SON DAKİKA YILMAZ BİNGÖL HABERLERİ

Son Dakika Yılmaz Bingöl Haberleri

 • 07:31Yeni Kabineye Hemşehri KriteriYeni Kabineye Hemşehri KriteriBaşbakan Davutoğlu, yeni kabineyi oluştururken aynı illere birden çok bakanlık verilmesi yerine farklı illerden bakan atanması kriterini uygulayacak.
 • 13:21Başbakan Yardımcısı Yılmaz AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Bu seçimin tarihi bir sonucu da doğmuştur.
 • 00:22Seçim Hükümetindeki 11 Bakan Yeniden Milletvekili SeçildiSeçim hükümetinde görev alan Başbakan Ahmet Davutoğlu ile 11 bakan, 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimi'nde resmi olmayan sonuçlara göre, aday oldukları AK Parti'den yeniden milletvekili seçildi.
 • 15:39Şırnak Cizre'de Seçimlere Yoğun İlgiŞırnak Cizre'de Seçimlere Yoğun İlgiCizre İlçesi'nde sandıkların birleştirildiği Cudi, Nur, Sur, Şah, Kale ve Yafes mahalleleri merkezindeki okullarda bulunan sandıklarda vatandaşlar, oylarını kullandı.
 • 15:11Şırnak Silopi'de Halk, Hendekleri Geçerek Oy KullandıŞırnak Silopi'de Halk, Hendekleri Geçerek Oy KullandıŞırnak'ın Silopi ilçesinde, YSK'nın kararı ile sandık yerlerinin değiştirilmesine rağmen vatandaşlar sabahın erken saatlerinden itibaren oylarını kullandı.
 • 14:06Başbakan Yardımcısı Yılmaz, Annesiyle Birlikte Oy KullandıBaşbakan Yardımcısı Yılmaz, Annesiyle Birlikte Oy KullandıDİYARBAKIR, Şırnak, ve Bingöl'de sabah saat 07.00'dan itibaren başlayan oy kullanma işlemi sakın sürüyor.
 • 13:51Bingöl Başbakan Yardımcısı Yılmaz, Bingöl'de Annesiyle Birlikte Oy KullandıBingöl Başbakan Yardımcısı Yılmaz, Bingöl'de Annesiyle Birlikte Oy KullandıAk Parti'den Bingöl 1'inci sıra milletvekili adayı olan Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, annesi Saadet Yılmaz ile birlikte Bingöl 100'üncü Yıl Orta Okulu'ndaki 1001 nolu sandıkta oyunu kullandı.
 • 13:51Şırnak İdil'de Birleştirilen Sandıklarda Kuyruk OluştuŞırnak İdil'de Birleştirilen Sandıklarda Kuyruk Oluştuİdil İlçesi'nde ise, İlçe Seçim Kurulu kararı ile aynı mahallelerde bulunan bazı okullardaki sandıklarının, başka okullara taşınması üzerine, oy kullanmak isteyen vatandaşlar uzun kuyruk oluşturdu.
 • 13:41Şırnak'ta Hdp ve AK Parti Milletvekili Adayları Oy KullandıŞırnak'ta Hdp ve AK Parti Milletvekili Adayları Oy KullandıŞırnak'ta vatandaşlar seçimlere büyük ilgi gösterirken, HDP ve AK Parti milletvekili adayları oylarını kullandı.
 • 13:35Diyarbakır Sur'da Yoğun Güvenlik Önlemleri 1-Diyarbakır Sur'da Yoğun Güvenlik Önlemleri 1-Daha önce 3 kez olmak üzere toplam 8 gün sokağa çıkma yasağının uygulandığı Diyarbakır merkez Sur İlçesi'nde vatandaşlar, yoğun güvenlik önlemleri altında sandığa giderek oy kullandı.
 • 16:35Başbakan Yardımcısı Yılmaz - BingölGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ın köylüler tarafından karşılanması- Yılmaz'ın konuşması Başbakan Yardımcısı Yılmaz: - "Bir taraftan demokrasi, barış, özgürlük diyerek, ondan sonra da halka baskı yapanlar samimiyetsiz insanlardır.
 • 15:50Başbakan Yardımcısı Yılmaz AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Bir taraftan demokrasi, barış, özgürlük diyerek, ondan sonra da halka baskı yapanlar samimiyetsiz insanlardır.
 • 17:13Başbakan Yardımcısı Yılmaz Bingöl'de AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "AK Parti yeni Türkiye'nin partisidir, değişimin, dönüşümün partisidir.
