SON DAKİKA OLTU HABERLERİ

Son Dakika Oltu Haberleri

17:50
Elazığ Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Çelik'ten Esnafa Faizsiz Kredi Uyarısı Elazığ Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Fikret Çelik, esnafa verilmesi gündemde olan faizsiz kredilerle ilgili açıklama yaptı.
Elazığ Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Çelik'ten Esnafa Faizsiz Kredi Uyarısı
10:37
Esnaf ve Sanatkara Kooperatiften Sıfır Faizli Kredi İmkanı Sivas Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi tarafından geleneksel, kültürel, sanatsal değeri olan ve kaybolmaya yüz tutmuş meslek kollarına yönelik sıfır faizli kredi imkanı sağlanacak.
Esnaf ve Sanatkara Kooperatiften Sıfır Faizli Kredi İmkanı
12:37
Esnafa Faizsiz Kredi Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, kaybolmaya yüz tutan meslek kollarında faaliyet gösteren esnaf ile yeni girişimcilere sıfır faizli kredi uygulamasının başladığını söyledi.
12:26
Gümrük ve Ticaret Bakanı Canikli Açıklaması "Kaybolmaya yüz tutan meslek kollarında faaliyet gösteren esnaf ve yeni girişimcilere sıfır faizli kredi uygulaması başladı" "İmalat ve tamirat ile hizmete ilişkin meslek kollarında faaliyet gösteren esnaf ve sanatkarlara kullandırılan krediler için ödenmesi gereken faizin yarısını Hazine.
12:10
Oltu'da İlginç Protesto Erzurum’un Oltu İlçesinde, halı yıkama işyeri olan bir vatandaş, halıları evlerden alıp işyerine naklettiği minibüsün üzerindeki Oltu Halı Yıkama yazısı ruhsata işletilmediği için trafik polislerinden ceza yedi.
Oltu'da İlginç Protesto
10:55
Meydanda Halı Yıkayarak Ceza Yazan Polisi Protesto Etti Erzurum'un Oltu İlçesi'nde halı yıkama işyeri olan evli 3 çocuk babası 38 yaşındaki Naci Polat, aracına sürekli ceza yazan trafik polislerini protesto için hükümet meydanında halı yıkadı.
Meydanda Halı Yıkayarak Ceza Yazan Polisi Protesto Etti
10:01
Meydanda Halı Yıkayarak Ceza Yazan Polisi Protesto Etti Erzurum'un Oltu ilçesinde halı yıkama işyeri olan 38 yaşındaki evli ve 3 çocuk babası Naci Polat, Hükümet Meydanı'nda Atatürk Anıtı önünde halıları yıkayarak ceza yazan trafik polislerini protesto etti.
Meydanda Halı Yıkayarak Ceza Yazan Polisi Protesto Etti
11:06
Emıtt 2015'te Erzurum ve Aziziye Rüzgârı İstanbul’da düzenlenen EMITT 2015 fuarında Erzurum’un yöresel ve kültürel değerleri ile Aziziye Belediyesi bünyesindeki Ilıca Termal Tesisleri tanıtılıyor.
Emıtt 2015'te Erzurum ve Aziziye Rüzgârı
17:58
Erzurum Dozeri ile Göle Uçan Operatörün Cesedi Çıkarıldı Dozeri ile göle uçan operatörün cesedi çıkarıldı ERZURUM'un Oltu İlçesi'nde yapımı devam eden Ayvalı Barajı inşaatında çalışan operatör 65 yaşındaki Fehmi Akşam, dozerle birlikte kayarak göle uçtu.
Erzurum Dozeri ile Göle Uçan Operatörün Cesedi Çıkarıldı
17:57
Erzurum, Emitt Fuarı'nda Dünyaya Tanıtıldı TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’na (EMİTT) katılan Erzurum, kurulan stantta yöresel ürünlerini ve kültürel özelliklerini yerli ve yabancı misafirlere tanıttı.
Erzurum, Emitt Fuarı'nda Dünyaya Tanıtıldı
17:47
Dozeri ile Göle Uçan Operatörün Cesedi Çıkarıldı Erzurum'un Oltu İlçesi'nde yapımı devam eden Ayvalı Barajı inşaatında çalışan operatör 65 yaşındaki Fehmi Akşam, dozerle birlikte kayarak göle uçtu.
