SON DAKİKA YAHYA KEMAL BEYATLI HABERLERİ

Son Dakika Yahya Kemal Beyatlı Haberleri

 • 12:02Fotoğrafın Sessiz Devrimcisi, Folkart Gallery'deFotoğrafın Sessiz Devrimcisi, Folkart Gallery'deİzmir'deki Folkart Gallery, yeni sezonda kapılarını, dünyanın yaşayan en büyük fotoğrafçılarından biri olarak anılan, belgesel fotoğrafın en önemli temsilcilerinden Sebastiao Salgado'nun 'İşçiler' (Workers) adlı koleksiyonu ile açtı.
 • 19:56Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: "Bu Milletin Kardeşliğini Bozmaya Çalışıyorlar"Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun konuşması Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: - "(Şırnak'taki terör saldırısı) İnsanlık dışı katliam yapan, tuzak kuran, hain emeller peşinde koşan bu terör örgütü, ne yazık ki yine yaralı kurtarmak için giden ambulans ekibimizi de kaçırdı.
 • 17:19Sağlık Bakanı Müezzinoğlu AçıklamasıSağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde teröristlerce güvenlik güçlerine yönelik düzenlenen saldırıyla ilgili, "İnsanlık dışı katliam yapan, tuzak kuran, hain emeller peşinde koşan bu terör örgütü, ne yazık ki yine yaralı kurtarmak için giden ambulans ekibimizi de kaçırdı.
 • 22:43İdob, Sezona "9. Senfoni" ile Başlıyorİstanbul Devlet Opera ve Balesi (İDOB), 2015-2016 sezonunun açılışını, ünlü Alman besteci Ludwig van Beethoven'ın "9. Senfoni"si ile yapacak.
 • 11:48Kırklareli'nden Kısa KısaKırklareli Valisi Esengül Civelek, bazı okullarda incelemelerde bulundu.
 • 12:17Afad İl Müdürü Erbay'a Teşekkür PlaketiYahya Kemal Beyatlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Şenol Büyükdoğan, Afet ve Acil Durum İl Müdürü Gazanfer Erbay'a teşekkür plaketi verdi.
 • 22:13Şair ve Yazar Miyasoğlu Vefatının 2. Yılında AnıldıTürkiye Yazarlar Birliği (TYB) İstanbul Şubesi ile Eyüp Belediyesi, vefatının ikinci yılında şair, eğitimci ve yazar Mustafa Miyasoğlu için anma etkinlikleri düzenledi.
 • 03:09Kudüs Günü ProgramıTürkiye Caferileri Zeynebi Hareketi Gençlik Platformu tarafından, Halkalı Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi'nde "Kudüs Günü" programı düzenledi.
 • 15:11Mezun Öğrenciler Türkiye'ye ve Dünyaya Renk KatacakGelişim Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkan mezun olan öğrencilerin kolaylıkla iş bulabildiklerini ve iş bulma konusunda üniversite olarak kendilerinin de çalışmalar yaptıklarını söyledi.
 • 10:55Balkanlarda Tarih ve Kültür GezisiBalkanlarda Tarih ve Kültür GezisiGençlik ve Spor Bakanlığı ve Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Evladı Fatihahanla Ayvaz Dede’nin İzinde Balkanlar” projesi ile gençler Ecdadının izini sürmeye devam etti.
 • 10:16Sportif Müsabakalarda Dereceye Girenler ÖdüllendirildiSportif Müsabakalarda Dereceye Girenler ÖdüllendirildiKüçükçekmece Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen 2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı Sportif Müsabakalar ödülleri, Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
 • 14:53Öğrencilerin Şiir Dinletisi, Büyük Beğeni TopladıÖğrencilerin Şiir Dinletisi, Büyük Beğeni TopladıZonguldak'ın Ereğli ilçesi Özel Fatih Koleji 3. sınıf öğretmenleri ve öğrencileri tarafından şiir dinletisi düzenlendi.
 • 11:36Büyükşehir'den Türk Sanat Müziği GecesiBüyükşehir'den Türk Sanat Müziği GecesiAntalya Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı TSM İcra Heyeti, “Bir Buselik Konser” ile sanatseverlere müzik ziyafeti çekti.
 • 16:02Haftanın Tarihine BakışABD Başkanı Harry Truman, Dışişleri Bakanı George C. Marshall tarafından hazırlanan ve komünizm tehdidine karşı koymayı amaçlayan "Marshall Planı"nı, 5 Haziran 1947'de imzaladı.
 • 09:04Tokatlıların Buluşması Renkli Görüntülere Sahne OlduTokatlıların Buluşması Renkli Görüntülere Sahne OlduAK Parti İstanbul 3. Bölge Milletvekili adayları Özlem Zengin ve Harun Karaca tarafından düzenlenen “Tokatlılar Gecesi” renkli görüntülere sahne oldu.
