SON DAKİKA TUNCELİ HABERLERİ

Son Dakika Tunceli Haberleri

17:25
Aktif Sağlık-Sen'den Kamu Hastaneler Birliği'ne Ziyaret Aktif Sağlık Sen Elazığ Şubesi Başkanı Ümit Karataş ve yönetim kurulu üyeleri, Elazığ Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği'ne atanan Latif Üstünel'i ziyaret etti.
17:11
Tunceli Kız Basketbol Takımı Çeyrek Finalde Anadolu Yıldızlar Ligi Basketbol Grup müsabakalarına katılan Tunceli Kız Basketbol Takımı çeyrek finale yükseldiği.
16:03
Hdp'li Tan: Başbakan'ın Diyarbakır Programı Beklentilere Cevap Vermedi Hdp Diyarbakır Milletvekili Altan Tan, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Tunceli'den sonra Diyarbakır'da yaptığı konuşmanın da beklentilere yanıt vermediğini savunurken, "Konuşmanın içeriğine bakıldığı zaman sade suya tirit diyebileceğimiz bir konuşma olarak geçti" dedi.
12:07
Yeni Atanan İl Emniyet Müdürü Göreve Başladı Son yayınlanan İçişleri Bakanlığı Kararnamesi ile Bilecik’e atanan İl Emniyet Müdürü Ali Ekber Bektaş görevine başladı.
Yeni Atanan İl Emniyet Müdürü Göreve Başladı
08:33
Haftanın İlk Gününde Pek Çok İlde Yağış Var Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan tahminlere göre; yurt geneli yeni haftaya yağışla başlıyor.
Haftanın İlk Gününde Pek Çok İlde Yağış Var
17:53
Basketbol: Anadolu Yıldızları Grup Müsabakaları Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Malatya'da düzenlenen Anadolu Yıldızları Basketbol Grup Müsabakaları, sona erdi.
16:36
MHP'li Öztürk Kahramanmaraş'ta Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, "Ankara’da konuştuklarımızı gider Tunceli’de, Hakkari’de ve Şırnak’ta da söyleriz" dedi.
MHP'li Öztürk Kahramanmaraş'ta
13:59
Devletin Kasasına Giren Her 100 Liranın 41 Lirası İstanbul'dan Türk ekonomisinin başkenti 2014 yılında hazineye aktardığı 175,2 milyar lirayla devletin yüzünü yine güldürdü. Kasaya giren her 100 liranın 41 TL'si İstanbul'dan geldi.
Devletin Kasasına Giren Her 100 Liranın 41 Lirası İstanbul'dan
11:33
Devletin Kasasını İstanbul Doldurdu İstanbul, geçen yıl hazineye aktardığı 175,2 milyar lirayla devlete en fazla kaynak sağlayan il oldu Geçen yıl devletin kasasına giren her 100 liranın 41 lirası İstanbul'dan geldi Kocaeli, hazineye kişi başı 24 bin 241 lira gelir sağlayarak bu alanda ilk sırada yer aldı Hazineye en az katkı yapan il ise 49 milyon 67 bin lirayla Hakkari oldu.
11:30
Pertek Belediyesi'ne Molotoflu Saldırı Tunceli’nin Pertek ilçesinde yüzleri maskeli bir grup, belediye binasıyla AK Parti İlçe Başkanlığı ve 4 iş yerine molotof kokteylli saldırı gerçekleştirdi.
Pertek Belediyesi'ne Molotoflu Saldırı
01:31
Tunceli'de Molotofkokteylli Saldırı - Pertek ilçesinde yüzleri maskeli bir grup, belediye binasıyla AK Parti İlçe Başkanlığı ve 4 iş yerine molotofkokteyli attı Pertek ilçesinde yüzleri maskeli bir grup, belediye binasıyla AK Parti İlçe Başkanlığı ve 4 iş yerine molotofkokteylleriyle saldırdı.
Tunceli'de Molotofkokteylli Saldırı
00:32
Pertek'te Belediye Binasına Molotof Kokteyli Atıldı Tunceli'nin Pertek İlçesi'nde yüzleri kapalı PKK'nın gençlik yapılanması olan Yurtsever Devrimci Gençlik Hareketi (YDG-H) üyeleri belediye binası Ak Parti ilçe binası ve 3 birahaneye molotof kokteyli attı.
Pertek'te Belediye Binasına Molotof Kokteyli Atıldı
00:08
Tunceli'de Molotofkokteylli Saldırı Pertek ilçesinde yüzleri maskeli bir grup, belediye binasıyla AK Parti İlçe Başkanlığı ve 4 iş yerine molotofkokteyli attı.
