SON DAKİKA TUNCELİ HABERLERİ

Son Dakika Tunceli Haberleri

 • 14:37Valilik Yolu Açtı, PKK Yeniden Yola İndiValilik Yolu Açtı, PKK Yeniden Yola İndiTunceli Valiliği tarafından 3 gündür kapalı olan Tunceli-Erzincan ve Tunceli-Ovacık karayolunun açılmasının ardından PKK'lılar tekrar yola inerek kimlik kontrolü yaptı.
 • 14:31Barış İçin Kadın Girişiminden Barış ÇağrısıBarış İçin Kadın Girişiminden Barış ÇağrısıTunceli’de basın açıklaması düzenleyen Barış İçin Kadın Girişimi, savaşın hiçbir zaman çözüm olmadığını ve olmayacağını belirterek barış çağrısı yaptı.
 • 13:02Tunceli'de Trafiğe Kapatılan Yollar AçıldıTunceli'de Trafiğe Kapatılan Yollar AçıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Ulaşıma açılan Tunceli-Pülümür karayolundan görüntüler- Karayolundan geçen araçların görüntüsü- Yoldaki tabelalardan görüntü Tunceli'de trafiğe kapatılan yollar açıldı- Terör örgütü mensuplarınca yapılan yol kesme, araç yakma, gasp, tehdit ve silahlı saldırıları önlemek amacıyla Tunceli Valiliğinin aldığı kararla trafiğe kapatılan Tunceli-Pülümür ve Tunceli-Ovacık karayolları yeniden ulaşıma açıldı Tunceli Valiliği tarafından terör örgütü mensuplarınca yapılan yol kesme, araç yakma, gasp, tehdit ve silahlı saldırıları önlemek amacıyla ulaşıma kapatılan Tunceli-Pülümür ve Tunceli-Ovacık karayollarının bazı bölümlerinde trafik akışı normale döndü.
 • 11:00Tunceli- Erzincan ve Ovacık Karayolu Ulaşıma AçıldıTunceli valiliği kararıyla 3 gün süreyle geçici olarak sivil araçların geçişine kapatılan Tunceli-Erzincan ve Ovacık karayolları, bu sabah saatlerinden itibaren tekrar trafiğe açıldı.
 • 10:10Tunceli'de Operasyon Nedeniyle Kapatılan Yollar Ulaşıma AçıldıTunceli'de Operasyon Nedeniyle Kapatılan Yollar Ulaşıma AçıldıTunceli Valiliği kararı ile dün sabah saatlerinden itibaren sivil araçların geçişine kapatılan Tunceli-Erzincan ve Tunceli-Ovacık kara yolları yeniden ulaşıma açıldı.
 • 16:15Tunceli'de PKK'nın Yol Kestiği Bölge Ablukaya AlındıTunceli'de PKK'nın Yol Kestiği Bölge Ablukaya AlındıTunceli-Ovacık karayolunun geçtiği Pülümür Vadisi'nin Venk Köprüsü civarı, Alacık ve Zağge bölgeleri ile Munzur Vadisi'ndeki farklı bölgelerde geniş çaplı operasyon başlatıldı.
 • 15:47Tunceli'de Yol Kesen PKK'lılara Yönelik Operasyonlar SürüyorTunceli'de Yol Kesen PKK'lılara Yönelik Operasyonlar SürüyorTunceli Valiliği'nin kararıyla 3 gün ulaşıma kapatılan Tunceli-Erzincan ve Tunceli-Ovacık karayolu üzerindeki bölgelerde PKK’lı gruplara yönelik başlatılan operasyonlar sürüyor.
 • 22:57Tunceli Nazımiye'deki Olaylarla İlgili 8 Kişi Gözaltına AlındıTunceli Nazımiye'deki Olaylarla İlgili 8 Kişi Gözaltına AlındıTunceli Valiliği, Nazımiye İlçesi'nde bir polisin şehit edildiği ve 2 PKK'lının ölü ele geçirildiği olayların ardından, 8 kişi gözaltına alındı.