Dozeri ile Göle Uçan Operatörün Cesedi Çıkarıldı
17:32
Gölete Uçan Dozer Sürücüsünün Cesedine Ulaşıldı Erzurum’un Oltu ilçesinde yapımına devam edilen Ayvalı Barajı inşaatında çalışan dozer, kayarak göle uçtu.
Gölete Uçan Dozer Sürücüsünün Cesedine Ulaşıldı
15:43
Gölete Uçan Dozer Sürücüsünün Cesedine Ulaşıldı Erzurum’un Oltu ilçesinde yapımına devam edilen Ayvalı Barajı inşaatında çalışan dozer, kayarak göle uçtu.
15:41
Esnaf Kredi Faizleri Düşürüldü Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı İsmail Ördü, Bakanlar Kurulu’nda alınan karar gereği esnafı ilgilendiren faiz indirimleri hakkında bilgi verdi.
Esnaf Kredi Faizleri Düşürüldü
12:43
Baraj İnşaatında Çalışan Dozer Gölete Uçtu Erzurum’un Oltu ilçesinde yapımına devam edilen Ayvalı Barajı inşaatında çalışan dozer, kayarak göle uçtu.
11:02
Kesob Başkanı Ahmet Övüç'den 'Faiz İndirimi' Uyarısı Kayseri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KESOB) Başkanı Ahmet Övüç, Bakanlar Kurulu’nda alınan karar gereği esnafları ilgilendiren faiz indirimleri hakkında bilgiler verdi.
Kesob Başkanı Ahmet Övüç'den 'Faiz İndirimi' Uyarısı
18:15
Birahane İşletmecisi, Polisleri Bakan Ala'nın Posterine Şikayet Etti Erzurum'un Oltu ilçesinde ceza kesilen birahane işletmecisi, İçişleri Bakanı Efkan Ala'nın bilboarddaki fotoğrafının önüne geçip polisleri Bakan Ala'ya şikayet etti.
Birahane İşletmecisi, Polisleri Bakan Ala'nın Posterine Şikayet Etti
13:37
Erzurum Liseler Arası Voleybol İl Birinciliği Liseler arası erkekler voleybol il birinciliğinde, Erzurum Spor Lisesi şampiyon oldu.
09:40
Filede Şampiyonun Adı Değişmedi Erzurum'da düzenlenen liselerarası erkekler voleybol il birinciliğinde şampiyonluğun adresi değişmedi.
Filede Şampiyonun Adı Değişmedi
18:20
Minibüs ile Tır Çarpıştı: 4 Yaralı Erzurum’un Oltu ilçesinde minibüsün TIR ile çarpışması sonucu meydana gelen kazada 4 kişi yaralandı.
Minibüs ile Tır Çarpıştı: 4 Yaralı
15:45
Erzurum Suudi İşadamı İçin 36 Saatte Erzurum Turu Türkiye'ye yaklaşık 1 milyar dolarlık gayrimenkul ve enerji yatırımı yaptığı belirtilen Suudi Arabistanlı işadamı Sulaiman Al Muhaidib'in Erzurum'u tanıması için 36 saatlik bir tur programı uygulandı.
Erzurum Suudi İşadamı İçin 36 Saatte Erzurum Turu
23:18
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Erzurum'da Bakan Kılıç, Oltu ilçesinde akşam yemeği yedi.
Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç Erzurum'da
14:09
Oltu Ülkü Ocakları'ndan Âşıklar Gecesi Oltu Ülkü Ocakları Kültür Derneği tarafından düzenlenen Âşıklar Gecesi Belediye Sinema Salonunda yapıldı.
Oltu Ülkü Ocakları'ndan Âşıklar Gecesi
14:09
Hastane Yönetimi Değişti Oltu Devlet Hastanesinde 1 Ocak 2015 tarihi itibariyle yönetimde bir dizi değişikliğe gidildi.
Hastane Yönetimi Değişti
09:44
Oltu'da Öğrenciler Tüberküloz Konusunda Bilgilendirildi Oltu Toplum Sağılığı Merkezi Verem Savaş Birimi tarafından Tüberküloz Haftası etkinlikleri kapsamında ilçe merkezi ve köylerdeki okullarda bilgilendirme toplantıları düzenleniyor.