 • 00:04Başbakan Yardımcısı Akdoğan: "Milletin Hayır Duası Bize Yeter"Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, Tokatlılar Gecesi’nde yaptığı konuşmada, “AK Parti karşıtlarının hepsi bir araya geldi.
 • 23:52Davutoğlu, Canlı Yayınla Tokatlılar Buluşması'na KatıldıDavutoğlu, Canlı Yayınla Tokatlılar Buluşması'na KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun canlı bağlantıyla salondakilere seslenmesi Tokatlılar Buluşması- Başbakan Ahmet Davutoğlu, Diyarbakır'dan canlı yayınla Tokatlılar Buluşması'na katıldı- Davutoğlu: - "Eminim 7 Haziran'da da Tokatlılar fevç fevç Türkiye'nin her yerinde ve İstanbul'da sandıklara gidecekler ve yeni bir destan yazacaklar" AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Eminim 7 Haziran'da da Tokatlılar fevç fevç Türkiye'nin her yerinde ve İstanbul'da sandıklara gidecekler ve yeni bir destan yazacaklar" dedi.
 • 23:42Başbakan Yardımcısı Akdoğan: "Kaos Planlarına Sarıldılar"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Akdoğan'ın konuşması Tokatlılar Buluşması- Başbakan Yardımcısı Akdoğan: (2)- "Biz hep şunu söyledik; 'Türkiye kazansın da biz kaybetmeye razıyız' dedik.
 • 23:22Tokatlılar BuluşmasıAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, "Eminim 7 Haziran'da da Tokatlılar fevç fevç Türkiye'nin her yerinde ve İstanbul'da sandıklara gidecekler ve yeni bir destan yazacaklar" dedi.
 • 23:08Başbakan Yardımcısı Akdoğan: Başbakan Yardımcısı Akdoğan: "Bizim Yanımızda Sadece Millet Var"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Akdoğan'ın konuşması Tokatlılar Buluşması- Başbakan Yardımcısı Akdoğan: (1)- "Bir tarafta CHP'si, MHP'si, HDP'si, öbür tarafta terör örgütleri PKK'sı, KCK'sı, DHKP/C'si, Paralel çetesi hepsi bir araya geldi ama bizim yanımızda sadece millet var. Milletin hayır duası bunların beddualarına galip gelecek inşallah. Bu oyunu hep birlikte bozacağız"- "Bugün hizmet eden devlet var, tehdit eden bir örgüt var. Yatırım yapan bir devlet var, baskı kuran bir örgüt var. Devlet demokratikleşti ama bunlar hala ceberut, hala terörist, bunlarda bir değişiklik olmadı" Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "bir tarafta CHP'si, MHP'si, HDP'si, öbür tarafta terör örgütleri PKK'sı, KCK'sı, DHKP/C'si, Paralel çetesinin hepsi bir araya geldiğini" belirterek, "Ama bizim yanımızda sadece millet var. Milletin hayır duası bunların beddualarına galip gelecek inşallah. Bu oyunu hep birlikte bozacağız" dedi.
 • 23:03Tokatlılar BuluşmasıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, her zaman "Türkiye kazansın da biz kaybetmeye razıyız" dediklerini belirterek, "Ama onlar diyorlar ki 'AK Parti kaybetsin de Türkiye ne olursa olsun. Gemi batsın, Türkiye batsın' diyorlar.
 • 22:38Başbakan Davutoğlu, Ankara'ya GittiBaşbakan Ahmet Davutoğlu, özel uçak ile saat 22.15'de Ankara'ya gitti.
 • 22:08Tokatlılar BuluşmasıBaşbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, "bir tarafta CHP'si, MHP'si, HDP'si, öbür tarafta terör örgütleri PKK'sı, KCK'sı, DHKP/C'si, Paralel çetesinin hepsi bir araya geldiğini" belirterek, "Ama bizim yanımızda sadece millet var. Milletin hayır duası bunların beddualarına galip gelecek inşallah. Bu oyunu hep birlikte bozacağız" dedi.
 • 12:41Ulukışla Altay Köyü'nde Yaz Festivali ve Dombıra RüzgarıUlukışla Altay Köyü'nde Yaz Festivali ve Dombıra RüzgarıNiğde’nin Ulukışla ilçesine bağlı ve hala Orta Asya Kazak kültürünü yaşayarak, yaşatarak devam ettiren Kazak Türklerinin yaşadığı Altay Köyünde “2015 Altay Köyü Yaz Festivali ve Şenlik düzenlendi.
