23:3600
SON DAKİKA YILMAZ BİNGÖL HABERLERİ

Son Dakika Yılmaz Bingöl Haberleri

  Hakkari Valiliği'nden Şehit Askerlerle İlgili Açıklama

  Hakkari Valiliği, Yüksekova ilçesinde askerlere yapılan silahlı saldırıyla ilgili yazılı açıklama yaptı. (Bugün 21:37)

   

  Bakan Yılmaz, Yaralanan Bingöl Emniyet Müdürü Ürker'i Ziyaret Etti

  Bakan Yılmaz, Yaralanan Bingöl Emniyet Müdürü Ürker'i Ziyaret Etti

  Emniyet Müdürü Ürker solunum cihazından ayrıldı- Kalkınma Bakanı Yılmaz: - "Emniyet Müdürümüz inşallah yoğun bakımdan yakın bir zamanda çıkarılacak, cihazları alındı, inşallah daha da iyiye doğru gidecek"ANKARA (AA) - Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, silahlı saldırıda yaralanan Bingöl Emniyet Müdürü Atalay Ürker'in bağlı bulunduğu solunum cihazından ayrıldığını belirterek, "Emniyet Müdürümüz inşallah yoğun bakımdan yakın bir zamanda çıkarılacak, cihazları alındı, inşallah daha da iyiye doğru (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Emniyet Müdürü Ürker Solunum Cihazından Ayrıldı

  Kalkınma Bakanı Yılmaz: "Emniyet Müdürümüz inşallah yoğun bakımdan yakın bir zamanda çıkarılacak, cihazları alındı, inşallah daha da iyiye doğru gidecek" (13 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Bingöl Emniyet Müdürü Atalay Ürker'in Sağlık Durumu İyi

  Bakan Yılmaz, Bingöl Emniyet Müdürü Atalay Ürker'in sağlık durumuna ilişkin, "Müdürümüz çok şükür daha iyi durumda ama yine yoğun bakımda, yakın kontrol altında." dedi. (11 Ekim 2014 Cumartesi )

   

  Bingöl Şehitleri Gözyaşlarıyla Uğurlandı

  Bingöl Şehitleri Gözyaşlarıyla Uğurlandı

  Bingöl'de uğradıkları silahlı saldırıda şehit olan Emniyet Müdür Yardımcısı Atıf Şahin ve Komiser Hüseyin Hatipoğlu, Emniyet Müdürlüğü önünde düzenlenen törenle gözyaşları arasında memleketlerine uğurlandı. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  Şehitler İçin Cenaze Töreni - Bakan Yılmaz

  Bingöl'de emniyet müdürüne yönelik silahlı saldırı- Bingöl'de silahlı saldırı sonucu şehit edilen Emniyet Müdür Yardımcısı Atif Şahin ve Başkomiser Hüseyin Hatipoğlu için cenaze töreni düzenlendi- Kalkınma Bakanı Yılmaz: "Bu şehitlerimize sıkılan kurşunlar, milletimize ve ülkemizin huzuruna, barışına, kardeşliğine sıkılan kurşunlardır"- "Hiç bir zaman bu ülkenin birliğini, beraberliğini ve kardeşliğini bozamayacaklar. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  Bingöl'de Emniyet Müdürüne Yönelik Silahlı Saldırı

  Bingöl'de silahlı saldırı sonucu şehit edilen Emniyet Müdür Yardımcısı Atif Şahin ve Başkomiser Hüseyin Hatipoğlu için cenaze töreni düzenlendi Kalkınma Bakanı Yılmaz: "Bu şehitlerimize sıkılan kurşunlar, milletimize ve ülkemizin huzuruna, barışına, kardeşliğine sıkılan kurşunlardır" "Hiç bir zaman bu ülkenin birliğini, beraberliğini ve kardeşliğini bozamayacaklar. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  Şehitler Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Şehitler Son Yolculuğuna Uğurlandı

  Bingöl’de dün gece Emniyet Müdürü Atalay Ürker ve ekibine yönelik düzenlenen silahlı saldırıda şehit düşen Emniyet Müdür Yardımcısı Atıf Şahin ve komiser Hüseyin Hatipoğlu için cenaze töreni düzenlendi. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  Bakan Yılmaz: Çözüm Sürecinden Rahatsızlık Duyan Çevreler Var

  Bakan Yılmaz: Çözüm Sürecinden Rahatsızlık Duyan Çevreler Var

  Kalkınma Bakanı Yılmaz, "Türkiye'nin huzurundan, barışından rahatsız olan birçok çevre var maalesef." dedi. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  Bingöl'de Emniyet Müdürüne Yönelik Silahlı Saldırı

  İl Emniyet Müdürü Ürker'in ambulans uçakla Ankara'ya getirilmesi planlanıyor Kalkınma Bakanı Yılmaz, Bingöl'e hareket etti. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  Kalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'e Gidiyor

