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol, Selahattin Demirtaş’ın HDP’nin barajı geçememesi durumunda istifa edeceği yönündeki açıklamasını ciddi bulmadığını belirterek, Demirtaş’ın Kandil’in vesayeti altında olduğunu söyledi.

 • 13.05.2015 00:33 Emrullah İşler: Emrullah İşler: "Yetki Verin, Türkiye'yi Başkanlık Sistemine Kavuşturalım"

  AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Emrullah İşler, AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol'un organizesinde İhlas camiasının önde gelen isimleri ile akşam yemeğinde bir araya geldi

 • 12.05.2015 13:15 Elibol Hafızaları Tazeledi

  AK Parti hükümetlerinin 13 yılda ekonomide yaptığı icraatları anlatan AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol, Türkiye’nin vesayetçi ve yasakçı zihniyeti tarihe gömdüğünü söyledi.

 • 11.05.2015 18:49 Elibol: Elibol: "Demirtaş Kürt Irkçılığı, Bahçeli Türk Irkçılığı Yapıyor"

  AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin seçim meydanlarında Doğu ve Güneydoğu’da uluslararası örgütlerin tahriki ile yaşanan bir takım olaylar üzerinden tahriklerde bulunduğunu belirterek, Selahattin Demirtaş’ın Kürt ırkçılığı, Devlet Bahçeli’nin ise Türk ırkçılığı yaptığını söyledi.

 • 10.05.2015 16:56 7. Cumhurbaşkanı Evren'in Vefatı

  AK Parti Ankara Milletvekili adayı Nuri Elibol tarafından düzenlenen pikniğe Bozdağ'ın yanı sıra, Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Yozgat'ın Çekerek Belediye Başkanı Bedrettin Bozkurt ve ilçede yaşayan Yozgatlılar katıldı

 • 10.05.2015 15:56 Elibol, Ankara'da Yaşayan Yozgatlıları Bir Araya Getirdi Elibol, Ankara'da Yaşayan Yozgatlıları Bir Araya Getirdi

  Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ve AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol, Ankara’da yaşayan Yozgatlılarla Kazan ve Yenimahelle ilçelerinde bir araya geldi.

 • 09.05.2015 23:02 Avukat Sidar Tunca Dünyaevine Girdi

  JW Marriott Otel'de düzenlenen nikah törenine İhlas Medya Ankara Grup Başkanı ve AK Parti Ankara Milletvekili adayı Nuri Elibol, TRT Haber ve Spor Yayınları Dairesi Başkanı Nasuhi Güngör, gelin ve damadın ailesi ile çok sayıda davetli katıldı

 • 09.05.2015 18:25 Elibol: Elibol: "Bu Savaşı Başarı ile Atlatacağız"

  AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol, Türkiye’nin 7 Haziran seçimlerini kazasız belasız atlatması durumunda gücüne güç katacağını, çözüm sürecinin başarıya ulaşacağını, paralel devlet yapılanmalarına karşı verilen mücadelenin başarıya ulaşacağını söyledi.

 • 09.05.2015 16:55 Elibol: "Tüm Annelerimizin Ellerini Öpüyorum"

  AK Parti Ankara Milletvekili Adalı Nuri Elibol, tüm annelerin Anneler Günü’nü kutlayarak, tüm kadınlar için yapılan hizmetlerin yanı sıra yeni dönem için de önemli projeler hazırlandığını söyledi.

 • 09.05.2015 11:59 Nuri Elibol: Chp'nin Ayak Bastığı Yerde Ot Bitmez Nuri Elibol: Chp'nin Ayak Bastığı Yerde Ot Bitmez

  AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol, CHP'li belediyenin yönetiminde olan Yenimahalle'nin eski güzel günlerine kavuşması gerektiğini söyledi.

 • 08.05.2015 20:40 Elibol: Elibol: "İngiltere'deki Olay Türkiye'deki Muhalefet Parti Liderlerine Örnek Olsun"

  AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol, İngiltere’de yapılan seçimleri kaybeden üç muhalefet partisi liderinin başarılı olamadıkları için istifa etmelerini örnek göstererek, bir çok seçimde başarısız olan CHP ve MHP genel başkanlarının İngiltere’de yaşanan bu olaydan ders çıkartmalarını istedi.