Oltu'da Öğrenciler Tüberküloz Konusunda Bilgilendirildi
16:44
Ringin Şampiyon Adayları Belirlendi Türkiye Bayanlar Boks Şampiyonası'nda yarı final müsabakaları, bugün oynanan maçların ardından tamamlandı.
16:12
Türkiye Bayanlar Boks Şampiyonası Türkiye Bayanlar Boks Şampiyonası’nda yarı final müsabakaları bugün oynanan maçların ardından tamamlandı.
20:10
HSYK'dan Adli ve İdari Yargı Kararnamesi Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesinin adli ve idari yargı kararnamesi ile 888 savcı ve hakiminin görev yeri değişti.
18:23
Erzurum - Ayvalı Barajı'nda Davul ve Zurnalı Su Tutma Töreni Ayvalı Barajı'nda davul ve zurnalı su tutma töreni ÇORUH Nehri'nin kolu Oltu Çayı üzerine 400 milyon dolar harcanarak yaptırılan Ayvalı Barajı ve HES'te törenle su tutmaya başlandı.
Erzurum - Ayvalı Barajı'nda Davul ve Zurnalı Su Tutma Töreni
18:10
Ayvalı Barajı, Su Tutmaya Başladı Erzurum'un Oltu ilçesinde 400 milyon dolara mal olan ve 177 metre yüksekliğinde Ayvalı Barajı'ndan yılda 340 milyon kilowatt elektrik üretilmesi hedefleniyor.
17:02
Ayvalı Barajı'nda Davul ve Zurnalı Su Tutma Töreni ÇORUH Nehri'nin kolu Oltu Çayı üzerine 400 milyon dolar harcanarak yaptırılan Ayvalı Barajı ve HES'te törenle su tutmaya başlandı.
Ayvalı Barajı'nda Davul ve Zurnalı Su Tutma Töreni
11:21
Öğrencilere Simülatörde Emniyet Kemeri Eğitimi Erzurum Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından Oltu ilçesindeki öğrencilere, emniyet kemeri takmanın önemi simülatörde gösterildi.
Öğrencilere Simülatörde Emniyet Kemeri Eğitimi
10:01
Emniyet Kemeri Simülasyon Aracı Öğrencilere Gösteri Yaptı Oltu Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliği, emniyet kemerinin trafikteki önemine dikkati çekmek ve emniyet kemerinin önemini uygulamalı göstermek için ’Emniyet Kemeri Simülasyon Aracı’nı Oltu’ya getirdi.
Emniyet Kemeri Simülasyon Aracı Öğrencilere Gösteri Yaptı
09:51
Erzurum Öğrencilere Simülatörde Emniyet Kemeri Eğitimi Erzurum Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından Oltu ilçesindeki öğrencilere emniyet kemeri simülatörü gösterildi.
Erzurum Öğrencilere Simülatörde Emniyet Kemeri Eğitimi
14:15
Erzurum Yürüyen Budalalar' Erzurum'da Uluslarası bir tekstil acentası çalışanlarının, Fransız reklamcı Jacques Seguela'nın 'Anneme Reklamcı Olduğumu Söylemeyin' adlı kitabındaki, 'Yürüyen bir budala, oturan 10 entelektüelden iyidir' sözünden hareketle 'Yürüyen Budalalar' adını verdikleri Türklerden oluşan 39 kişilik seyahat grubu, 2015'in ilk gezisini Erzurum'a düzenledi.
Erzurum Yürüyen Budalalar' Erzurum'da
10:27
Oltu'da Kartpostallık Kar Manzaraları Erzurum’un Oltu ilçesinde gece saatlerinde başlayan kar yağışı kartpostallık görüntüler oluşturdu.
Oltu'da Kartpostallık Kar Manzaraları
11:59
Köydeki Tarlayı Mezarlığa Bağışladılar Oltu’ya bağlı Güllüce Köyü nüfusuna kayıtlı Akif Gür (77) ciğer hastası olup Hollanda’da 6 aydır tedavi görüyordu.