 • 09:01Gündem/ 31 Mayıs 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenecek "Eski Dostlar Cumhurbaşkanı ile Buluşuyor" programına ve Çırağan Sarayı'ndaki İstanbul Ticaret Odası ödül törenine katılacak.
 • 01:33Gündem Özetine Ek-AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Diyarbakır Mitannia Regency Hotel'de sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle kahvaltıda bir araya gelecek ve partisince düzenlenen mitingde halka hitap edecek.
 • 14:15Roman Buluşmasında Büyük ŞovRoman Buluşmasında Büyük ŞovKüçükçekmece Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde gerçekleşen ‘Roman Buluşması’nda renkli görüntüler yaşandı.
 • 16:27Türk Jimnastikçi Rana, Schiller ve Daimler ile Aynı KampanyadaAlman Milli Ritmik Jimnastik Takımı sporcusu Rana Tokmak, aralarında şair Friedrich Schiller, Mercedes'in kurucularından Gottlieb Daimler, girişimci Robert Bosch ile tasarımcı Hartmut Esslinger’in (Apple ve Windows’un tasarımcısı) de bulunduğu ilham kampanyasında (Inspiration) vizyon sahibi kişilikler arasında yer aldı.
 • 23:08Rana, Almanya'da Başarısıyla İlham Kaynağı OlacakRana, Almanya'da Başarısıyla İlham Kaynağı OlacakAlmanya'da, Stuttgart Kültür Bölgesi Kuruluşu tarafından düzenlenen İlham-Inspiration adlı afiş kampanyasında, geçmişte ve günümüzde Almanya ve dünyaya damgasını vurmuş 17 kişiye yer verildi.
 • 13:52Bü Rektörü Kaplan Yüzyılın Türk Şairlerini AnlattıBü Rektörü Kaplan Yüzyılın Türk Şairlerini AnlattıBartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Kaplan, katıldığı televizyon programında “Yüzyılın Türkiye Şairleri Antolojisi” kitabını anlattı.
 • 14:22Yahya Kemal Beyatlı'nın Eserleri KonuşulduYahya Kemal Beyatlı'nın Eserleri KonuşulduBeylikdüzü’nde “Şiirlerle Yaşayanlar” panelinde Yahya Kemal Beyatlı’nın şiirleri, hayatı ve fikirleri konuşuldu.
 • 13:51Beyatli'nin Eserleri KonuşulduBeyatli'nin Eserleri KonuşulduYahya Kemal Beyatlı, "Şiirlerle Yaşayanlar" adlı panelde anlatıldı, fikirleri konuşuldu.
 • 10:31Küçükçekmece'de Anneler Gününe Özel GösteriKüçükçekmece'de Anneler Gününe Özel GösteriKüçükçekmece Belediyesi Çanakkale Zaferi’nin 100.yılı dolayısıyla sahnelediği "Geçilmez" isimli multimedya destekli özel prodüksiyonu Anneler Günü dolayısıyla Annelerle buluşturdu.
 • 12:54Küçükçekmece Bilgi Evi Minikleri Anneleri İçin SöylediKüçükçekmece Belediyesi Bilgi Evi Korosu, Anneler Gününe özel bir konser verdi.
 • 13:36TOKİ'nin 1500 Konutuna 103 Bin BaşvuruTOKİ'nin 1500 Konutuna 103 Bin BaşvuruTOKİ'nin alt ve orta gelir grubundaki vatandaşlar için Kayaşehir'de yapacağı bin 500 konut 103 bin kişi başvurdu.
 • 13:13TOKİ'nin 1500 Konutu İçin 103 Bin Kişi BaşvurduToki'nin alt ve orta gelir grubundaki vatandaşlar için Kayaşehir'de yapacağı bin 500 konutun hak sahipleri kurayla belirleniyor.
 • 12:20Yeni Okulları İçin Kermes DüzenledilerYeni Okulları İçin Kermes Düzenledilerİzmir’in Ödemiş ilçesinde, Fatih Uygulama Okulu ve İş Eğitim Merkezi için kermes düzenlendi.
 • 15:46Kayaşehir TOKİ Konutlarında Kura SevinciKayaşehir’de TOKİ tarafından yapılacak bin 500 konutun sahiplerinin belirlenmesi için kura çekildi.
 • 14:24Kayaşehir'de Konut SevinciTOKİ'nin Kayaşehir'de alt ve orta gelir grubundaki vatandaşlar için yapacağı bin 500 konutun hak sahiplerinin kurayla belirlenmesine başlandı.
 • 15:14Türkiye Yazarlar Birliği Ödülleri Bayburt'ta Sahiplerini BulduTürkiye Yazarlar Birliği Ödülleri Bayburt'ta Sahiplerini BulduTürkiye Yazarlar Birliği'nin (TYB) 2014 yılı Yazar, Fikir Adamı ve Sanatçıları Ödülleri Bayburt'ta sahiplerini buldu.