 • 08.05.2015 17:54 Paralel Yapı" İddianamesi "Terör" Mahkemesine Gidecek

  İddianamede, birçok polis memuru ile eski Anadolu Ajansı Haber Yayın Daire Başkanı Muzaffer Şahin, eski TGRT ve İHA Ankara Temsilcisi Nuri Elibol, Milliyet gazetesi yazarı Tolga Şardan, eski ÖSYM Genel Sekreteri Mehmet Altunay, eski Bilgi İşlem Şube Müdürü Mustafa Tütüncü, eski Ankara Ticaret Odası Başkan Vekili Cihangir Dursun, eski Genel Sekreter Dücane Ergezen, eski Yönetim Kurulu Üyesi Gürkan Yılmaz, eski Ankara Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Altan Raşit Civan, Astsubay Aziz Albayrak, Devlet Planlama Teşkilatı Uzmanı Ertuğrul Boza, subaylar Aykut Tümer ve Mehmet Zeki Güleç, TBMM Genel Sekreterliği Personel ve Muhasebe Müdürlüğü çalışanı Erhan Kocabaş, TBMM Dış İlişkiler ve Protokol Daire Başkan Yardımcısı Erdoğan Sakal, eski MHP Milletvekili Ali Güngör, eski BBP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Bozok, eski AK Parti Ankara İl Yönetim Kurulu Üyesi Cevdet Bayrak ile bir MİT görevlisinin de farklı adlar için alınan kararlarla usulsüz dinlendikleri belirtildi

 • 08.05.2015 14:48 Elibol: "Erdoğan'ın Ayağını Tökezletmek İçin Yedi Düvel Bir Arada"

  ANKARA (İHA) – AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol, muhalefetin 7 Haziran akşamı çıkacak tabloyu fark ettiği için her gün farklı senaryolar ortaya koyduğunu belirterek, son senaryonun ise sandıkta hile yapılacağı yönünde dedikodu yaymak olduğunu söyledi.

 • 07.05.2015 20:58 Elibol: Elibol: "Gençlerin Bedeni Üzerinden Yapılan Siyaset Ahlaki Değil"

  AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol, MHP’nin çözüm sürecine yönelik yaptığı muhalefeti eleştirerek, gençlerin bedeni üzerinden yapılan siyasetin ahlaki olmadığını söyledi.

 • 06.05.2015 16:59 Elibol: Ankara, Savunma Sanayisinin de Başkenti Olacak Elibol: Ankara, Savunma Sanayisinin de Başkenti Olacak

  AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol, savunma sanayisinde yerli oranını artırmayı hedeflediklerini açıklayarak, Ankara'nın savunma sanayisinde üs olacağını söyledi

 • 06.05.2015 10:01 Elibol: Elibol: "Bu Ülke Eski Günlere Dönmemeli"

  AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol, 7 Haziran seçimlerinin çok önemli bir viraj olduğunu kaydederek, Türkiye’nin eski günlere dönmemesi gerektiğini söyledi.

 • 05.05.2015 15:57 Elibol: Elibol: "Hdp, CHP'nin 70 Yıl Önceki Faşist Kafasında"

  AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol, Kürtçe ezan ve Kürtçe ibadet vaadinde bulunan HDP’nin 70 yıl önceki CHP’nin faşist kafasına sahip olduğunu belirterek, İslami değerler konusunda hassas olan Kürtlerin HDP’ye gereken cevabı sandıkta vereceklerini söyledi.

 • 04.05.2015 14:11 Elibol: Elibol: "Koalisyon Hükümetinde Bırakın Maaş Zammını Anaparayı Bile Bulamayız"

  AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol, Türkiye’de koalisyon hükümeti oluşması durumunda maaş zammı sözü verenlerin anaparayı bile veremeyeceklerini söyledi.

 • 04.05.2015 13:46 Elibol: Elibol: "Dualarımız Tüm Askerlerimize"

  AK Parti Ankara Milletvekili Adalı Nuri Elibol, askere gidecek gençlere başarılar diledi.

 • 03.05.2015 10:54 Elibol, Celil Göçer'i Tokatlılara Emanet Etti Elibol, Celil Göçer'i Tokatlılara Emanet Etti

  AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol, memleketi Tokat’tan milletvekili adayı olan Celil Göçer’i Tokatlılara, Tokat’ı da Celil Göçer’e emanet ettiğini belirtti.

 • 02.05.2015 18:59 Elibol: Elibol: "Bu Yol Hacı Bektaş-ı Veli'nin Yolu"

  AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol, Tokat’ta yapılan cemevi açılışında Alevilerden kendilerini kullandırtmamalarını isteyerek, “Hazreti Muhammed’in ve Hazreti Ali’nin yolu belli. Bu yolun dışına çıkmayın” dedi.