 • 20:36Başbakan Yardımcısı Yılmaz Aşure DağıttıBaşbakan Yardımcısı Yılmaz Aşure DağıttıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ın milli sporcuyu tebrik etmesi ve konuşması-Dinleyici detayı-Aşure dağıtımı-Aşure yiyen vatandaşlar-Cevdet Yılmaz'ın aşure etkinliğine gelişi ve aşure dağıtması-Cevdet Yılmaz'ın konuşması Başbakan Yardımcısı Yılmaz Bingöl'de- Yılmaz: - "Sporu bütün topluma yaymak, kadın, erkek, yaşlı, genç, çocuk kim varsa spora yönlendirmek lazım" Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Sporu bütün topluma yaymak, kadın, erkek, yaşlı, genç, çocuk kim varsa spora yönlendirmek lazım" dedi.
 • 19:14Başbakan Yardımcısı Yılmaz, Bingöl'de Aşure DağıttıBaşbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Bingöl'de vatandaşlara aşure dağıttı.
 • 14:24Başbakan Yardımcısı Yılmaz Bingöl'deBaşbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Sporu bütün topluma yaymak, kadın, erkek, yaşlı, genç, çocuk kim varsa spora yönlendirmek lazım" dedi.
 • 14:19Genel Seçime DoğruMÜSİAD Konya Şubesi tarafından "1 Kasım Seçimleri ve Yeni Türkiye" konulu konferans yapıldı.
 • 00:30Başbakan Yardımcısı YılmazBaşbakan Yardımcısı YılmazGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Yılmaz'ın vatandaşlarla tokalaşması- Salondan detaylar- Başbakan Yardımcısı Yılmaz'ın konuşması Başbakan Yardımcısı Yılmaz: - "Hem MHP Genel Başkanı Sayın Bahçeli hem de HDP'nin sayın eş başkanları, her iki taraf da bize dedi ki 'gidin CHP'yle hükümet kurun' dolayısıyla 1 Kasım seçimlerini şöyle görüyorum, AK Parti tek başına iktidar mı olsun, CHP'yle bir koalisyon mu olsun buna karar vereceğiz" Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Hem MHP Genel Başkanı Sayın Bahçeli hem de HDP'nin sayın eş başkanları, her iki taraf da bize dedi ki 'gidin CHP'yle hükümet kurun', dolayısıyla 1 Kasım seçimlerini şöyle görüyorum, AK Parti tek başına iktidar mı olsun, CHP'yle bir koalisyon mu olsun buna karar vereceğiz" dedi.
 • 23:24Başbakan Yardımcısı Yılmaz AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Hem MHP Genel Başkanı Sayın Bahçeli hem de HDP'nin sayın eş başkanları, her iki taraf da bize dedi ki 'gidin CHP'yle hükümet kurun', dolayısıyla 1 Kasım seçimlerini şöyle görüyorum, AK Parti tek başına iktidar mı olsun, CHP'yle bir koalisyon mu olsun buna karar vereceğiz" dedi.
 • 21:10Cevdet Yılmaz: Cevdet Yılmaz: "İstikrar Devam Etsin, Güven Devam Etsin, Güçlü Hükümetler Devam Etsin"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Salondan görüntüler- Başbakan Yardımcısı Yılmaz'dan görüntüler- Yılmaz'ın konuşmaları- Şehit evine ziyareti Başbakan Yardımcısı Yılmaz: - "AK Parti 1 Kasım'daki seçimden sonra yeniden tek başına iktidar olsun. İstikrar devam etsin, güven devam etsin, güçlü hükümetler devam etsin.
 • 19:06Başbakan Yardımcısı Yılmaz AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "AK Parti 1 Kasım'daki seçimden sonra yeniden tek başına iktidar olsun. İstikrar devam etsin, güven devam etsin, güçlü hükümetler devam etsin.
 • 15:24Başbakan Yardımcısı YılmazBaşbakan Yardımcısı YılmazGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ın karşılanması- Cevdet Yılmaz'ın konuşması- Kurdale kesimi Başbakan Yardımcısı Yılmaz Bingöl'de: - "Terör, demokrasinin ve özgürlüklerin de düşmanıdır.
 • 14:43Başbakan Yardımcısı Yılmaz Bingöl'de AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Terör, demokrasinin ve özgürlüklerin de düşmanıdır.
