19:1500
SON DAKİKA TUNCELİ HABERLERİ

Son Dakika Tunceli Haberleri

  Müsiad İlçelerle Buluşuyor Projesini Karakoçan'la Tamamladı

  Müsiad İlçelerle Buluşuyor Projesini Karakoçan'la Tamamladı

  Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Elazığ Şubesi tarafından düzenlenen ‘MÜSİAD İlçelerle Buluşuyor’ projesi kapsamında son toplantısını Karakoçan ilçesinde gerçekleştirdi. (Bugün 15:12)

   

  Elazığ'da Tır Otomobili Biçti: 4 Ölü

  Elazığ'da Tır Otomobili Biçti: 4 Ölü

  Elazığ'da Güney Çevre yoluna çıkmak isteyen bir pikap, bir TIR'ın çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında, otomobil içerisinde bulunan 4 kişi, olay yerinde yaşamını yitirdi. (Bugün 14:53)

   

  Tır ile Kamyonet Çarpıştı: 4 Ölü (2)

  Tır ile Kamyonet Çarpıştı: 4 Ölü (2)

  Elazığ'da tırla kamyonet çarpıştı: 4 ölü- Kazada ölenlerin kimlik tespit çalışmaları sürüyor Elazığ'da tırla kamyonetin çarpışması sonucu 4 kişi öldü. (Bugün 14:51)

   

  Elazığ'daki Trafik Kazası

  Elazığ'daki Trafik Kazası

  Kazada ölen 4 kişinin kimliği belirlendi. (Bugün 14:38)

   

  Davutoğlu: Kim Harama Bulaşırsa Kardeşimiz Olsa Kolunu Koparmaya Kararlıyız

  Davutoğlu: Kim Harama Bulaşırsa Kardeşimiz Olsa Kolunu Koparmaya Kararlıyız

  Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Ankara İl Kongresi'ne katıldı. (Bugün 14:36)

   

  AK Parti Ankara İl Başkanlığı 5. Olağan Kongresi

  Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (2) "Kamu düzenini kim tahrip etmek isterse onun karşısında çelik bir iradeyle duracağız. Aynı şekilde, çözüm süreci yönünde kim adım atarsa onunla birlikte tam bir merhamet ve rahmet yolunda yürümeye devam edeceğiz" "Baktılar ki, AK Parti döneminde Türkiye'de darbe yapmak artık mümkün değil, bu sefer, darbe kültürü devam ettiği için, gittiler Şişli Belediyesi'nde birbirlerine karşı darbe yapmaya kalkıştılar" "Melih Gökçek başkan haklı, 'Kılıçdaroğlu'nu (Bugün 13:58)

   

  AK Parti Ankara 5. Olağan Genel Kurulu (1)

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, "İbret vesikasıdır, Kılıçdaroğlu ’biz büyükşehirleri nasıl yönettiysek Türkiye’yi de yönetiriz’ dedi. (Bugün 13:36)

   

  Elazığ'da TIR ile Kamyonet Çarpıştı: 4 ölü

  Elazığ'da TIR ile Kamyonet Çarpıştı: 4 ölü

  Elazığ'da güney çevre yolunda TIR ile kamyonetin çarpışması sonucu 4 kişi hayatını kaybetti. kurtarma araçları, kaza nedeniyle birbirine yapışan 2 aracı zor ayırdı. (Bugün 13:24)

   

  Elazığ'da Tırla Kamyonet Çarpıştı: 4 Ölü

  Kazada ölenlerin kimlik tespit çalışmaları sürüyor. (Bugün 13:03)

   

  40'ından Sonra Üniversiteli Oldu

  Elazığ'da yaşayan 2 çocuk annesi 47 yaşındaki Sema Doğmaz, memleketi Tunceli'de üniversite eğitimini sürdürüyor Tunceli Üniversitesi Saç Bakımı Güzellik Hizmetleri Programı 2. sınıf öğrencisi Doğmaz: "Oğlum da Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliğini okuyor. (Bugün 12:02)

   

  Her 5 Araçtan 1'i İstanbul'da

  Her 5 Araçtan 1'i İstanbul'da

  Türkiye'de trafiğe kayıtlı 18 milyon 693 bin aracın 3 milyon 361 bini İstanbul'da bulunuyor Trafikteki her 5 araçtan birinin bulunduğu İstanbul, otomobil, minibüs, otobüs, kamyonet ve kamyon sayısında Türkiye'de ilk sırada yer alıyor Türkiye'de en az aracın bulunduğu kent ise 7 bin 282 araç ile. (Bugün 12:01)