00:07
Belediye ve AK Parti Binasına Molotof Kokteyli Atıldı Tunceli'nin Pertek İlçesi'nde yüzleri kapalı PKK'nın gençlik yapılanması olan YDG-H üyeleri, belediye binası ve Ak Parti ilçe binasına molotof kokteyli attı.
Belediye ve AK Parti Binasına Molotof Kokteyli Atıldı
23:09
Belediye ve AK Parti İlçe Teşkilatına Molotoflu Saldırı Tunceli’nin Pertek ilçesinde yüzü maskeli gruplar, belediye binası, AK Parti İlçe Teşkilatı ve 3 iş yerine molotofla saldırdı.
Belediye ve AK Parti İlçe Teşkilatına Molotoflu Saldırı
22:23
Belediye ve AK Parti İlçe Teşkilatına Molotoflu Saldırı Tunceli’nin Pertek ilçesinde yüzü maskeli gruplar, belediye binası, AK Parti İlçe Teşkilatı ve 3 iş yerine molotofla saldırdı.
Belediye ve AK Parti İlçe Teşkilatına Molotoflu Saldırı
16:56
Tunceli CHP'li Oran'dan Yas İlan Edilmesine Tepki: Türkiye'de Hala Birileri Kral'dan Fazla Kral'cı CHP'li Oran'dan yas ilan edilmesine tepki: Türkiye'de hala birileri Kral'dan fazla Kral'cı CHP İstanbul Milletvekili Umut Oran, vefat eden Suudi Arabistan Kralı için Türkiye'de yas ilan edilmesini eleştirerek," Kral'ın kendi ülkesinde yas ilan edilmiyor yani Suudi Arabistan'da yas yok ama Türkiye Cumhuriyet'i devletinde yas var bunu anlamak mümkün değil. Yani Türkiye'de hala birileri Kral'dan fazla Kral'cı" dedi.
Tunceli CHP'li Oran'dan Yas İlan Edilmesine Tepki: Türkiye'de Hala Birileri Kral'dan Fazla Kral'cı
16:40
CHP'li Oran: Türkiye'de Hala Birileri Kraldan Fazla Kralcı CHP İstanbul Milletvekili Umut Oran, vefat eden Suudi Arabistan Kralı için Türkiye'de yas ilan edilmesini eleştirerek, "Kral'ın kendi ülkesinde yas ilan edilmiyor." dedi.
CHP'li Oran: Türkiye'de Hala Birileri Kraldan Fazla Kralcı
16:18
Baro Başkanı Yeşiltepe'ye Verilen Hapis Cezası Tunceli'de bir grup avukat, karara tepki gösterdi.
16:05
Umut Oran'dan Tunceli Barosu'na Ziyaret CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, Tunceli Barosu’na ziyarette bulundu.
Umut Oran'dan Tunceli Barosu'na Ziyaret
16:01
Malatya'da Geçen Yıl 11 Bin 22 Konut Satıldı Malatya’da 2014 yılında 11 bin 22 konut satış gerçekleşti.
15:46
Tunceli'de, Baro Başkanı'na Hapis Cezasına Protesto Tunceli Barosu Başkanı Uğur Yeşiltepe'nin yasadışı örgüt üyesi olduğu gerekçesiyle 6 yıl 3 aylık hapis cezana çarptırılması ve bu cezanın Yargıtay tarafından onanması, kentte yaklaşık 3 bin kişinin katıldığı yürüyüşle protesto edildi.
Tunceli'de, Baro Başkanı'na Hapis Cezasına Protesto
15:41
Tunceli Baro Başkanı'na Verilen Hapis Cezası 3 Bin Kişilik Yürüyüşle Protesto Edildi Tunceli Baro Başkanı'na verilen hapis cezası 3 bin kişilik yürüyüşle protesto edildi TUNCELİ Barosu Başkanı Uğur Yeşiltepe'ye yasadışı örgüt üyesi olduğu gerekçesiyle verilen 6 yıl 3 aylık hapis cezasını Yargıtay'ın onaması üzerine kentte büro üyelerinin de katıldığı 3 bin kişi tarafından yürüyüş ve basın açıklamasıyla protesto edildi.
Tunceli Baro Başkanı'na Verilen Hapis Cezası 3 Bin Kişilik Yürüyüşle Protesto Edildi
15:31
CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran Tunceli'de Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Umut Oran, partisinin il başkanlığı tarafından düzenlenen panele katılmak için Tunceli’ye geldi.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran Tunceli'de
14:55
Tunceli'de Hapis Cezası Verilen Baro Başkanı İçin Yürüyüş Yapıldı Tunceli’de baronun çağrısı üzerine bir araya gelen grup, Baro Başkanı Uğur Yeşiltepe’ye verilen hapis cezasını protesto etmek için yürüyüş düzenledi.