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz emniyet müdürüne yönelik saldırı olayı üzerine uçakla Bingöl’e hareket etti. (10 Ekim 2014 Cuma )

   

  Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler - Bakan Yılmaz

  Işid Bahanesiyle İzinsiz Gösteriler - Bakan Yılmaz

  Kalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'de- Bakan Yılmaz: "(IŞİD bahanesiyle izinsiz gösteriler) Bu eylemleri anlamak mümkün değil, samimi bulmak da mümkün değil"- "Biz bu kardeşlerimize her türlü fedakarlığı, yardımı yaparken bir taraftan bakıyorsunuz HDP çıkıp halkı sokağa döküyor ve kamu düzenini de bozacak şekilde eylemlere sevk ediyor"- "Sanki Türkiye bu işlerin sorumlusuymuş gibi sanki Türkiye orada olup bitenlere kayıtsızmış gibi bir algı oluşturulmaya çalışıyor. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Kalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'de

  Bakan Yılmaz: "(IŞİD bahanesiyle izinsiz gösteriler) Bu eylemleri anlamak mümkün değil, samimi bulmak da mümkün değil" "Biz bu kardeşlerimize her türlü fedakarlığı, yardımı yaparken bir taraftan bakıyorsunuz HDP çıkıp halkı sokağa döküyor ve kamu düzenini de bozacak şekilde eylemlere sevk ediyor" "Sanki Türkiye bu işlerin sorumlusuymuş gibi sanki Türkiye orada olup bitenlere kayıtsızmış gibi bir algı oluşturulmaya çalışıyor. (07 Ekim 2014 Salı )

   

  Bakan Yılmaz: Suriye'den Gelenler İçin 4.5 Milyar Dolar Harcadık

  Bakan Yılmaz: Suriye'den Gelenler İçin 4.5 Milyar Dolar Harcadık

  Kalkınma Bakanı Suriye'deki iç savaş nedeniyle 1,5 milyondan fazla sığınmacının son olarak Kobani'den ise 160 binden fazla kişinin Türkiye'ye geldiğini belirterek, "Biz bunlara kucak açıyoruz ve bugüne kadar 4,5 milyar dolar para harcadık bu işe. Bu gelen kardeşlerimiz ihtiyaçları için çok şükür gücümüz var, bu işi yapıyoruz. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Bakan Yılmaz: 'Suriye'den Gelenlere 4,5 Milyar Dolar Harcadık'

  Bakan Yılmaz: "Suriye'den Gelenlere 4,5 Milyar Dolar Harcadık"

  Kalkınma Bakanı Yılmaz, Karlıova'da- Bakan Yılmaz: "Türkiye'de 1,5 milyondan fazla Suriye'den gelen kardeşimiz var. En son Kobani'den gelen 160 binden fazla kardeşimiz var. Bugüne kadar bu işe 4,5 milyar dolar harcadık"BİNGÖL (AA) - Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "Türkiye'de 1,5 milyondan fazla Suriye'den gelen kardeşimiz var. En son Kobani'den gelen 160 binden fazla kardeşimiz var. Bugüne kadar bu işe 4,5 milyar dolar harcadık" dedi. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Bakan Yılmaz Bingöl'de Vatandaşlarla Bayramlaştı

  Bakan Yılmaz Bingöl'de Vatandaşlarla Bayramlaştı

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Bingöl’ün Karlıova ilçesinde vatandaşlarla bayramlaştı. (06 Ekim 2014 Pazartesi )

   

  Kalkınma Bakanı Yılmaz'dan Halı Saha Maçında 2 Gol

  Kalkınma Bakanı Yılmaz'dan Halı Saha Maçında 2 Gol

  Bingöl'ün Genç ilçesinde yaptırılan halı sahayı hizmete açan Bakan Yılmaz, açılış maçında 2 gol attı. (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  Kalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'de

  Bingöl'ün Genç ilçesinde yaptırılan halı sahayı hizmete açan Bakan Yılmaz, açılış maçında 2 gol attı. (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  Bakan Yılmaz: 'Bölgesel İstikrarsızlıklara Rağmen Türkiye Büyümeye Devam Ediyor'

  Bakan Yılmaz: "Bölgesel İstikrarsızlıklara Rağmen Türkiye Büyümeye Devam Ediyor"

  Kalkınma Bakanı Yılmaz, Bingöl'de- Bakan Yılmaz: "Dünyadaki küresel krizin etkilerine ve bölgesel istikrarsızlıklara rağmen Türkiye büyümeye devam ediyor"BİNGÖL (AA) - Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, dünyadaki küresel krizin etkilerine ve bölgesel istikrarsızlıklara rağmen Türkiye'nin büyümeye devam ettiğini söyledi. (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  Kalkınma Bakanı Yılmaz, Bingöl'de