   

  Kılıçdaroğlu'ndan Karşıyaka'nın Filizleri'ne Övgü

  Kılıçdaroğlu'ndan Karşıyaka'nın Filizleri'ne Övgü

  Tunceli Eğitim Gönüllüleri ve Eğitimi Destekleme Derneği (TEGED) ile İzmir Tunceliler Platformu’nun, maddi imkandan yoksun öğrencilere burs sağlama amacıyla düzenlediği etkinliğe katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Karşıyaka Belediyesi tarafından başlatılan "Her Apartman ile Bir Öğrenci Okutuyoruz" projesi’ne övgüler yağdırdı. (Bugün 11:31)

   

  İzmir Kılıçdaroğlu: Sırf İntikam Almak İçin Eğer Bir Şeyler Yapılıyorsa Bu Doğru Değildir

  İzmir Kılıçdaroğlu: Sırf İntikam Almak İçin Eğer Bir Şeyler Yapılıyorsa Bu Doğru Değildir

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Tunceli Eğitim Gönüllüleri Derneği'nin İzmir Tunceliler Platformu ile ortaklaşa düzenlendiği programdan çıkışında DHA muhabirinin sorularını yanıtladı. (Dün 23:00)

   

  Kılıçdaroğlu İzmir'de Fidan Dağıttı (4)

  Kılıçdaroğlu: SIRF İNTİKAM ALMAK İÇİN EĞER BİR ŞEYLER YAPILIYORSA BU DOĞRU DEĞİLDİR CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Tunceli Eğitim Gönüllüleri Derneği'nin İzmir Tunceliler Platformu ile ortaklaşa düzenlendiği programdan çıkışında DHA muhabirinin sorularını yanıtladı. (Dün 22:51)

   

  İzmir Kılıçdaroğlu Tuncelili Öğrencilere Burs Gecesine Katıldı

  İzmir Kılıçdaroğlu Tuncelili Öğrencilere Burs Gecesine Katıldı

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'da Eğitim-İş'in yürüyüşüne yapılan polis müdahalesine tepki gösterdi. (Dün 22:25)

   

  "Hukuk Çerçevesinde Sorgulama Yapılırsa Buna Kimsenin İtirazı Olmaz"

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Fethullah Gülen hakkında yakalama kararı çıkmasını, "Hukuk çerçevesinde sorgulama yapılırsa buna hiç kimsenin itirazı olmaz." dedi. (Dün 22:21)

   

  Kılıçdaroğlu, İzmir'de Fidan Dağıttı

  Kılıçdaroğlu, İzmir'de Fidan Dağıttı

  Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'da Eğitim-İŞ'in yürüyüşüne yapılan polis müdahalesine tepki gösterdi. (Dün 22:15)

   

  CHP Liderinden Gülen Yorumu

  CHP Liderinden Gülen Yorumu

  Kılıçdaroğlu, Gülen hakkındaki yakalama kararı için "Hukuk çerçevesinde sorgulama yapılırsa biz de itiraz etmeyiz: Ama sırf öç alma duygusuyla bir şeyler yapılıyorsa bu doğru değildir" dedi. (Dün 21:46)

   

  'Öğretmenlerimizi Başımızın Üstünde Taşımalıyız'

  "Öğretmenlerimizi Başımızın Üstünde Taşımalıyız"

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'da polisin öğretmenlerin eylemine müdahalesini eleştirerek, "Kimse öğretmenlerimizin kılına dahi dokunmamalı." dedi. (Dün 21:44)

   

 

  Kılıçdaroğlu: Gülen'e İntikam İçin Soruşturma Yapılıyorsa Doğru Değil

  Kılıçdaroğlu: Gülen'e İntikam İçin Soruşturma Yapılıyorsa Doğru Değil

  CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Cemaat'e yönelik operasyonu ve Fethullah Gülen hakkında çıkartılan yakalama kararını, "intikam için yapılıyorsa doğru değil" sözleriyle değerlendirdi. (Dün 21:34)

   

  Kılıçdaroğlu: 'Öğretmenin Şiddet Gördüğü Bir Toplumda Çocuklarımızı Sağlıklı Yetiştiremeyiz'