Köydeki Tarlayı Mezarlığa Bağışladılar
17:28
Sp İlçe Başkanı Akbulut'tan İha Temsilcisi Aydın'a Ziyaret Saadet Partisi Oltu İlçe Başkanı İsmail Akbulut ve Tanıtım ve Medya Başkanı Mustafa Akbulut ile birlikte İHA Oltu temsilcisi Dursun Murat Aydın’ı ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü’nü kutladı.
Sp İlçe Başkanı Akbulut'tan İha Temsilcisi Aydın'a Ziyaret
10:24
20 Yıldır Bu Tesbihi Yapmak İçin Çalışıyordu Erzurum'un Oltu ilçesinde 32 yıldır tesbih ustası olan Veysel Başar, her bir tanesi ceviz büyüklüğünde olan bir kilo ağırlığında tesbih yaptı.
20 Yıldır Bu Tesbihi Yapmak İçin Çalışıyordu
10:23
Erzurum'da Eğitime Kar Engeli Erzurum'da etkili olan kar yağışı ve tipi nedeniyle 7 ilçedeki tüm okullarla 10 ilçenin kırsal kesimindekilere ve taşımalı eğitim yapılan okullara bugün ara verildi.
Erzurum'da Eğitime Kar Engeli
18:03
Bir Kiloluk Oltu Taşı Tesbihi 15 Bin Liraya Satacak Erzurum'un Oltu ilçesinde 32 yıldır tesbih ustası olan Veysel Başar, her bir tanesi ceviz büyüklüğünde olan bir kilo ağırlığında tesbih yaptı.
Bir Kiloluk Oltu Taşı Tesbihi 15 Bin Liraya Satacak
11:13
Oltu Taşından Kiloluk Tespih Erzurum'un Oltu ilçesinde 32 yıllık tespih ustası Veysel Başar, her biri ceviz büyüklüğündeki taşlardan toplam ağırlığı bir kiloyu bulan tespih yaptı.
Oltu Taşından Kiloluk Tespih
15:45
Ahırın Kilidini Kırarak Büyükbaş Hayvanları Çaldılar Erzurum’un Olur ilçesine bağlı Köprübaşı köyünde Ersel Çevik’e ait ahıra giren hırsızlar 4 büyükbaş hayvanı alarak kayıplara karıştı.
Ahırın Kilidini Kırarak Büyükbaş Hayvanları Çaldılar
12:36
Mersin'in Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 93. Yılı Toroslar Belediyesi, Mersin’in düşman işgalinden kurtuluşunun 93. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında, bu yıl yine Mersinlileri ata sporu cirit ile buluşturdu.
Mersin'in Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 93. Yılı
14:41
Büyükşehir Belediyesi Karla Mücadele Çalışmalarını Bilgisayardan Takip Edecek Erzurum Büyükşehir Belediyesi karla mücadele çalışmalarını bilgisayar üzerinden takip edecek.
Büyükşehir Belediyesi Karla Mücadele Çalışmalarını Bilgisayardan Takip Edecek
13:41
Başkan Sekmen Oltu'da Yatırımları İnceledi Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen Oltu'da yatırım toplantısı düzenledi.
13:15
Başkan Sekmen, Muhtarlarla Toplantı Yaptı Erzurum Büyük Şehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen Oltu'da Erzurum Büyük Şehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları binasında muhtarlarla buluştu.
Başkan Sekmen, Muhtarlarla Toplantı Yaptı
15:59
Sekmen: "Çocuklarımızı İslam Şuuruyla Yetiştirelim" Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, 2014’ün son gününde hemşerileriyle "Müslümanların Tarihi" adlı konferansta bir araya geldi.
Sekmen: 'Çocuklarımızı İslam Şuuruyla Yetiştirelim'
11:17
Mahkumlara Sabır Dileyen Hatipoğlu, Onlarla Birlikte Dua Etti Oltu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda yılın son etkinliği yapıldı.
Mahkumlara Sabır Dileyen Hatipoğlu, Onlarla Birlikte Dua Etti
10:40
Mahkumlara Sabır Dileyen Hatipoğlu, Onlarla Birlikte Dua Etti Oltu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda yılın son etkinliği yapıldı.
Mahkumlara Sabır Dileyen Hatipoğlu, Onlarla Birlikte Dua Etti
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 31.01.2015 21:07:02. #.232#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA OLTU HABERLERİ
[Hata Bildir]