SON DAKİKA NUSAYBİN HABERLERİ

Son Dakika Nusaybin Haberleri

16:32
Mardin'deki İzinsiz Gösteri Nusaybin ilçesinde izinsiz gösteriye katıldıkları gerekçesiyle gözaltına alınan 6 kişiden 3'ü tutuklandı.
11:58
Öğrencilere 'Kendini Öldürmek' Projesi Tanıtıldı Mardin’de kan davalarının sebep ve sonuçlarını konu olan ’Kendini öldürmek’ adlı proje kapsamında Nusaybin ve Midyat’ta iki ayrı program düzenledi.
Öğrencilere 'Kendini Öldürmek' Projesi Tanıtıldı
23:10
Nusaybin'de Ypg'linin Cenazesinden Sonra Olaylar Çıktı Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde YPG'li 'Nuhat Nisebin' kod adlı Nurettin Arı'nın cenaze töreninden sonra yüzü maskeli bir grup, el yapımı patlayıcı, molotof kokteyli, taş ve havai fişeklerle polise saldırdı.
Nusaybin'de Ypg'linin Cenazesinden Sonra Olaylar Çıktı
18:34
Nusaybin'de YPG'linin Cenazesinden Sonra Olaylar Çıktı Nusaybin'de YPG'li Nurettin Arı'nın cenaze töreninden sonra yüzü maskeli bir grup, el yapımı patlayıcı, molotof kokteyli, taş ve havai fişeklerle polise saldırdı.
Nusaybin'de YPG'linin Cenazesinden Sonra Olaylar Çıktı
18:11
Nusaybin'de İzinsiz Gösteri Yapan Gruba Polis Müdahale Etti Mardin'de izinsiz gösteri- Nusaybin ilçesinde izinsiz gösteri yapan gruba polis müdahale etti Nusaybin'de izinsiz gösteri yapan gruba güvenlik güçleri müdahalede bulundu.
Nusaybin'de İzinsiz Gösteri Yapan Gruba Polis Müdahale Etti
17:27
Nusaybin'de Olaylar Çıktı Kobani’de IŞİD saldırıları sonucu hayatını kaybeden Nurettin Arı’nın defnedilmesinin ardından yüzleri kapalı bir grup, polise havai fişek ve molotoflarla saldırdı.
Nusaybin'de Olaylar Çıktı
17:20
Nusaybin'de YPG'linin Cenazesinden Sonra Olaylar Çıktı Nusaybin'de YPG'li Nurettin Arı'nın cenaze töreninden sonra yüzü maskeli bir grup, el yapımı patlayıcı, molotof kokteyli, taş ve havai fişeklerle polise saldırdı.
Nusaybin'de YPG'linin Cenazesinden Sonra Olaylar Çıktı
17:17
Mardin'de İzinsiz Gösteri Nusaybin ilçesinde izinsiz gösteri yapan gruba polis müdahale etti.
13:17
Mardin'de Kaçakçılık Operasyonları Mardin’de 44 bin 510 paket kaçak sigara ve 185 kilogram kaçak çay ele geçirildi.
Mardin'de Kaçakçılık Operasyonları
11:50
Mardin Valisi Taşkesen, Yılbaşı Gecesi Karakol ve Evleri Ziyaret Etti Mardin Valisi Mustafa Taşkesen, Vali Yardımcısı Ali İkram Tuna, İl Jandarma Komutanı Albay Alaattin Karsavuran ve Emniyet Müdürü Mehmet Şahin ile birlikte, yılbaşı gecesi, asker ve polis karakolları ile vatandaşların evlerini ziyaret ederek çeşitli hediyeler dağıttı.
Mardin Valisi Taşkesen, Yılbaşı Gecesi Karakol ve Evleri Ziyaret Etti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 00:24:41. #.232#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA NUSAYBİN HABERLERİ
[Hata Bildir]