Tunceli'de Hapis Cezası Verilen Baro Başkanı İçin Yürüyüş Yapıldı
14:41
Umut Oran'dan Yas İlanına Tepki Suudi Arabistan Kralı’nın ölümü nedeniyle Türkiye’de yas ilan edilmesine tepki gösteren CHP’li Oran ‘Kendi ülkesinde yas yok, Türkiye Cumhuriyeti’nde yas var’ dedi.
Umut Oran'dan Yas İlanına Tepki
14:02
CHP Milletvekili Oran Tunceli'de CHP İstanbul Milletvekili Umut Oran, Tunceli Barosu Başkanı Uğur Yeşiltepe’ye verilen cezaya ilişkin, "Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ikinci kez bir baro başkanına ceza veriliyor" dedi.
14:01
Tatil Başladı, Kayağa İlgi Arttı Elazığ'ın Sivrice ilçesinde bulunan Hazarbaba Kayak Merkezi'nde, okulların yarı yıl tatiline girmesiyle birlikte kayağa ilgi arttı.
Tatil Başladı, Kayağa İlgi Arttı
13:40
Tatil Başladı, Kayağa İlgi Arttı Elazığ’ın Sivrice ilçesinde bulunan Hazarbaba Kayak Merkezi’nde, okulların yarı yıl tatiline girmesiyle birlikte kayağa ilgi arttı.
Tatil Başladı, Kayağa İlgi Arttı
13:12
Türkiye'nin Sulanabilir Tarım Arazisinin 4'te Biri Doğu Anadolu'da' Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Türkiye’nin sulanabilir tarım arazisinin dörtte birine yakının Doğu Anadolu’da bulunduğunu belirterek, "Bölge su zengini, 1,96 milyon hektar da sulanabilir arazi var. Sulama yatırımları tamamlanmalı bölge ekonomisine can verilmeli." dedi.
12:26
Tunceli'de Aç Kalıp Şehir Merkezine İnen Yaban Domuzlarını Beslediler Tunceli’de ağır kış koşulları nedeniyle yiyecek bulamayıp ve şehir merkezine kadar inen yaban domuzlarına yem bırakıldı.
11:32
Tzob Genel Başkanı Bayraktar Açıklaması "Doğu Anadolu Projesi bir an önce tamamlanmalı, proje tamamlandığında ekonomiye 1 milyar 418 milyon dolar katkı sağlayacağı unutulmamalı"
00:42
Alevi Dernekleri Başkanı: Çocuklarımız Katledilirken Niye Yas Yoktu? Alevi Kültür Dernekleri Genel Başkanı Doğan Demir, hayatını kaybeden Suudi Arabistan Kralı Abdullah için Türkiye'de bir günlük yas ilan edilmesine tepki gösterdi.
Alevi Dernekleri Başkanı: Çocuklarımız Katledilirken Niye Yas Yoktu?
16:48
Çemişgezek'te Şüpheli Ölüm Tunceli’nin Çemişgezek ilçesinde, 82 yaşındaki bir kişinin cesedi Keban Barajı kıyısında bulundu.
13:06
Tunceli'de Köpekler Soğuktan ve Açlıktan Ölüyor Tunceli merkeze 20 kilometre uzaklıkta bulunan Geyiksuyu köyünde başı boş köpeklerin birçoğu açlıktan ve soğuktan öldü.
Tunceli'de Köpekler Soğuktan ve Açlıktan Ölüyor
12:06
Teog'da Türkiye Derecesi Yapan Öğrencilere Altın Tunceli’de Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavında Türkiye derecesi yapan dört öğrenci Vali Yardımcısı Serdar Aslantaş tarafından cumhuriyet altını ile ödüllendirildi.
Teog'da Türkiye Derecesi Yapan Öğrencilere Altın
11:53
Sydv'nin Ayakkabı Talebini Çorumlu Kursiyerler Karşılıyor Türkiye genelindeki Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarının ihtiyaç sahibi öğrenciler için sipariş ettiği bot ve ayakkabılar, Çorum'un İskilip ilçesindeki Metin Alkan HEM ve Akşam Sanat Okulunda meslek edinmeye çalışan kursiyerler ile usta öğreticiler tarafından üretiliyor Merkezin müdür vekili Ök: "Ayakkabı atölyemizde yoğun bir tempo var. Yurt genelindeki SYDV'lerimizin hemen hemen hepsi, ihtiyaç sahibi öğrencilerimize verilecek ayakkabı ve botların üretimlerini bize yaptırıyor.