 • 22:02Tunceli'de PKK'lılar Türk Bayrağına Molotofla SaldırdıTunceli'de PKK'lılar Türk Bayrağına Molotofla SaldırdıTunceli'de yüzleri maskelerle kapalı PKK'lılar, Türk Telekom binasında asılı Türk bayrağını molotof atarak yaktı.
 • 16:54Karayolu Ulaşıma KapatıldıKarayolu Ulaşıma KapatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Tunceli-Pülümür karayolunda güvenlik önlemleri-Bariyer üzerindeki uyarıcı yazı-Tabelalarla yolun görüntüsü-Vatandaşların kapalı yolda görüntüsü-Kapalı yolda bekleyen araçların görüntüsü Tunceli'de bazı karayolları ulaşıma kapatıldı- Valilik: "Vatandaşlarımızın ikinci bir açıklamaya kadar alternatif yol güzergahlarını kullanmaları önemle duyurulur" Tunceli Valiliği, terör örgütü mensuplarınca yapılan yol kesme, araç yakma, gasp, tehdit ve silahlı saldırıları önlemek amacıyla Tunceli-Pülümür ve Tunceli-Ovacık karayollarının ulaşıma kapatıldığını bildirdi.
 • 15:13Tunceli Valiliğinden Vatandaşlar Yol UyarısıTunceli Valiliği, Tunceli-Pülümür-Erzincan ve Tunceli-Ovacık karayollarının trafiğe kapatılmasına ilişkin yazılı açıklama yaptı.
 • 11:58Tunceli Valiliği'nden 'Nazımiye Çatışması' AçıklamasıTunceli Valiliği'nden 'Nazımiye Çatışması' AçıklamasıTunceli Valiliği, Tunceli’nin Nazımiye ilçesinde PKK’lı grup tarafından ilçe Emniyet Amirliği'ne gerçekleştirilen saldırı sonucu 1 polis memurunun hayatını kaybettiği, 2 PKK’lının öldürüldüğü saldırı ile ilgili yazılı açıklama yaptı.
 • 11:19AK Parti Tunceli Mazgirt İlçe Başkanı Süleyman Canpolat KaçırıldıAK Parti'nin Tunceli Mazgirt İlçe Başkanı Süleyman Canpolat, bir grup PKK’lı tarafından aracı yakıldıktan sonra kaçırıldı.
 • 11:08PKK'lıların Yol Kesip Araç Yaktığı Tunceli'de Büyük OperasyonPKK'lıların Yol Kesip Araç Yaktığı Tunceli'de Büyük OperasyonTunceli'de son günlerde PKK'lılar tarafından sürekli olarak ulaşıma kapatılarak kimlik kontrolü yapılan, araç yakılan kara yolunda büyük operasyon başlatıldı.
 • 22:49PKK'nın Yol Kestiğini Fark Eden Astsubay 4 Km Kaçıp KurtulduPKK'nın Yol Kestiğini Fark Eden Astsubay 4 Km Kaçıp KurtulduErzincan'dan Tunceli'ye özel otomobiliyle eşi ve çocuğu ile birlikte giden bir astsubay, PKK'nın yol kestiğini görünce geri dönüş yapıp lastiği patlatılan aracıyla 4 km kaçıp kurtuldu.
 • 22:23PKK, Mazgirt AK Parti İlçe Başkanı'nı KaçırdıPKK, Mazgirt AK Parti İlçe Başkanı'nı KaçırdıTunceli'nin Mazgirt İlçesi'nde yakınlarında yol kesen bir grup PKK'lı, AK Parti Mazgirt İlçe Başkanı Süleyman Canpolat'ı kaçırdı.