 • 01.05.2015 16:08 AK Parti'den Kadınlara Büyük Destek AK Parti'den Kadınlara Büyük Destek

  AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol, AK Parti iktidarı döneminde kadınların iş ve siyasi hayata katılımlarının arttığını belirterek, yeri dönemde kadın istihdamının artırılması amacıyla kadın girişimcilerin 100 bin liraya kadar ve 5 yıl vadeli kullanacakları krediler için Kredi Garanti Fonu aracılığıyla yüzde 85 oranında kefalet imkânı sağlanacağını açıkladı.

 • 30.04.2015 16:29 Genel Seçime Doğru

  AK Parti Ankara Milletvekili adayı Nuri Elibol, Türkiye'de bir koalisyon oluşturulmak istendiğini söyleyerek, "Koalisyona asla evet demem. Ne olur çoluğunuza çocuğunuza anlatın.

 • 30.04.2015 12:42 Çubuk'un 2 Önemli Projesine Nuri Elibol'dan Destek Çubuk'un 2 Önemli Projesine Nuri Elibol'dan Destek

  AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol, havaalanına yapılacak metronun hafif raylı sistem ile Çubuk merkeze bağlanması ve Çubuk ile Kızılcahamam arasında açılacak 33 kilometrelik yolun Çubuk’un en önemli projeleri arasında olduğunu, bu projelerin gerçekleşmesi durumunda Çubuk’un kaderinde olumlu etkiler oluşturacağını söyledi.

 • 29.04.2015 20:13 Elibol: Elibol: "Biz Yapacaklarımızı, Muhalefet Hayal Vaat Ediyor"

  AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol, AK Parti iktidarının yapacaklarını, muhalefetin ise hayal vaat ettiğini söyledi.

 • 29.04.2015 18:57 Müsteşar Yardımcısından Tsm Yarışmasında Türkü Ziyafeti Müsteşar Yardımcısından Tsm Yarışmasında Türkü Ziyafeti

  TRT sanatçılarından Süheyla Eren, Sezai Ali Balakbabalar ve Nazlı Kanat'ın jüri üyeliğini yaptığı yarışmayı Altındağ Kaymakamı Ali Fuat Türkel, MEB Müsteşar Yardımcısı Muhterem Kurt, Altındağ İlçe Milli Eğitim Müdürü İlhan Eranıl'ın yanı sıra AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol ve AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Karaca ile çok sayıda Ankaralı izledi

 • 28.04.2015 16:55 Elibol: Elibol: "Kadınlar Tek Başlarına Nitelikli Hale Gelmeli"

  AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol, kadınların mutlaka nitelikli olması gerektiğine dikkat çekerek, işsizliğin ancak böyle engellenebileceğini söyledi.

 • 28.04.2015 16:24 Elibol: Elibol: "Türkiye'de Asla Bir Kriz Yok"

  AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti hükümetini, kendi siyasi çıkarları ve bölgesel çıkarlarının önünde engel gören küresel aktörlerin Türkiye distribütörlerinin Türkiye’de Haziran ayında kriz olacağı yönünde algı operasyonu yaptıklarını söyledi.

 • 27.04.2015 15:01 Elibol: Elibol: "Yenimahalle Geri Kaldı, Bu Durumu Değiştireceğiz"

  AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol, Yenimahalle’nin sol kimliği olduğu yönündeki iddialara karşı çıkarak, Yenimahalle’de AK Parti’ye karşı büyük bir ilgi olduğunu söyledi.

 • 26.04.2015 17:50 Altındağlı Ekrem Altun ve Yakınları AK Parti'ye Geçti Altındağlı Ekrem Altun ve Yakınları AK Parti'ye Geçti

  AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol, Altındağ ilçesinde yaklaşık 20 bin kişiyi temsil eden ve artık AK Parti’ye oy vereceklerini söyleyen Ekrem Altun’a AK Parti rozetini taktı.

 • 26.04.2015 11:19 Elibol: Elibol: "Şer Güçler Türkiye'yi Eski Türkiye'ye Döndürmek İstiyor"

  AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol, Türkiye’nin 7 Haziran seçimlerini istikrarlı bir şekilde atlatması sonrasında güzel günlerin geleceğini, buna tüm ümmetin ihtiyacı olduğunu söyledi.