  Bakan Yılmaz: "Dünyadaki küresel krizin etkilerine ve bölgesel istikrarsızlıklara rağmen Türkiye büyümeye devam ediyor" (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  Bakan Yılmaz Bingöl'de

  Bakan Yılmaz Bingöl'de

  Kurban Bayramı’nı seçim bölgesi Bingöl’de geçiren Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, bölgedeki siyasi olumsuzlukları değerlendirerek, “Kuzey tarafımızda Ukrayna meselesi var, güney tarafımızda Irak’ta, Suriye’de hepimizin izlediği gelişmeler var. Bunlar ister istemez bizleri de etkiliyor. (05 Ekim 2014 Pazar )

   

  Yılmaz: 'Bayramın Hayırlara Vesile Olmasını Diliyorum'

  Yılmaz: "Bayramın Hayırlara Vesile Olmasını Diliyorum"

  Kalkınma Bakanı Yılmaz, Bingöl'de- Bakan Yılmaz: "Bayram vesilesiyle küskünlüklerin, dargınlıkların ortadan kalktığı çok daha insani duyguların en üst düzeyde yaşandığı günlerin yaşanmasını temenni ediyorum"BİNGÖL (AA) - Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "Bayram vesilesiyle küskünlüklerin, dargınlıkların ortadan kalktığı çok daha insani duyguların en üst düzeyde yaşandığı günlerin yaşanmasını temenni ediyorum" dedi. (04 Ekim 2014 Cumartesi )

   

 

  Kalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'de

  Kalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'de

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Suriye’de yaşanan iç karışıklıktan kaçarak Türkiye sınırına yığılan binlerce insana yönelik, “Bu mazlum insanlara, ölümden kaçan, şiddetten kaçan, zulümden kaçan insanlara kucak açmaya devam edeceğiz inşallah. Bunu yapabilmek için güçlü olmamız lazım. Daha fazla güçlü olalım ki, daha fazla insanı kucaklayalım, daha fazla yardımcı olalım” dedi. (21 Eylül 2014 Pazar )

   

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Bingöl'de

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Bingöl'de

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Bingöl'de 4 yıldızlı bir otelin açılışını gerçekleştirdi. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Kalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'de

  Kalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'de

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "Bingöl artık temel eksikliklerini tamamlayan bir şehir. Havaalanı, üniversite, hastane, okulları ve diğer bütün imkanlarıyla farklı bir yaşam ve iş ortamı oluşturan bir şehir" dedi. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Kalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'de

  Bakan Yılmaz: "Bingöl artık temel eksikliklerini tamamlayan bir şehir. Havaalanı, üniversite, hastane, okulları ve diğer bütün imkanlarıyla farklı bir yaşam ve iş ortamı oluşturan bir şehir" (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Kalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'de

  Kalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'de

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Bingöl’de dört yıldızlı bir otelin açılışını gerçekleştirdi. (20 Eylül 2014 Cumartesi )

   

  Bingöl'de Fatura Almayanlara Ceza Geliyor

  Bingöl'de Fatura Almayanlara Ceza Geliyor

  Bingöl Defterdarı Yılmaz, fatura ve fiş düzenleme ile alma konusunda yaptığı açıklamada, fatura düzenlemeyenlere 97 bin TL'ye kadar ceza kesilebileceğini söyledi. (27 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Yılmaz: İtfaiyeciler, Hayati Görev Yapıyorlar

  Ramazan Bayramı'nı Bingöl'de geçiren Kalkınma Bakanı Dr. Cevdet Yılmaz, Bingöl Belediyesi tarafından İtfaiye Müdürlüğü'nde düzenlenen bayramlaşma merasimine katıldı. (06 Ağustos 2014 Çarşamba )

   

  Kalkınma Bakanı Yılmaz: 'Onikinci Cumhurbaşkanını 12 plakalı Bingöl 12'den vuracak'

  Kalkınma Bakanı Yılmaz: "Onikinci Cumhurbaşkanını 12 plakalı Bingöl 12'den vuracak"

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, cumhurbaşkanlığı seçimine ilişkin, "Hiç aklınıza gelir miydi; CHP, MHP, marjinal partiler, paralel yapılar, hepsi bir araya gelecek, bir tane adayın arkasında duracak. (04 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Kalkınma Bakanı Yılmaz, Bingöl'de

  "Hiç aklınıza gelir miydi; CHP, MHP, marjinal partiler, paralel yapılar, hepsi bir araya gelecek, bir tane adayın arkasında duracak. (04 Ağustos 2014 Pazartesi )

   