 • 19:54Nevşehir Tunceli'de Şehit Olan Polis Memuru Ali Rıza Güneş Son Yolculuğuna Uğurlandı-3Nevşehir Tunceli'de Şehit Olan Polis Memuru Ali Rıza Güneş Son Yolculuğuna Uğurlandı-3Nevşehir Tunceli'de Şehit olan polis memuru Ali Rıza Güneş son yolculuğuna uğurlandı-3 (Tür: Yurt)
 • 19:14Nevşehir Tunceli'de Şehit Olan Polis Memuru Ali Rıza Güneş Son Yolculuğuna Uğurlandı-2Nevşehir Tunceli'de Şehit Olan Polis Memuru Ali Rıza Güneş Son Yolculuğuna Uğurlandı-2Nevşehir Tunceli'de Şehit olan polis memuru Ali Rıza Güneş son yolculuğuna uğurlandı-2 (Tür: Yurt)
 • 19:10Şehit Polis Memuru Güneş, Son Yolculuğuna UğurlandıŞehit Polis Memuru Güneş, Son Yolculuğuna UğurlandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehidin cenazesinin baba evine getirilmesi- Helallik alınması- Şehidin naaşının köy mezarlığına götürülmesi-Cenazenin başında şehit yakınlarının ağlaması- Cenaze namazı- Annenin ağlaması- Cenazenin taşınması, tekbir getirilmesi Tunceli'deki terör saldırısı- Şehit polis memuru Güneş, memleketi Nevşehir'in Gülşehir ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı Tunceli'nin Nazimiye İlçe Emniyet Amirliğine ve kaymakamlık lojmanlarına dün bölücü terör örgütü mensuplarınca roketatarlar ve uzun namlulu silahlarla düzenlenen saldırıda şehit düşen polis memuru Ali Rıza Güneş'in cenazesi, memleketi Nevşehir'in Gülşehir ilçesinde toprağa verildi.
 • 18:39Şehit Polis Ali Rıza Güneş, Nevşehir'de Toprağa VerildiŞehit Polis Ali Rıza Güneş, Nevşehir'de Toprağa VerildiTUNCELİ'nin Nazimiye İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin Emniyet Amirliği ve Kaymakamlık lojmanına saldırısında şehit olan özel harekat polisi 34 yaşındaki Ali Rıza Güneş, Nevşehir'in Gülşehir İlçesi'ne bağlı Yeşilöz Köyü'nde toprağa verildi.
 • 18:36Nevşehirli Şehit Polis, Gözyaşlarıyla Toprağa VerildiNevşehirli Şehit Polis, Gözyaşlarıyla Toprağa VerildiTunceli’nin Nazimiye ilçesinde Emniyet Amirliği ve Kaymakamlık lojmanına yönelik saldırıda şehit olan Özel Harekat Polisi Ali Rıza Güneş(34)'in cenazesi, Nevşehir'in Gülşehir ilçesine bağlı Yeşilöz köyünde toprağa verildi.
 • 18:25Nevşehir Şehidini UğurladıNevşehir Şehidini UğurladıTunceli’nin Nazımiye ilçesinde terör örgütü PKK’nın saldırısı sonrası şehit düşen polis memuru Ali Rıza Güneş, memleketi Nevşehir’de son yolculuğuna uğurlandı.
 • 16:19Tunceli'de Operasyon: 6 GözaltıTunceli'de Operasyon: 6 GözaltıTunceli’nin Nazımiye ilçesinde dün İlçe Emniyet Amirliği ve kaymakamlık konutuna PKK tarafından düzenlenen saldırının ardından başlatılan operasyonda aralarında HDP İlçe Eş Başkanının da yer aldığı 6 kişi gözaltına alındı.
 • 14:38Eğitim Gönüllüsü Akçelik'ten, Engelli Öğrenciye Anlamlı DestekEğitim Gönüllüsü Akçelik'ten, Engelli Öğrenciye Anlamlı DestekLYS’de Tunceli birincisi olan ve Ankara’da Bilgisayar Mühendisliğini kazanan engelli Soner Durmaz’ın bir yıllık ev kirasını Tunceli Eğitim ve Sağlık Vakfı Başkanı Kadriye Akçelik karşılayacak.
 • 13:52Nazımiye'de Şehit Düşen Polis, Törenle Nevşehir'e UğurlandıNazımiye'de Şehit Düşen Polis, Törenle Nevşehir'e UğurlandıTunceli'nin Nazimiye İlçesi'nde bir grup PKK'lının İlçe Emniyet Amirliği ile kaymakamlık lojmanlarına roketatar ve uzun namlulu düzenlediği saldırıda şehit olan özel harekat polisi 34 yaşındaki Ali Rıza Güneş, Elazığ Emniyet Müdürlüğü'nde düzenlenen tören ardından memleketine uğurlandı.