 • 25.04.2015 19:18 Elibol'dan Pursaklar İddiası Elibol'dan Pursaklar İddiası

  AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol; Pursaklar, Akyurt ve Çubuk üçgeninde ulaşım, ticaret ve sağlık alanında yeni yapılacak 3 stratejik proje ile bölgenin potansiyelinin artırılacağını açıkladı.

 • 24.04.2015 17:31 Elibol: Elibol: "Dağlık Karabağ Sorunu Türkiye'nin Görmemezlikten Geleceği Bir Sorun Değil"

  AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol, Ermeni diasporası ve Rusya’nın Ermeniler ile Türkler arasında yaşanan sorunun bitmesini istemediğini kaydederek, Türkiye’nin Dağlık Karabağ sorununu görmezden gelemeyeceğini kaydetti.

 • 24.04.2015 13:55 Elibol: Elibol: "Bu Seçimde Türkiye'nin 2023'e Gidip Gitmemesinin Kararını Vereceğiz"

  AK Parti Ankara 2. Bölge Milletvekili Adayı Nuri Elibol, 7 Haziran milletvekili genel seçimlerinin önemine dikkat çekerek, Türkiye’nin 2023 hedefine gidip gitmeyeceğinin kararının verileceğini söyledi.

 • 24.04.2015 09:48 Genel Seçime Doğru

  BÖLGE  Adalet ve Kalkınma Partisi  1- Emrullah İşler  2- Ahmet İyimaya  3- Lütfiye Selva Çam  4- Vedat Bilgin  5- Aydın Ünal  6- Ayhan Yılmaz  7- Mahmut Sami Mallı  8- Nevzat Ceylan  9- Ahmet Baba  10- Nuri Elibol  11- Adem Ceylan  12- Selim Cerrah  13- Bülent Yağmur  14- Neslihan Cenk   Cumhuriyet Halk Partisi  1- Şenal Sarıhan  2- Murat Emir  3- Ahmet Haluk Koç 4- Nihat Yeşil  5- Alirıza Erbay  6- Celalettin Koç  7- Semra Dinçer  8- Barış Ozan Vural  9- Ali Yılmaz  10- Servet Ünsal  11- Selma Ergen  12- Haydar Doğan  13- Abidin Şahin  14- Ufuk Ataç   Milliyetçi Hareket Partisi  1- Şefkat Çetin  2- Mustafa Mit  3- Hamit Ayanoğlu  4- Yaşar Yıldırım  5- Mehmet Damar  6- Gül Gülser Kılıçaslan  7- Mehmet Ali Tanrıverdi  8- Alpaslan Sucu  9- Tayfun Ünal  10- Meltem Hatice Uluç  11- Hikmet Durğut 12- Tümer Zeytin  13- Fatih Gözüm  14- Bayramali Temizer   Halkların Demokratik Partisi  1- Mahmut Memduh Uyan  2- Gülsen Ülker  3- Aydın Çubukçu 4- Nursel Öztürk  5- Remziye Güçlü  6- Ayfer Balıkçı 7- İlknur Yılmaz  8- Kamber Ataş 9- Mehtap Özkan Deliduman  10- Orhan Çelebi  11- Münübe Koç 12- Gülüstan Aydoğdu  13- Şerif Oti 14- Dilek Ertürk  (Sürecek)

 • 23.04.2015 17:57 Elibol: Elibol: "Kılıçdaroğlu'nun Vaatleri Avcı Palavrası"

  AK Parti Ankara Milletvekili Adalı Nuri Elibol, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçim vaatlerini “avcı palavrası” olarak değerlendirerek, ciddiye alınmaması gerektiğini söyledi.

 • 22.04.2015 17:57 Ak Partili İşler ve Elibol Gazetecilerle Bir Araya Geldi Ak Partili İşler ve Elibol Gazetecilerle Bir Araya Geldi

  AK Parti Ankara Milletvekili Emrullah İşler, paralel yapılanmaya hizmet eden memurlar ile diğer görüşte olan memurların milleti AK Parti’den uzaklaştırmak için iş yavaşlatmadan vatandaşa kötü davranmaya kadar kasıtlı çalışma yürüttüklerini belirtirken, AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol ise Ankara’da bazı bölgelerde DHKP-C’nin yuvalanmaya başladığını söyleyerek tehlikeye dikkat çekti.

 • 22.04.2015 14:16 Elibol: Elibol: "Chp'nin ve Hdp'nin Vaatleri Seçmeni Kandırmaya Yönelik"

  AK Parti Ankara Milletvekili Adayı Nuri Elibol, CHP ve HDP’nin seçim vaatlerinin seçmeni kandırmaya yönelik olduğunu söyledi.