SON DAKİKA YILMAZ BİNGÖL HABERLERİ

Son Dakika Yılmaz Bingöl Haberleri

 • 19:14Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Bingöl'deBaşbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Öyle zamanlar yaşadık ki, neredeyse sokağa çıkmayı yasaklayacaklardı.
 • 18:49Başbakan Yardımcısı Yılmaz, Bingöl'deBaşbakan Yardımcısı Yılmaz, Bingöl'deGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ın Bingöl havalimanında karşılanması- Yılmaz'ın partililerle selamlaşması- Aday tanıtımı için düzenlenen programdan genel görüntü- Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ın açıklanması Bingöl - Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, AK Parti Bingöl İl Başkanlığınca düzenlenen aday tanıtım toplantısına katılmak üzere Bingöl'e geldi.
 • 16:04Başbakan Yardımcısı Yılmaz Bingöl'deBaşbakan Yardımcısı Yılmaz Bingöl'deBingöl’e gelen Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, terör örgütü ve yanında duranların Türkiye’yi 90’lı yıllara götürmek istediğini belirterek, “Bizler Türkiye’yi 90’lı yıllara götürmeyeceğiz, daha ileriye götüreceğiz.
 • 15:27Başbakan Yardımcısı Yılmaz, Muş'taBaşbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Baskıyla alınan bir oy, aslında irade hırsızlığıdır.
 • 09:33Cihan Haber Ajansı Gündemi- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Belçika Kralı Philippe tarafından Kraliyet Sarayı'nda resmi törenle karşılanacak.
 • 07:46AK Parti'de 13 Vekil Seçilemeyecek Yere KonduAK Parti'de 13 Vekil Seçilemeyecek Yere KonduMilletvekili aday listesini dün YSK'ya teslim eden AK Parti'de 'öze dönüş' mesajı verilirken, 13 vekil de 7 Haziran'a göre kıyaslandığında Meclis'e gelemeyecek yerlere konuldu.
 • 18:38Partilerin Ekonomi Kurmay AdaylarıSiyasi partilerin 1 Kasım'da yapılacak milletvekili genel seçiminde ekonomi yönetimi için yarışacak adayları belli oldu.
 • 17:18AK Parti Aday Listesi Belli OlduAK Parti milletvekili aday listesi YSK’ya teslim edildi.
 • 17:06AK Parti Milletvekili Aday Listesi Ysk'ya Teslim EdildiAK Parti, için aday listesini Yüksek Seçim Kurulu’na sundu.
 • 16:58Efkan Ala Bursa'ya Kaydırıldı, Recep Akdağ Erzurum'dan AdayEfkan Ala Bursa'ya Kaydırıldı, Recep Akdağ Erzurum'dan AdayAK Parti milletvekili aday listesini YSK'ya teslim etti. İçişleri Bakanı Efkan Ala ile eski sağlık Bakanı Recep Akdağ ise Erzurum'dan aday gösterildi.
 • 16:531 Kasım 2015 Seçiminde AK Parti Aday Listesi1 Kasım 2015 Seçiminde AK Parti Aday ListesiAK Parti milletvekili aday listesi Yüksek Seçim Kurulu'na teslim edildi.
 • 16:46Başbakan Yardımcısı Yılmaz: Ülkede İnsanları Öldürmenin Hiçbir Gerekçesi OlamazBaşbakan Yardımcısı Yılmaz: Ülkede İnsanları Öldürmenin Hiçbir Gerekçesi OlamazBaşbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, hep birlikte teröre karşı durulması gerektiğini ifade ederek, "Kim yaparsa yapsın, kime karşı yaparsa yapsın, hangi gerekçelerle savunmaya çalışırsa çalışsın, teröre hep birlikte karşı durmamız lazım. Türkiye demokratik bir ülkedir, bütün demokratik kanalları açık bir ülkedir.
 • 16:40Başbakan Yardımcısı Yılmaz -Tekstilkent Temel Atma TöreniBaşbakan Yardımcısı Yılmaz -Tekstilkent Temel Atma TöreniGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ın Tekstilkent temel atma tören alanına gelişi, - Yılmaz'ın açıklamaları, - Temel atma töreni, - Diğer detaylar Bingöl Valiliği ziyaretinin ardından Başbakan Yardımcısı Yılmaz, Bingöl Valisi Yavuz Selim Köşger, AK Parti Bingöl Milletvekili Enver Fehmioğlu, Belediye Başkanı Yücel Barakazi ile birlikte Bingöl-Muş karayolu Küçük sanayi sitesi bölgesinde yapımı planlanan Tekstil Kent temel atma törenine katıldı.
