Son dakika William Shakespeare haberleri, William Shakespeare son dakika, son dakika William Shakespeare

Son Dakika William Shakespeare Haberleri

Son dakika William Shakespeare haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son william shakespeare haberleri anında burada.

 • 17.11.2019 20:05 Yıldız Kenter, Türk tiyatrosu için her zaman bir efsaneydi Yıldız Kenter, Türk tiyatrosu için her zaman bir efsaneydi

  Usta oyuncu Yıldız Kenter, akciğer rahatsızlığı sebebiyle kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Onlarca öğrenci yetiştiren Yıldız Kenter, Türk tiyatrosu için her zaman bir efsaneydi.

 • 17.11.2019 19:58 Yaşamını yitiren usta oyuncu Yıldız Kenter kimdir? Yaşamını yitiren usta oyuncu Yıldız Kenter kimdir?

  Türk tiyatrosu ve Yeşilçam'ın usta ismi Yıldız Kenter, akciğer rahatsızlığı sebebiyle kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Sanat yaşamı boyunca sayısız tiyatro oyununda sahne alan usta oyuncu, 1981 yılında Devlet Sanatçısı unvanı ile ödüllendirilen bir isim. İşte, Yıldız Kenter'in biyografisi...

 • 17.11.2019 19:42 Türk tiyatrosunun usta ismi Yıldız Kenter, hayatını kaybetti Türk tiyatrosunun usta ismi Yıldız Kenter, hayatını kaybetti

  Cumartesi günü yoğun bakıma kaldırılan Yeşilçam'ın ve Türk tiyatrosunun usta ismi Yıldız Kenter, tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

 • 17.11.2019 12:50 İstanbul'da film ve tiyatro şenliği yaşanacak İstanbul'da film ve tiyatro şenliği yaşanacak

  İstanbul bu hafta geniş bir yelpazede, birbirinden farklı etkinliklerle yerli ve yabancı sanatçıların katılacağı konser, sergi, tiyatro ve performanslara sahne olacak.

 • 16.11.2019 23:43 "Kraliçe Lear" belgesel filmi izleyiciyle buluştu

  Yönetmen Pelin Esmer'in, Arslanköylü tiyatrocu kadınların turnelerini anlattığı belgesel filmi "Kraliçe Lear"ın Mersin galası yapıldı.

 • 16.11.2019 23:22 Tiyatrocu köylü kadınlar beyaz perdede Tiyatrocu köylü kadınlar beyaz perdede

  MERSİN'de, Shakespeare'in 'Kral Lear' oyunuyla dağ köylerinde otuz günlük bir turneye çıkan Arslanköylü tiyatrocu kadınların serüvenini konu alan 'Kraliçe Lear' kısa filmi izleyici ile buluştu.