 • 12:39Dersim Barış Bloku'ndan Dersim Barış Bloku'ndan "Barış Yürüyüşü"Tunceli’de kurulan Dersim Barış Bloku, 1 Eylül Dünya Barış Günü öncesi ’Barış Yürüyüşü’ gerçekleştirdi.
 • 12:25Şehit Polis Memleketine Törenle UğurlandıŞehit Polis Memleketine Törenle UğurlandıTunceli'nin Nazimiye ilçesinde, PKK'lı teröristler İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne roketatar ve otomatik silahlarla yapılan saldırı sonucu şehit olan polis memuru Ali Rıza Güneş, Elazığ’da düzenlenen törenle memleketi Nevşehir’e gönderildi.
 • 12:09Şehit Polis Güneş'in Cenazesi Memleketine UğurlandıŞehit Polis Güneş'in Cenazesi Memleketine UğurlandıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehit polis Ali Rıza Güneş'in cenaze töreninden görüntüler, - Şehit polisin naaşının tören alanına getirilmesi ve katafalka alınması, - Şehit polisin yakınlarından ve protokolden görüntüleri - Tunceli Valisi Osman Kaymak'ın konuşmaları, - Şehit polis için dua okunması ve memleketine uğurlanması, Tunceli'deki terör saldırısı- Nazımiye ilçesinde dün teröristlerin düzenlediği saldırıda şehit düşen polis memuru Güneş'in cenazesi, Elazığ Emniyet Müdürlüğündeki törenin ardından defnedilmek üzere memleketi Nevşehir'e uğurlandı Tunceli'nin Nazımiye ilçesinde dün bölücü terör örgütü mensuplarınca roketatarlar ve uzun namlulu silahlarla düzenlenen saldırıda şehit düşen polis memuru Ali Rıza Güneş'in cenazesi, Elazığ'da düzenlenen törenin ardından toprağa verilmek üzere memleketi Nevşehir'e gönderildi.
 • 12:06Vali Ceylan, Şehit Polis Güneş'in Ailesine Taziye Ziyaretinde BulunduVali Ceylan, Şehit Polis Güneş'in Ailesine Taziye Ziyaretinde BulunduGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehidin babasının yakınlarına sarılması,- Şehidin baba evinden görünüm,- Gülşehir Kaymakamı Etekinin babayı teselli etmesi,- Nevşehir Valisi Ceylanın şehit babasına sarılması,- Ceylanın şehit babasıyla konuşması,- İlçe müftü vekilinin konuşması, Tunceli'deki terör saldırısı- Nevşehir Valisi Ceylan, şehit polis memuru Güneş'in ailesine taziye ziyaretinde bulundu Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, Tunceli'deki Nazımiye İlçe Emniyet Amirliği ve kaymakamlık lojmanına düzenlenen saldırıda şehit düşen polis memuru Ali Rıza Güneş'in ailesini ziyaret ederek taziye dileklerini iletti.
 • 11:34Şehit Güneş Son Yoluculuğuna İkindi Namazından Sonra UğurlanacakŞehit Güneş Son Yoluculuğuna İkindi Namazından Sonra UğurlanacakTunceli’nin Nazımiye ilçesinde şehit düşen polis memuru Ali Rıza Güneş son yolculuğuna bugün uğurlanacak.
 • 10:59Şehit Polis Memleketine UğurlandıŞehit Polis Memleketine UğurlandıTunceli’de dün akşam üzeri teröristlerin roketli ve uzun namlulu silahlarla saldırısı sonucu şehit düşen polis memuru Ali Rıza Güneş için Elazığ İl Emniyet Müdürlüğü’nde tören düzenlendi.
 • 02:24Şehit Polisin Baba Ocağına Ateş DüştüŞehit Polisin Baba Ocağına Ateş DüştüTunceli'nin Nazimiye İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görev yaparken PKK’nın emniyet binasına düzenlediği saldırıda şehit düşen polis memuru Ali Rıza Güneş'in baba ocağına ateş düştü.
