11:4000
SON DAKİKA OLTU HABERLERİ

Son Dakika Oltu Haberleri

   

  Halk Bankası Genel Müdürü İnşallah Bu Mevduat Faizlerine de Yansır

  Halk Bankası Genel Müdürü İnşallah Bu Mevduat Faizlerine de Yansır

  Halk Bankası Genel Müdürü Ali Fuat Taşkesenlioğlu, Merkez Bankasının haftalık repo faizini yarım puan düşürmesiyle ilgili olarak İnşallah bu mevduat faizlerine de yansır. Bizler de kredi faizlerini indireceğiz dedi. (23 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Vali Azmi Çelik Kimdir?

  Vali Azmi Çelik Kimdir?

  Azmi Çelik ,1967 yılında Erzurum ili Oltu ilçesinde doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Oltu'da tamamladıktan sonra 1984 yılında İstanbul Ünv. S.B.F. kazandı. (23 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Halk Bankası Genel Müdürü: İnşallah Bu Mevduat Faizlerine de Yansır

  Halk Bankası Genel Müdürü Ali Fuat Taşkesenlioğlu, Merkez Bankasının haftalık repo faizini yarım puan düşürmesiyle ilgili olarak "İnşallah bu mevduat faizlerine de yansır. Bizler de kredi faizlerini indireceğiz" dedi. (23 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Taş' Altında Rızk Arıyorlar

  Taş" Altında Rızk Arıyorlar

  Erzurum'un Oltu ilçesinde dağın metrelerce altından adeta iğneyle kuyu kazar gibi gün yüzüne çıkartılan ve civar köylerdeki vatandaşların en büyük gelir kaynağı olan Oltu taşı, altın ve gümüşle ilmek ilmek işlenerek tespih, takı ve süs eşyası olarak satılıyor Yeşilbağlar köyündeki vatandaşların ekmek kapısı haline getirdiği Akdağ eteklerinde, 150 metre derinliğindeki madenleri kazıp rızklarının peşine düşen köylülerin, murç ve çekiç yardımıyla binbir meşakatle çıkardıkları Oltu taşı, kilosu (23 Mayıs 2014 Cuma )

   

  Tekvandocular Oltu'da Buluştu

  Tekvandocular Oltu'da Buluştu

  Olur TOKİ Yatılı Bölge Ortaokulu tekvando kursu öğrencileri Oltu’daki tekvandocu kardeşlerini ziyaret ettiler. (22 Mayıs 2014 Perşembe )

   

  Erzurum'da Kkka'dan Ölen Hastane Personeli Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Erzurum'da Kkka'dan Ölen Hastane Personeli Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Erzurum'da bir hastadan kaptığı Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) virüsü yüzünden hayatını kaybeden Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Yakutiye Araştırma Hastanesi personeli Recep Tepe, gözyaşları içerisinde son yolculuğuna uğurlandı. (20 Mayıs 2014 Salı )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
29.07.2014 11:40:39. #.232#