 • 14:53Türkiye Yazarlar Birliği 2014 Yılı Ödülleri DağıtıldıTürkiye Yazarlar Birliği 2014 Yılı Ödülleri DağıtıldıTürkiye Yazarlar Birliği’nin ’’2014 yılı Yazar, Fikir Adamı ve Sanatçıları Ödülleri’’ Bayburt’ta düzenlenen törenle sahiplerine dağıtıldı.
 • 16:41Van Dilekleri Gerçek OlduVan Dilekleri Gerçek OlduEra Kolejlerinin 'Bir dilek tut gerçek olsun, başka bir okulda kardeşin olsun' sloganı ile başlattığı etkinlik kapsamında Van'daki Turgut Reis Ortaokulu ve Gevaş İlçesi'ndeki Yahya Kemal Beyatlı İlköğretim Okulu öğrencilerinin hayalleri bugün gerçeğe dönüştü.
 • 15:20Dilekleri Gerçek OlduDilekleri Gerçek OlduEra Kolejlerinin 'Bir dilek tut gerçek olsun, başka bir okulda kardeşin olsun' sloganı ile başlattığı etkinlik kapsamında Van'daki Turgut Reis Ortaokulu ve Gevaş İlçesi'ndeki Yahya Kemal Beyatlı İlköğretim Okulu öğrencilerinin hayalleri bugün gerçeğe dönüştü.
 • 12:54Hz. Fatıma'ya Büyük Anma"Hz. Fatıma’nın Doğum Yıl Dönümü ve Dünya Müslüman Kadınlar Günü’’ dolayısıyla Zehra Ana Derneği tarafından Küçükçekmece Belediyesi Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde program düzenlendi.
 • 12:26Hz. Fatıma'ya Büyük AnmaHz. Fatıma’nın 1444. Doğum Yıl Dönümü ve Dünya Müslüman Kadınlar Günü dolayısıyla Zehra Ana Derneği tarafından Küçükçekmece Belediyesi Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde program düzenlendi.
 • 12:09Küçükçekmece Belediyesi'nden Kutlu Doğum Haftası'na Özel EtkinlikKüçükçekmece Belediyesi'nden Kutlu Doğum Haftası'na Özel EtkinlikKüçükçekmece Belediyesi, Kutlu Doğum Haftası’nı Türkiye’nin en büyük gösteri merkezlerinden biri olan Yahya Kemal Beyatlı Gösteri Merkezi’nde kutladı.
 • 23:28Nevşehir Üniversitesi'nden Makedonya Cumhurbaşkanı'na Fahri DoktoraNevşehir Üniversitesi'nden Makedonya Cumhurbaşkanı'na Fahri DoktoraNevşehir Üniversitesi'nden Makedonya Cumhurbaşkanı'na fahri doktora NEVŞEHİR Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, senato kararıyla Makedonya Cumhurbaşkanı Gjorge İvanov'a, Türk- Makedon ilişkilerine yaptığı önemli katkılar nedeniyle Fahri Bilim Doktorluğu payesi verildi.
 • 19:29Makedonya Cumhurbaşkanı Ivanov'a Fahri Doktora VerildiMakedonya Cumhurbaşkanı Ivanov'a Fahri Doktora VerildiGörüntü: Cumhurbaşkanı Gyorge İvanov'un salona gelmesi, Rektör Filiz Kılıç'ın konuşması, Fahri doktara verilmesi, cüppe giymesi, İvanov'un konuşması Makedonya Cumhurbaşkanı İvanov, Nevşehir'de- Makedonya Cumhurbaşkanı İvanov'a, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi tarafından "fahri doktora" unvanı verildi- Cumhurbaşkanı İvanov: "Bu topraklarda yaşamış ünlü İslam düşünürü Hacı Bektaş Veli'nin de belirttiği gibi 'hoca olmak demek almak değil vermek demektir.
 • 16:35Nevşehir Üniversitesi'nden Makedonya Cumhurbaşkanı'na Fahri DoktoraNevşehir Üniversitesi'nden Makedonya Cumhurbaşkanı'na Fahri DoktoraNevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, senato kararıyla Makedonya Cumhurbaşkanı Gjorge İvanov'a, Türk- Makedon ilişkilerine yaptığı önemli katkılar nedeniyle Fahri Bilim Doktorluğu payesi verildi.
 • 15:05Makedonya Cumhurbaşkanı İvanov, Nevşehir'deNevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, Makedonya Cumhurbaşkanı Gyorge İvanov'a, "fahri doktora" unvanı verdi.