  Kılıçdaroğlu: "Öğretmenin Şiddet Gördüğü Bir Toplumda Çocuklarımızı Sağlıklı Yetiştiremeyiz"

  Eğitim-İş üyelerinin eylemine polis müdahalesi- CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Öğretmenin şiddet gördüğü bir toplumda çocuklarımızı sağlıklı yetiştiremeyiz" CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara Tandoğan Meydanı'nda "Laik Eğitim ve Emeğe Saygı" yürüyüşü düzenleyen Eğitim-İş üyesi öğretmenlere polisin müdahalede bulunmasına tepki göstererek, öğretmenin şiddet gördüğü bir toplumda çocukların sağlıklı yetiştirilemeyeceğini söyledi. (Dün 20:57)

   

  Gülen Hakkındaki Yakalama Kararı

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Eğer bir yerde hukukun üstünlüğü varsa hukuk çerçevesinde sorgulama yapılırsa buna hiç kimsenin itiraz edeceğini sanmıyorum, biz de itiraz etmeyiz ama sırf intikam almak, öç almak duygusuyla eğer bir şeyler yapılıyorsa bu doğru değildir" "(4 eski bakanla ilgili soruşturma komisyonu) Orada kamuoyu kararını vermiş durumda. (Dün 20:53)

   

  'Kimse Öğretmenlerimizin Kılına Dahi Dokunmamalı'

  "Kimse Öğretmenlerimizin Kılına Dahi Dokunmamalı"

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'da polisin öğretmenlerin eylemine müdahalesini eleştirerek, "Kimse öğretmenlerimizin kılına dahi dokunmamalı." dedi. (Dün 20:50)

   

  Kılıçdaroğlu: Öğretmenlerin Dövülmesini İçime Sindiremiyorum

  Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün Ankara’da "Laik Eğitim ve Emeğe Saygı Yürüyüşü" düzenleyen Eğitim ve Bilim İşgörenleri Sendikası (Eğitim-İş) üyelerine yapılan polis müdahalesine sert sözlerle tepki gösterdi. (Dün 20:33)

   

  Tunceli'de İzinsiz Gösteri

  Tunceli'de İzinsiz Gösteri

  Tunceli'de izinsiz gösteri- Polis merkezine ve önündeki araçlara molotofkokteyli ve havai fişek atmak isteyen gruba müdahale edildi Tunceli'de polis merkezine ve önündeki araçlara molotofkokteyli ve havai fişek atmak isteyen grup, polisin müdahalesiyle dağıldı. (Dün 20:30)

   

  Eğitim-İş Üyelerinin Eylemine Polis Müdahalesi

  CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Öğretmenin şiddet gördüğü bir toplumda çocuklarımızı sağlıklı yetiştiremeyiz" (Dün 20:20)

   

  Tunceli'de Olaylı Akşam

  Tunceli'de Olaylı Akşam

  Tunceli'de yüzleri maskeli gruplar polis merkezine ve CHP il başkanlığına ait bir minibüse molotof kokteyli attı. (Dün 20:12)

   

  Tunceli'de Olaylı Akşam

  Tunceli'de Olaylı Akşam

  Tunceli'de yüzleri maskeli gruplar, polis merkezine ve CHP İl Başkanlığına ait bir minibüse molotofkokteyli attı. (Dün 20:07)

   

  Tunceli'de İzinsiz Gösteri

  Polis merkezine ve önündeki araçlara molotofkokteyli ve havai fişek atmak isteyen gruba müdahale edildi. (Dün 19:33)

   

  Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ

  Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ

  HDP Eş Genel Başkanı Yüksekdağ: - "Bugün IŞİD çetelerine karşı, o barbarlar sürüsüne karşı verilen bu şanlı mücadelenin içerisinde olmak, sadece bir onur değildir, aynı zamanda bir insanlık görevidir" HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, "Bugün IŞİD çetelerine karşı, o barbarlar sürüsüne karşı verilen bu şanlı mücadelenin içerisinde olmak, sadece bir onur değildir, aynı zamanda bir insanlık görevidir" dedi. (Dün 19:30)

   

  Tunceli'nde Terör Örgütü Yandaşları Polise Saldırdı

  Tunceli'nde Terör Örgütü Yandaşları Polise Saldırdı

  Tunceli’de bir grup terör örgütü sempatizanı, polise saldırdı. (Dün 19:20)

   