 • 22:01Başbakan Yardımcısı Yılmaz Toplu Açılış Törenine KatıldıBaşbakan Yardımcısı Yılmaz Toplu Açılış Törenine KatıldıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ın karşılanması, - Yılmaz'ın temel atma törenine katılımı, - Yılmaz'ın tören alanındaki konuşması, - Toplu açılış töreni için kurdela kesimi, Başbakan Yardımcısı Yılmaz, Bingöl'de- "Geçmişte hükümetler bizim yaptığımız bu tür projelerin onda birini yapsalar, işin ortasında, sonunda törenler yaparlardı.
 • 19:07Başbakan Yardımcısı Yılmaz, Bingöl'deBaşbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Geçmişte hükümetler bizim yaptığımız bu tür projelerin onda birini yapsalar, işin ortasında, sonunda törenler yaparlardı.
 • 18:413. Bölgesel Kalkınma Konferansı Bingöl'de Başladı3. Bölgesel Kalkınma Konferansı Bingöl'de BaşladıFırat Kalkınma Ajansı ve Bingöl Üniversitesi işbirliği ile bu yıl 3’üncücü gerçekleştirilen Uluslararası Bölgesel Kalkınma Konferansı Bingöl’de başladı.
 • 17:22Başbakan Yardımcısı Yılmaz Bingöl'deBaşbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Terör eylemlerini yapanlar, emin olun bu bölgeye hizmet etmiyorlar, bu bölgeye en büyük zararı veriyorlar.
 • 00:02Gündem Özeti/ 16 Ekim 2015Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk/ 6 Nisan 1920 1- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, G20 Kapsamında düzenlenen W20 Zirvesi açılış töreni ve 1'inci Asya-Pasifik Ülkeleri Müslüman Dini Liderler Zirvesi Kapanış Oturumu'na katılacak.
 • 17:093. Uluslararası Bölgesel Kalkınma Konferansı Bingöl'de Başladı3. Uluslararası Bölgesel Kalkınma Konferansı Bingöl'de Başladı Fırat Kalkınma Ajansı ve Bingöl Üniversitesi işbirliği ile bu yıl 3.'sü gerçekleştirilen Uluslararası Bölgesel Kalkınma Konferansı Bingöl'de başladı.
 • 15:323. Bölgesel Kalkınma Konferansı Bingöl'de Başladı3. Bölgesel Kalkınma Konferansı Bingöl'de BaşladıFırat Kalkınma Ajansı ve Bingöl Üniversitesi işbirliği ile bu yıl 3.'sü gerçekleştirilen Uluslararası Bölgesel Kalkınma Konferansı Bingöl'de başladı.
 • 09:32Cihan Haber Ajansı Gündemi- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sırasıyla Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın, AB Komisyon Başkan Yardımcısı Frans Timmermans ile AB Göç, İçişleri ve Vatandaşlık Komiseri Dimitris Avramopulos, MGK Genel Sekreteri Seyfullah Hacımüftüoğlu ve Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı Adil El Cubeyir'i kabul edecek (11.00-12.00-13.00-16.00-Ankara)- Başbakan Ahmet Davutoğlu, Resmi Konut’ta AB Komisyonu Başkan Yardımcısı Frans Timmermans’ı ardından Çankaya Köşkü’nde Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı Adil El Cubeyr’i kabul edecek, öğleden sonra ise Davutoğlu yine Çankaya Köşkü’nde Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar ile MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ı aynı anda kabul edecek.
 • 19:57Başbakan Yardımcısı Yılmaz AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Görüşümüz ne olursa olsun herkesin görüşüne saygımız var. Bizden faklı düşünebilir, farklı görüşü olabilir ama bir konuda birleşelim, bu memleketimizin huzuru bozulmasın" dedi.
 • 17:35Başbakan Yardımcısı Yılmaz: Başbakan Yardımcısı Yılmaz: "Tek Yürek Olarak Teröre Karşı Koymamız Çok Çok Önemli"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Uçağın gelişi - Başbakan Yardımcısı Yılmaz'ın karşılanması - Yılmaz'ın açıklamaları Başbakan Yardımcısı Yılmaz, Bingöl'de- Yılmaz: - "(Ankara'daki terör saldırısı) Terör saldırıları karşısında milletçe dayanışma göstermemiz, her türlü farklılığımızı bir kenara bırakıp, toplu bir şekilde ve tek yürek olarak teröre karşı koymamız çok çok önemli"- "Bu tür hadiselerde, görünürde olan faillerin ötesinde daha farklı hesaplarla bu terör eylemlerini kullanan güçlere, yapılara da bakılması gerekir" Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Hangi amaçla yapılırsa yapılsın, kime karşı yapılırsa yapılsın, kim yaparsa yapsın, her türlü terörü lanetlememiz gerekiyor" dedi.
