04:5300
SON DAKİKA YAHYA KEMAL BEYATLI HABERLERİ

Son Dakika Yahya Kemal Beyatlı Haberleri


YAHYA KEMAL BEYATLI

1884 yılında Yenimahalle Üsküp'te dünyaya gelmiştir. Annesinin ismi Zeynep babasının ise Salih Alp'dır. Asıl adı Ahmed Agâh'tır. İlköğrenimini Üsküp'te gördü. İstanbul Vefa Lisesi mezunudur. Başlangıçta Sultan II. Abdülhamit yönetimine karşı muhaliflerin safında yer alarak Paris'e gitti. Fransa'da... Devamı

  Saadet Partisi İstanbul 5. Olağan İl Kongresi

  Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: "Bütün adaylar ortaya çıktıktan sonra, kendi kriter ve prensiplerimize göre bir değerlendirmeye tabi tutacağız. Ortaya çıkan sonuca göre, Milli Görüş'ün ilke ve prensiplerine en uygun gördüğümüz cumhurbaşkanı adayına destek vereceğiz" "Bir zamanlar 'Allah' demekten çekinen CHP'nin bugün, İslam İşbirliği Teşkilatının genel sekreterliğini yapmış bir ismi aday gösterecek noktaya gelmesi, en başta CHP adına sevindiricidir" "Cumhurbaşkanlığı seçimleri sürecini (22 Haziran 2014 Pazar )

   

  Kamalak: İhsanoğlu'nun Adaylığı Milli Görüşün Başarısı

  Kamalak: İhsanoğlu'nun Adaylığı Milli Görüşün Başarısı

  Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Ekmeleddin İhsanoğlu'nun Cumhurbaşkanı adayı gösterilmesinin milli görüşün başarısı olduğunu kaydetti. (22 Haziran 2014 Pazar )

   

  Hakkari Halk Oyunları Ekibi Türkiye Finali Hazırlıkları

  Hakkari Halk Oyunları Ekibi Türkiye Finali Hazırlıkları

  Türkiye Halk oyunları finaline katılmaya hak kazanan Hakkari Lisesi ve Ticaret Meslek Lisesi halk oyunları ekibi hazırlıklarını sürdürüyor. (20 Haziran 2014 Cuma )

   

 

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
23.07.2014 04:53:49. #.232#