11:16
Vergi Borcuna En Sadık İl Kocaeli Sanayi kenti Kocaeli, 2014'te yüzde 91,8'lik tahsilat oranıyla vergi toplamada en iyi performans sergileyen il oldu.
10:26
Tunceli, Vergi Tahsil Oranında Türkiye İkincisi Oldu Tunceli, tahakkuk eden verginin tahsili oranında Kocaeli'nin ardından Tunceli ikincisi oldu.
Tunceli, Vergi Tahsil Oranında Türkiye İkincisi Oldu
17:46
Tunceli Barosu Başkanı'na Hapis Cezası CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, hakkında verilen 6 yıl 3 ay hapis cezası Yargıtay tarafından onanan Tunceli Baro Başkanı Yeşiltepe’yi aradı.
15:58
Tunceli Baro Başkanı Yeşiltepe'ye Siyasilerden Destek Tunceli Barosu'nda bir araya gelen siyasi parti temsilcileri, hakkında 6 yıl 3 ay hapis cezası istenen Baro Başkanı Uğur Yeşiltepe hakkındaki kararın Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından düzeltilmesi çağrısında bulundu.
Tunceli Baro Başkanı Yeşiltepe'ye Siyasilerden Destek
15:27
Tunceli'de Operasyon Tunceli’de, 1 kişi örgüt üyesi olduğu iddiasıyla gözaltına alındı.
Tunceli'de Operasyon
14:27
Tunceli Baro Başkanı Yeşiltepe'ye Siyasilerden Destek Tunceli Barosu'nda bir araya gelen siyasi parti temsilcileri, hakkında 6 yıl 3 ay hapis cezası istenen Baro Başkanı Uğur Yeşiltepe hakkındaki kararın Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından düzeltilmesi çağrısında bulundu.
Tunceli Baro Başkanı Yeşiltepe'ye Siyasilerden Destek
14:03
Tunceli Baro Başkanı'na Verilen Hapis Cezası Baro Başkanı Uğur Yeşiltepe’ye "silahlı terör örgütü üyeliği" suçlamasıyla verilen 6 yıl 3 ay hapis cezasının Yargıtay tarafından onanması, bazı siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları tarafından protesto edildi.
Tunceli Baro Başkanı'na Verilen Hapis Cezası
12:59
Tunceli'deki Siyasi Partilerden Ceza Alan Baro Başkanına Destek Tunceli’de bir grup siyasi parti ve oluşum, Baro Başkanı Avukat Uğur Yeşiltepe’ye örgüt üyeliğinden verilen 6 yıl 3 aylık hapis cezasına tepki gösterdi.
Tunceli'deki Siyasi Partilerden Ceza Alan Baro Başkanına Destek
11:35
Batman Barosundan, Tunceli Baro Başkanının Tutuklanmasına Tepki Batman Barosu Başkanı Ahmet Sevim "Bir Baro Başkanının Tutuklanması Bizi Tedirgin Etmiştir"
Batman Barosundan, Tunceli Baro Başkanının Tutuklanmasına Tepki
11:11
Çemişgezek'te 'İslam'da Aile ve Önemi' Konulu Konferans Düzenlendi Tunceli’nin Çemişgezek ilçesinde, "Hz. Muhammed’in (sav) modelliğinde İsaâm’da aile ve önemi" konulu konferans düzenlendi.
Çemişgezek'te 'İslam'da Aile ve Önemi' Konulu Konferans Düzenlendi
10:27
Tunceli'de 3 Kişi Gözaltına Alındı Tunceli’de YDG-H üyesi oldukları iddia edilen 3 kişi gözaltına alındı.
09:58
Tunceli'de Ydg-H Operasyonu: 3 Gözaltı Tunceli’de PKK’nın gençlik yapılanması olduğu ileri sürülen YDG-H üyelerine yönelik düzenlenen operasyonda 3 kişi gözaltını alındı.
Tunceli'de Ydg-H Operasyonu: 3 Gözaltı
09:43
Anadolu Yıldızlar Ligi Judo Müsabakaları Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdürlüğü ve Türkiye Judo Federasyonu tarafından düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Judo Müsabakaları sona erdi.
Anadolu Yıldızlar Ligi Judo Müsabakaları
SonDakika.com - Son Dakika Haber - En Son Haberler
24 saat kesintisiz haber yayını
Hakkımızda | Reklam | İletişim
SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. 26.01.2015 22:24:01. #.232#
ŞUAN BURADASINIZ: SON DAKİKA TUNCELİ HABERLERİ
[Hata Bildir]