 • 15:46Başbakan Yardımcısı Yılmaz Bingöl'deBaşbakan Yardımcısı Yılmaz Bingöl'deBaşbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, “Ne olursa olsun, hangi terör olayları olursa olsun ülkemiz bildiği yoldan geri durmayacaktır” dedi.
 • 08:28Hisarcık Şeyhçakır, Karbasan ve Hamamköy Grup Köy YoluHisarcık Şeyhçakır, Karbasan ve Hamamköy Grup Köy YoluHisarcık Kaymakamlığı Köylere Hizmet Götürme Birliğince ihale edilen Karbasan, Şeyhçakır ve Hamamköy’ü Hisarcık ilçe merkezine bağlayan yeni grup köy yolu yapım işi için yüklenici firma ile ihale sözleşmesinin imzalandığı bildirildi.
 • 11:27Bingöl'de Şehit Düşen 3 Askere Uğurlama TöreniBingöl'de Şehit Düşen 3 Askere Uğurlama TöreniBingöl'de zırhlı aracın geçişi sırasında PKK'lıların önceden yerleştirdikleri uzaktan kumandalı bombanın patlaması sonucu şehit olan 3 asker, bugün düzenlenen törenle toprağa verilmek üzere memleketlerine uğurlandı.
 • 11:14Bingöl'de Şehit Düşen 3 Askere Hüzünlü VedaBingöl'de Şehit Düşen 3 Askere Hüzünlü VedaBingöl'de PKK'lı teröristlerin yola önceden döşedikleri patlayıcıyı infilak ettirmeleri sonucu şehit olan askerlerin cenazeleri, gözyaşları eşliğinde memleketlerine gönderildi.
 • 15:14AK Parti ile CHP Arasındaki İstikşafi Görüşmelerde Dördüncü TurAK Parti ile CHP arasındaki istikşafi görüşmelerin dördüncüsü TBMM’de başladı.
 • 00:38Bakan Yılmaz'ın Ağabeyi Toprağa VerildiBakan Yılmaz'ın Ağabeyi Toprağa VerildiKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın ağabeyi Cemal Yılmaz, Bingöl'de Selahattin Eyyubi Camiinde kılınan cenaze namazının ardından Bingöl Şehir Mezarlığında toprağa verildi.
 • 14:54Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Bingöl'deKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Bingöl'deBayramda memleketi Bingöl’de partililerle bir araya gelen Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, koalisyon görüşmeleri ve çözüm sürecine dair açıklamalarda bulundu.
 • 09:31Cihan Haber Ajansı Gündemi- Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmet Yılmaz, Sivas'ta bayramlaşma programlarına katılacak.
 • 13:04Yılmaz: Yılmaz: "Halkımızın En Kısa Sürede Hükümete Kavuşması İçin Gayret Sarf Edeceğiz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın açıklaması Kalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'de: - "Halkımızın en kısa sürede hükümete kavuşması için elimizden gelen tüm gayreti sarf edeceğiz" Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "Halkımızın en kısa sürede hükümet kavuşması için elimizden gelen tüm gayreti sarf edeceğiz"Bingöl'de bulunan Bakanı Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 7 Haziran seçiminde halk iradesinin tek başına bir hükümet çıkarmadığını belirterek, parlamentodaki partilerin bir araya gelerek, hükümet kurması gerektiğini söyledi.
 • 22:44Kalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'de AçıklamasıKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, ramazanda huzur içinde iftar yaptıklarını, ama maalesef, İslam dünyasında bu huzuru bulamayan birçok ülke olduğunu belirterek, "Hemen yanımızda Suriye, Irak, Mısır, Libya, Afganistan, Somali, Filistin gibi birçok İslam ülkesi, maalesef arzu etmediğimiz bir durumdadır" dedi.
 • 22:04Bakan Yılmaz İftar Programına KatıldıBakan Yılmaz İftar Programına KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Cevdet Yılmaz'ın gelişi, - Vatandaşlarla selamlaşması, - Yılmaz'ın konuşması, BİNGÖL - Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Bingöl İl Müftülüğü ile Türkiye Diyanet Vakfı işbirliğiyle verilen iftar programına katıldı.