 • 02:05Yeğeninin Şehadet Haberi Tatilde Öğrenen Hala, YıkıldıYeğeninin Şehadet Haberi Tatilde Öğrenen Hala, YıkıldıTunceli'nin Nazimiye İlçesi'nde PKK'lı bir grup tarafından İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne düzenlediği saldırıda şehit olan polis memuru Ali Rıza Güneş'in şehadet haberini Antalya'da tatil yaparken öğrenen halası 47 yaşındaki Emine Güneş, sinir krizi geçirdi.
 • 01:07Tunceli'de Şehit Olan Polisin Baba Ocağına Ateş DüştüTunceli'de Şehit Olan Polisin Baba Ocağına Ateş DüştüŞahin Erdoğan Güneş çiftinin evi taziyeye gelen yakınlarıyla dolup taştı.
 • 00:14Tunceli'deki Terör Saldırısı - Şehit Polis Ali Rıza Güneş'in Baba EviTunceli'deki Terör Saldırısı - Şehit Polis Ali Rıza Güneş'in Baba EviGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Tunceli'deki terör saldırısı- Şehit polis memuru Ali Rıza Güneş'in baba evi- Ailesine acı haberin verilmesi Tunceli'deki terör saldırısı- Şehit polis memuru Ali Rıza Güneş'in baba evinde yas var- Güneş'in bir yıl önce evlendiği ve eşinin 5 aylık hamile olduğu öğrenildi Tunceli'nin Nazimiye ilçesinde, Emniyet Amirliği ve Kaymakamlık lojmanına yönelik saldırıda şehit olan polis memuru Ali Rıza Güneş'in Nevşehir'in Gülşehir ilçesinde yaşayan anne babasına acı haber ulaştırıldı.
 • 23:33Şehit Ateşi Nevşehir'e DüştüŞehit Ateşi Nevşehir'e DüştüTunceli’nin Nazımiye ilçesinde PKK’nın emniyet binasına düzenlediği saldırıda şehit düşen polis memuru Ali Rıza Güneş’in Nevşehir’in Gülşehir ilçesine bağlı Yeşilöz köyündeki ailesine acı haber bağ evinde verildi.
 • 23:14Tunceli'de, Nazimiye Emniyet Müdürlüğü'ne PKK Saldırısı (4)Tunceli'de, Nazimiye Emniyet Müdürlüğü'ne PKK Saldırısı (4)Valilik AÇIKLAMASI Tunceli Valiliği, Nazımiye İlçesi'nde PKK'lıların düzenlediği ve özel harekat polis memuru 27 yaşındaki Ali Rıza Güneş'in şehit olduğu saldırıda 2 PKK'lının öldürüldüğünü açıkladı.
 • 23:08Şehit Polisin Naaşı Fırat Üniversitesi Hastanesi'ne GetirildiŞehit Polisin Naaşı Fırat Üniversitesi Hastanesi'ne GetirildiTunceli’nin Nazımiye İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne teröristler tarafından roketatar ve uzun namlulu silahlarla düzenlenen saldırdığı ağır yaralanan ve kaldırıldığı Elazığ Askeri Hastanesi’nde şehit olan polis memuru Ali Rıza Güneş’in naaşı Fırat Üniversitesi Hastanesi morguna getirildi.
 • 21:05Yaralı Polis Şehit OlduYaralı Polis Şehit OlduTunceli'nin Nazimiye İlçesi'ne iki koldan sızan PKK'lıların İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Kaymakamlık lojmanlarına eş zamanlı olarak roketatar ve uzun namlululu silahlarla düzenlediği saldırıda kaymakam koruması polis şehit oldu.
 • 20:39Tunceli'de Çatışma: 1 Şehit, 2 Polis YaralıTunceli'de Çatışma: 1 Şehit, 2 Polis YaralıTunceli’nin Nazımiye ilçesinde PKK’nın emniyet binasına düzenlediği saldırıda 1 polis şehit olurken, 2 polis memuru da yaralandı.