  İzinsiz Gösteriye Polis Müdahalesi

  İzinsiz Gösteriye Polis Müdahalesi

  Tunceli’de polise molotofkokteyli, taş ve havai fişeklerle saldıran gruba, güvenlik güçleri gaz bombaları ve tazyikli suyla müdahalede bulundu. (Dün 19:10)

   

  Tunceli'de İzinsiz Gösteriye Polis Müdahalesi

  Tunceli'de İzinsiz Gösteriye Polis Müdahalesi

  Tunceli’de polise molotofkokteyli, taş ve havai fişeklerle saldıran gruba, güvenlik güçleri gaz bombaları ve tazyikli suyla müdahalede bulundu. (Dün 19:01)

   

  Hdp Eş Genel Başkanı Yüksekdağ Açıklaması

  "Bugün IŞİD çetelerine karşı, o barbarlar sürüsüne karşı verilen bu şanlı mücadelenin içerisinde olmak, sadece bir onur değildir, aynı zamanda bir insanlık görevidir" (Dün 16:34)

   

  Kobani'de Öldürülen Sibel Bulut İçin Tunceli'de Yürüyüş

  Tunceli’de yüzlerce kişi, Kobani’de IŞİD’e karşı savaşırken hayatını kaybeden Sibel Bulut için yürüyüş ve basın açıklaması gerçekleştirdi. (Dün 16:08)

   

  MHK İlk Toplantısında Görev Bölümü Yaptı

  Merkez Hakem Kurulu, Yusuf Namoğlu başkanlığında yaptığı ilk toplantısında görev bölümü yaptı. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Vali Kaymak: Tunceli'nin Önünde Terör Kambur

  Vali Kaymak: Tunceli'nin Önünde Terör Kambur

  Tunceli Valisi Osman Kaymak, ildeki Alevi inanç merkezilerinin bakım ve onarımı için 11 milyon lira ödenek gelmesini beklediklerini söyledi. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Tunceli'de 2014 Yatırımları Toplantısı

  Vali Kaymak, "İlimizdeki tüm inanç yerlerimizin yollarının ve çevre düzenlemesinin sağlayacak 11 milyon lira civarındaki ödeneği bekliyoruz" "Dersimlilerin Dersim’e karşı ilgileri çok yüksek. Gelip burada fabrika, işletme kurmak istiyorlar. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

  MHP Manisa Milletvekili Akçay: "AKP iktidarı ülkemizin kaynakları ülkenin refahı, huzuru ve kalkınması için değil, bir avuç iktidar sahibi ve yandaşın zenginleşmesi için kullanmıştır" CHP Grup Başkanvekili Hamzaçebi: "Ana muhalefet partisinin binalarında, polise arama yetkisi veren bir kararı yargı veriyorsa Türkiye'de kuvvetler ayrılığı kalmamış demektir. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Mhk Görev Bölümü Yaptı

  Mhk Görev Bölümü Yaptı

  TFF Merkez Hakem Kurulu (MHK), Yusuf Namoğlu başkanlığında gerçekleştirdiği ilk toplantısında görev bölümü yaptı. Kurul üyelerinden Metin Tokat, başkanvekili oldu. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Tunceli İl Özel İdaresi 2014 Yılı Çalışmaları

  Tunceli İl Özel İdaresi 2014 Yılı Çalışmaları

  Tunceli İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği tarafından 2014 yılında il genelinde yürütülen çalışmalar hakkında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Belediyeden Kadınlara Yönelik Sağlık Çalışması

  Belediyeden Kadınlara Yönelik Sağlık Çalışması

  Tunceli Belediyesi, mahallelerde kadınlara sağlık konusunda bilgi aktarımı ve anket çalışması yapmaya başladı. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  Sağlık Bakanlığı 2015 Bütçesi Kabul Edildi

  Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, DSÖ 2014 yıllığında 2012 yılı için doğumda beklenen yaşam süresinin Türkiye'de 76,8'e yükseldiğini söyledi. (19 Aralık 2014 Cuma )

   

  'Vatandaşın Sağlığa Erişim Sorununu Ortadan Kaldırdık'

  "Vatandaşın Sağlığa Erişim Sorununu Ortadan Kaldırdık"

  Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, "AK Parti hükumetleri döneminde anne ve bebek ölümlerinin azaltılmasında kayda değer bir performans yakaladık." dedi. (18 Aralık 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
21.12.2014 19:15:52. #.232#