 • 21:52Bakan Yılmaz: Her Şeyin Merkezinde İnsan VarBakan Yılmaz: Her Şeyin Merkezinde İnsan VarKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "Her şeyin merkezinde insan var. İnsan varsa her şey değerli, kıymetli. Binalar, yollar, fiziki bir takım işler insan varsa kıymetli. İşte o iyi insanları yetiştirmek misyonunu bugün her zamankinden daha fazla gündeme gelmesi lazım." dedi.
 • 21:28Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Bingöl'deKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Bingöl'deMemleketi Bingöl’de düzenlenen iftar programına katılan Bakan Yılmaz, “Bu ramazanda bir rahatız, huzur içerisinde bir iftar yaptık. Maalesef, İslam dünyasında bu huzuru bulamayan birçok ülke var” dedi.
 • 18:06Parlak ve Bakan Yılmaz Bingöl Zikte Aşireti İle BuluştuParlak ve Bakan Yılmaz Bingöl Zikte Aşireti İle BuluştuDiyarbakır yaşayan Bingöl Zikte Aşireti ile bir araya gelen Milletvekili adayı Parlak Diyarbakır'a üç proje ile geldiklerini belirtti.
 • 15:16Diyarbakır Adayı Bakan Yılmaz'dan Bingöllü Gençlere MüjdeDiyarbakır Adayı Bakan Yılmaz'dan Bingöllü Gençlere MüjdeKalkınma Bakanı Yılmaz, Bingöl'de 100 Yataklı Modern Kamp Eğitim Merkezi, futbol sahası ve soyunma odalarından oluşan tesisin yatırım programına alındığını müjdeledi.
 • 15:20Bakan Yılmaz: Bakan Yılmaz: "Diyarbakır Adayı Olmak Şeref"Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "Bingöl Milletvekili olmak bir şeref olduğu gibi, Diyarbakır Milletvekili olmak da ayrı bir şeref" dedi.
 • 21:47Kalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'deKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, çözüm sürecinin kararlılıkla sürdürüleceğini belirterek, "Allah'ın izniyle o eski günler tekrar buralarda yaşanmayacak.
 • 17:45Bakan Yılmaz'dan Diyarbakır'a İstihdam MüjdesiKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, AK Parti’den Diyarbakır Milletvekili adayı olmasının ardından, Diyarbakır ile ilgili toplum yararına çalışma programları yürüttüklerini, ilk olarak bu programla bin kişinin tahsis edildiğini söyledi.
 • 09:44İşte Aday Listelerindeki Ayrıntılarİşte Aday Listelerindeki Ayrıntılar(DÜNYA) ANKARA - 7 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimlerine katılacak partiler, kesin olmayan aday listelerini dün Yüksek Seçim Kurulu'na sundular.
 • 08:37AK Parti'de A Takımına Liste SürpriziAK Parti'de A Takımına Liste SürpriziAK Parti, 7 Haziran'da büyükşehirleri tercih eden A takımına sürpriz yaptı. 'Ağır abi' prensibini uygulayan Komisyon bu isimleri farklı illere dağıttı.
 • 12:44Kalkınma Bakanı Yılmaz, Bingöl'deKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "12 yıl birinci atılım dönemimizi atlattık. Birinci dönüşümü, hamleyi yaptık. Ama bu yetmez, ikinci bir hamleye ihtiyacımız var. Allah'ın izniyle 7 Haziran seçimlerinden sonra Türkiye'de ikinci atılım dönemini başlatacağız" dedi.
 • 12:33Kalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'deKalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'deBingöl'de temaslarını sürdüren Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, AK Parti Bingöl İl Başkanlığı'nda düzenlenen teşkilat bilgilendirme toplantısına katıldı.
 • 21:30Bakan Yılmaz: Bakan Yılmaz: "Çözüm Süreci Bir Refah Sürecidir"Kalkınma Bakanı Yılmaz, Bingöl'de- Bakan Yılmaz: "Çözüm süreci bir refah sürecidir, sadece siyasi bir mesele değildir, aynı zamanda ekonomi ve kalkınma meselesidir"- (Doların yükselişi) "Cari açığımızın düşmesi dövizdeki bu dalgalanma açısından Türkiye'yi avantajlı bir konuma getiriyor.
 • 20:06Kalkınma Bakanı Yılmaz, Bingöl'deKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, çözüm sürecinin sadece siyasi bir mesele olmadığını aynı zamanda ekonomi ve kalkınma meselesi olduğunu söyledi.