  Tır'ın Bastığı Mayın Patladı: 1 Yaralı

  Genç ilçesi Suveren bölgesi ile Elazığ'ın Palu ilçesi Beyhan beldesi arasında sabah saatlerinde demiryolu inşaatında çalışan bir firmaya ait Fatih Yılmaz'ın yönetimindeki 58 UC 809 plakalı Tır, daha önce yola döşenen mayına bastı. (03 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Tır'ın Üzerinden Geçtiği Mayın Patladı: 1 Yaralı

  Bingöl'ün Genç İlçesi'ne bağlı Suveren Bölgesi'nde bir TIR'ın üzerinden geçtiği sırada mayının patlaması sonucu şoför Fatih Yılmaz yaralandı. (03 Ağustos 2014 Pazar )

   

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Karlıova'da

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Karlıova'da

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Bingöl'ün Karlıova ilçesinde vatandaşlarla bayramlaştı. (29 Temmuz 2014 Salı )

   

  Kalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'de Açıklaması

  "Müslüman'ın Müslüman'a kanı haramdır. (29 Temmuz 2014 Salı )

   

  Kalkınma Bakanı Yılmaz: 'Buruk Bir Bayram Yaşıyoruz'

  Kalkınma Bakanı Yılmaz: "Buruk Bir Bayram Yaşıyoruz"

  Bingöl Valiliği tarafından düzenlenen bayramlaşma törenine katılan Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Ortadoğu'da yaşanan savaşlara dikkat çekerek, buruk bir bayram yaşadıklarını söyledi. (28 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Kalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'de

  Kalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'de

  Bakan Yılmaz: "Modernleşme sürecinin etkisiyle bayramlar sadece bir tatil gibi görünüyor. (28 Temmuz 2014 Pazartesi )

   

  Bakan Yılmaz: İslam Dinini Terörle, Bir Araya Getirmeye Çalışanlar Var

  Bakan Yılmaz: İslam Dinini Terörle, Bir Araya Getirmeye Çalışanlar Var

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "Bugün dünyada İslam dinini terörle, şiddetle bir araya getirmeye çalışanlar var." dedi. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Bakan Yılmaz: 75 Şehit Yakını Devlet Memuru Oldu

  Bakan Yılmaz: 75 Şehit Yakını Devlet Memuru Oldu

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Bingöl'de Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'nün şehit yakınları ve gazi ailelerine verdiği iftara katıldı. (27 Temmuz 2014 Pazar )

   

  Bakan Yılmaz: 75 Şehit Yakını Devlet Memuru Oldu

  Bakan Yılmaz: 75 Şehit Yakını Devlet Memuru Oldu

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, son dönemlerde 75 şehit yakınının devlet memuru olarak işe yerleştirildiğini söyledi. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Kalkınma Bakanı Yılmaz, Bingöl'de

  Kalkınma Bakanı Yılmaz, Bingöl'de

  Kalkınma Bakanı Yılmaz, yapımları devam eden Bingöl Devlet Hastanesi, TOBB Cevdet Yılmaz Anadolu Lisesi, olimpik yüzme havuzu ve atletizm sahası inşaatlarını inceledi. (26 Temmuz 2014 Cumartesi )

   

  Kalkınma Bakanı Yılmaz'dan Bingöl'de AA Ziyareti

  Kalkınma Bakanı Yılmaz'dan Bingöl'de AA Ziyareti

  Bakan Yılmaz, "AA, aynı zamanda dünya medyasının yeterince önem vermediği, mazlumların ezildiği bir çok ortamı dünya kamuoyu gündemine getiren bir ajansımız." dedi. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Kalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'de Açıklaması

  Kalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'de Açıklaması

  “Bu memlekete hizmet etmiş Başbakanımızı inşallah ilk turda güçlü bir şekilde cumhurbaşkanlığına göndereceğiz” (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Kalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'de

  Kalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'de

  Bakan Yılmaz: "Geçmişte vesayet rejimine araç olarak kullanan, zaman zaman krizlerin yaşandığı bir makamı halk kendi iradesiyle dolduracak" (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Kalkınma Bakanı Yılmaz Başbakan'a Bin Lira Bağışta Bulundu

  Kalkınma Bakanı Yılmaz Başbakan'a Bin Lira Bağışta Bulundu

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, seçim bölgesi Bingöl'de, Cumhurbaşkanı adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan destek için bin liralık bağış yaptı. (25 Temmuz 2014 Cuma )

   

  Cevdet Yılmaz Karlıova'da

  Cevdet Yılmaz Karlıova'da

  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Bingöl’ün Karlıova ilçesinde parti teşkilatının düzenlediği iftar yemeğinde vatandaşlarla buluştu. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

  Kalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'de Açıklaması

  Kalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'de Açıklaması

  "İlk defa halk kendi cumhurbaşkanını seçecek ve biz istiyoruz ki ilk turda seçilsin. (24 Temmuz 2014 Perşembe )

   

Manşet Haberleri

[Hata Bildir]
25.10.2014 23:36:25. #.233#