SON DAKİKA OLTU HABERLERİ

Son Dakika Oltu Haberleri

09:59
Artvin'de Kablo Hırsızları Tutuklandı Artvin'de 2 bin 600 metre telefon kablosu çaldıkları belirlenen 5 kişi tutuklandı.
Artvin'de Kablo Hırsızları Tutuklandı
16:05
Merkez Parti Oltu İlçe Teşkilatı, Yönetim Kurulu Üyelerini Tanıttı Siyasi oluşumunu tamamlayarak çalışmalarına başlayan Merkez Parti (MP) Oltu İlçe Teşkilatı'nın kurucu yönetim kurulu üyeleri tanıtıldı.
14:16
Merkez Parti Oltu İlçe Teşkilatı Toplandı Merkez Parti Oltu İlçe Teşkilatı parti binasında düzenlediği basın toplantısıyla kurucu yönetim kurulu üyelerini tanıttı.
Merkez Parti Oltu İlçe Teşkilatı Toplandı
14:12
Yakutiye'de Aydın Dönemi AK Parti Yakutiye İlçe Teşkilatının 3. Olağan Kongresi yapıldı.
Yakutiye'de Aydın Dönemi
01:13
Yılın Başarılı Gazetecileri" Ödül Töreni Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti'nin Erzurum, Erzincan, Kars, Ardahan, Ağrı ve Iğdır'da basın kuruluşlarında çalışan gazetecileri teşvik etmek amacıyla düzenlediği yarışmada dereceye girenlere ödülleri verildi Yarışmada Anadolu Ajansı muhabirleri 8 ödül aldı.
19:10
Oltu Taşından Rio Olimpiyatları'na Giden Yol Eylül ayında Özbekistan’da gerçekleştirilen dünya şampiyonasında gümüş madalya kazanan milli güreşçi Yakup Gör, oltu taşından tespih yaparak başlayan hayatını Rio Olimpiyatları’nda altın madalya kazanarak zirveye taşıyacağını söyledi.
Oltu Taşından Rio Olimpiyatları'na Giden Yol
12:08
Oltu Taşından Maket Cami ve Saz Yaptı Erzurum'da Oltu taşından, gümüş, firuze ve altınla işlenerek özenle yapılan maket cami ve saz, büyük ilgi görüyor.
Oltu Taşından Maket Cami ve Saz Yaptı
10:42
Küçükken Oltu Taşlarını İpe Diziyordum, Şimdi Rakiplerimi Dize Getiriyorum" Eylül ayında Özbekistan’da gerçekleştirilen dünya şampiyonasında gümüş madalya kazanan milli güreşçi Yakup Gör, oltu taşından tespih yaparak başlayan hayatını Rio Olimpiyatları’nda altın madalya kazanarak zirveye taşıyacağını söyledi.
15:45
Aa'ya 8 Ödül Doğu Anadolu Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen "Gazetecilik Başarı Ödül Yarışması"nda, AA Erzurum Bölge Müdürlüğünde görevli 7 muhabir, 8 ödüle layık görüldü.
10:41
Yargının Zirvesi Erzurum Barosu'nda Bir Araya Geldi Erzurum’da Adalet Akademisi tarafından düzenlenen seminere katılan Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Başkanvekili ve 3’ncü Daire Başkanı Metin Yandırmaz ile Adalet Akademisi Başkanı Yılmaz Akçil, Erzurum Baro Başkanlığı’na seçilen Başkan Talat Göğebakan ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.
Yargının Zirvesi Erzurum Barosu'nda Bir Araya Geldi
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 27.01.2015 16:18:00. #.232#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA OLTU HABERLERİ
[Hata Bildir]