 • 18:54Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Bingöl'deKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Bingöl'deBingöl’e gelen Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Genç ilçesini ziyaret etti.
 • 14:22Bakan Yılmaz Muş'taBakan Yılmaz Muş'taKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Bingöl de bazı açılış ve görüşmelerde bulunmak üzere Muş'a geldi.
 • 18:29Genel Seçime DoğruYSK kararı doğrultusunda, 7 Haziran'da yapılacak 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi öncesinde, kamuda görev yapanların istifa veya emekliye ayrılma süresi saat 17.00 itibarıyla sona erdi İstifalarını sunanlar arasında MİT Müsteşarı Fidan da bulunuyor Görevinden ayrılanlar arasında bakan yardımcıları, müsteşar, müsteşar yardımcıları, genel müdürler, rektörler ve vali yardımcıları ile Cumhurbaşkanlığı ve Başbakanlık bürokratları da yer alıyor.
 • 15:37Eğitim Camiasından Milletvekilliği Adaylığı İçin İstifalarMEB Ortaöğretim Genel Müdürü Türk, YÖK üyelerinden Prof. Dr. Şimşek, Ağbal, Zararsız ile bazı rektörler, 7 Haziran'da yapılacak genel seçimlerde milletvekili aday adayı olmak üzere görevlerinden istifa etti.
 • 12:12Prof. Dr. Bingöl, AK Parti'den Milletvekili Aday Adayı OlacakYıldırım Beyazıt Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yılmaz Bingöl, 7 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçiminde milletvekili aday adayı olmak üzere görevinden istifa etti.
 • 12:55Uluslararası Roman Sorunları Çalıştayı YapıldıUluslararası Roman Sorunları Çalıştayı YapıldıKocaeli Büyükşehir Belediyesi ortaklağında gerçekleştirilen Uluslararası Roman Sorunları Çalıştayı gerçekleştirildi.
 • 18:56Yılmaz: Yılmaz: "Petrol Fiyatlarındaki Gerilemeyle Birlikte Büyümemiz Daha İyi Noktalara Gelecek"Kalkınma Bakanı Yılmaz, Bingöl'de- Bakan Yılmaz: - "Petrol fiyatlarındaki gerilemeyle birlikte büyümemiz daha iyi noktalara gelecek.
 • 23:41Bingöl Kültürünü Tanıyoruz, Tanıtıyoruz ProjesiBingöl Kültürünü Tanıyoruz, Tanıtıyoruz Projesi" - YılmazKalkınma Bakanı Yılmaz: - "Geçmişini yeterince tanımayan, bilmeyen, oradan gelen zenginlikleri bilmeyen toplumlar, geleceğe nasıl yürüyeceğini de bilemezler" Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "Geçmişini yeterince tanımayan, bilmeyen, oradan gelen zenginlikleri bilmeyen toplumlar, geleceğe nasıl yürüyeceğini de bilemezler" dedi.
 • 22:09"İnsanlar Kadar Toplumların da Hafızası Gerçekten İyidir"Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "Geçmişini yeterince tanımayan, bilmeyen, oradan gelen zenginlikleri bilmeyen toplumlar, geleceğe nasıl yürüyeceğini de bilemezler." dedi.
 • 21:13Bakan Yılmaz: Bakan Yılmaz: "Diller Allah'ın Ayetleridir"Bingöl’de temaslarını sürdüren Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, dillerin, renklerin ve farklılıkların Allah’ın ayetleri olduğunu söyledi.
 • 19:16"Çözüm Süreci En Büyük Teşviktir"Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "Çözüm süreci en büyük teşviktir." dedi.
 • 18:13Kalkınma Bakanı Yılmaz Açıklaması"Gerçekçi olmamız lazım, eğri oturup doğru konuşmak lazım. Burada güven ortamının, huzur ortamının pekişmesi çok kritik. Çözüm süreci en büyük teşviktir"
 • 17:08Kalkınma Bakanı Yılmaz, Bingöl'deBakan Yılmaz: "Çözüm süreci tam anlamıyla bittiğinde ve artık zihinlerde bir tereddüt kalmayacak şekilde tamamlandığında asıl o zaman büyük potansiyelin harekete geçtiğini göreceğiz" "30 yıldır neredeyse bu bölgelerimiz nadasa bırakıldı.