16:2400
SON DAKİKA TUNCELİ HABERLERİ

Son Dakika Tunceli Haberleri

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

  Cumhuriyet Bayramı, Kayseri, Sivas, Tokat, Kırıkkale, Kırşehir, Yozgat, Niğde, Tunceli, Elazığ, Erzincan ve Malatya'da da törenlerle kutlandı Törenlerde, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bayram mesajı okundu Kayseri'deki törende, yabancı öğrenciler, Türk bayrağı taşıdı. (Dün 16:33)

   

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

  Tunceli'nin Ovacık ilçesinde tören düzenlendi. (Dün 15:21)

   

  Güvenlik-İş Üyeleri, Tunceli'de Bir Araya Geldi

  Türkiye Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK İŞ) Genel Başkanı Bolat Ankaralı, Tunceli'de sendika üyeleriyle bir araya geldi. (Dün 14:32)

   

  Muharrem Ayı

  Muharrem Ayı

  Tunceli Toplum Destekli Polis Şube Müdürlüğü ve Ovacık İlçe Emniyet Amirliği, vatandaşlara iftar verdi. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Tunceli'de Fethullah Gülen Hakkındaki Suç Duyurusu

  Tunceli'de Fethullah Gülen Hakkındaki Suç Duyurusu

  Tunceli Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanı Cem Tekinoğlu'nun Gülen hakkında "Hakaret, nefret ve ayrımcılık, halkı kin ve düşmanlığa tahrik ve aşağılama" iddiasıyla yaptığı suç duyurusunu değerlendiren Tunceli Cumhuriyet Başsavcılığı, kovuşturmaya yer olmadığına karar verdi Tekinoğlu, karara itiraz etti. (28 Ekim 2014 Salı )

   

  Nazımiye'de Elektrik Kesintisi Uygulanacak

  Nazımiye'de Elektrik Kesintisi Uygulanacak

  Tunceli'nin Nazımiye ilçesine bağlı Bostanlı köyünde 30 Ekim Perşembe günü elektrik kesintisi uygulanacak. (28 Ekim 2014 Salı )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
30.10.2014 16:24:37. #.233#