 • 20:24Emniyet Binasına Roketatarlı Saldırıda Kaymakamın Koruması Şehit OlduTunceli'nin Nazimiye ilçesinde PKK'lı teröristler Emniyet Amirliği binasına roketatarlarla saldırdı.
 • 20:20Tunceli'de, Nazimiye Emniyet Müdürlüğü'ne PKK Saldırısı (3)Tunceli'de, Nazimiye Emniyet Müdürlüğü'ne PKK Saldırısı (3)Yaralı POLİS ŞEHİT OLDU Tunceli'nin Nazimiye İlçesi'ne iki koldan sızan PKK'lıların İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Kaymakamlık lojmanlarına eş zamanlı olarak roketatar ve uzun namlululu silahlarla düzenlediği saldırıda kaymakam koruması polis şehit oldu.
 • 19:28Tunceli'de, Nazimiye Emniyet Müdürlüğü'ne PKK Saldırısı (2)2 PKK'LI ÖLÜ, 3 POLİS YARALI Tunceli'nin Nazımiye İlçesi'ne sızan ve Emniyet Müdürlüğü'ne roketatar ve uzun namlulu silahlarla saldırı düzenleyen PKK'lılar ile güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada 2 PKK'lı ölü ele geçirilirken, 3 polis de yaralandı.
 • 19:16Tunceli Nazımiye'de PKK'lılarla ÇatışmaTunceli'nin Nazımiye ilçesine sızan bir grup PKK'lı terörist ile Nazımiye İlçe Emniyet Amirliği personeli arasında çatışma yaşanıyor.
 • 18:53Tunceli'de, Nazimiye Emniyet Müdürlüğü'ne PKK Saldırısı: 1 Polis ŞehitTunceli'de, Nazimiye Emniyet Müdürlüğü'ne PKK Saldırısı: 1 Polis ŞehitTunceli'nin Nazimiye İlçesi'nde PKK'lı grup İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne roketatar ve silahlarla saldırı düzenledi. Çıkan çatışmada 2 PKK'lı öldü. 1 polis şehit oldu, 2 polis de yaralandı.
 • 18:20Tunceli'nin Nazımiye İlçesi Merkezinde Emniyet ve Jandarma Binalarına Uzun Namlulu Silahlarla...IHAAW181823-ASA/28-08-2015 - Tunceli’nin Nazımiye ilçesi merkezinde emniyet ve jandarma binalarına uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi.
 • 19:00Tunceli'de Komando Tabur Komutanlığı'na Taciz AteşiTunceli’de bir grup PKK’lı terörist tarafından Jandarma Komando Tabur Komutanlığı'na yönelik uzun namlulu silahlarla taciz ateşinde bulunuldu.
 • 17:45Tunceli'de Tabur Komutanlığı'na Taciz AteşiTunceli'de Tabur Komutanlığı'na Taciz AteşiTunceli'de PKK'lı bir grup tarafından Jandarma Komando Tabur Komutanlığı'na uzun namlulu silahlarla taciz ateşinde bulunuldu.Ölen ya da yaralanan olmadı.
 • 16:24CHP'li Yıldız: 1 Kasım Seçimlerinde CHP 210 Milletvekili ÇıkaracakCHP'li Yıldız: 1 Kasım Seçimlerinde CHP 210 Milletvekili ÇıkaracakTunceli'de halkı Ak Parti ile koalisyonun neden kurulmadığını anlatmak için gelen heyette yer alan CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız, 1 Kasım'da yapılacak seçimlerde parti olarak en az 210 milletvekili çıkaracaklarını söyledi.
 • 15:11CHP'li Yıldız: 1 Kasım Seçimlerinde CHP 210 Milletvekili ÇıkaracakCHP'li Yıldız: 1 Kasım Seçimlerinde CHP 210 Milletvekili ÇıkaracakTunceli'ye Ak Parti ile koalisyonun neden kurulmadığını anlatmak için gelen CHP heyetinde yer alan Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız, 1 Kasım'da yapılacak seçimlerde parti olarak en az 210 milletvekili çıkaracaklarını söyledi.