 • 16:59Başbakan Yardımcısı Yılmaz, Bingöl'deBaşbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Hangi amaçla yapılırsa yapılsın, kime karşı yapılırsa yapılsın, kim yaparsa yapsın, her türlü terörü lanetlememiz gerekiyor" dedi.
 • 19:03Başbakan Yardımcısı Yılmaz, Bingöl'deBaşbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Çocuklarımızı sadece ezberci bir sisteme tabi tutmamalıyız. Çocuklarımız çok boyutlu bir şekilde yetişmeli, edebiyattan, sanattan, kültürden anlayan, spor yapan sağlıklı bir nesil olarak yetiştirmemiz gerekir" dedi.
 • 16:01Başbakan Yardımcısı Yılmaz, Yılmaz, Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin Açılış Törenine...Başbakan Yardımcısı Yılmaz, Yılmaz, Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin Açılış Törenine...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ın tören alanına gelişi- Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ın öğrencilerle sohbet etmesi- Açılış ve sınıfta sıraya oturması Başbakan Yardımcısı Yılmaz: - "Bir taraftan bilgiyle donanımlı hale gelmiş, sporuyla, müziğiyle, yabancı diliyle, iletişim yetenekleriyle her bakımdan yetişmiş, diğer taraftan da kötü alışkanlıklardan, aşırılıktan uzak, vatanına ve milletine bağlı, ailesine ve milletine hayırlı bir gençlik yetişsin istiyoruz" Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Bir taraftan bilgiyle donanımlı hale gelmiş, sporuyla, müziğiyle, yabancı diliyle, iletişim yetenekleriyle her bakımdan yetişmiş, diğer taraftan da kötü alışkanlıklardan, aşırılıktan uzak, vatanına ve milletine bağlı, ailesine ve milletine hayırlı bir gençlik yetişsin istiyoruz" dedi.
 • 15:17Başbakan Yardımcısı Yılmaz AçıklamasıBaşbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Bir taraftan bilgiyle donanımlı hale gelmiş, sporuyla, müziğiyle, yabancı diliyle, iletişim yetenekleriyle her bakımdan yetişmiş, diğer taraftan da kötü alışkanlıklardan, aşırılıktan uzak, vatanına ve milletine bağlı, ailesine ve milletine hayırlı bir gençlik yetişsin istiyoruz" dedi.
 • 14:20Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Bingöl'deBaşbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Yasin Börü'nün katillerinin yakalandığını ve adalet önünde hesap verdiğini belirterek, "Adalet mekanizmasının sonucunu hep birlikte göreceğiz.
 • 14:08Başbakan Yardımcısı Yılmaz Bingöl'deBaşbakan Yardımcısı Yılmaz Bingöl'deBaşbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, 6-7 Ekim olaylarının yıldönümü olduğunu anımsatarak, “Bu olayları bir kez kınıyoruz.
 • 19:14Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Bingöl'deBaşbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Öyle zamanlar yaşadık ki, neredeyse sokağa çıkmayı yasaklayacaklardı.
 • 18:49Başbakan Yardımcısı Yılmaz, Bingöl'deBaşbakan Yardımcısı Yılmaz, Bingöl'deGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ın Bingöl havalimanında karşılanması- Yılmaz'ın partililerle selamlaşması- Aday tanıtımı için düzenlenen programdan genel görüntü- Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ın açıklanması Bingöl - Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, AK Parti Bingöl İl Başkanlığınca düzenlenen aday tanıtım toplantısına katılmak üzere Bingöl'e geldi.
 • 16:04Başbakan Yardımcısı Yılmaz Bingöl'deBaşbakan Yardımcısı Yılmaz Bingöl'deBingöl’e gelen Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, terör örgütü ve yanında duranların Türkiye’yi 90’lı yıllara götürmek istediğini belirterek, “Bizler Türkiye’yi 90’lı yıllara götürmeyeceğiz, daha ileriye götüreceğiz.
 • 15:27Başbakan Yardımcısı Yılmaz, Muş'taBaşbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Baskıyla alınan bir oy, aslında irade hırsızlığıdır.
 • 09:33Cihan Haber Ajansı Gündemi- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Belçika Kralı Philippe tarafından Kraliyet Sarayı'nda resmi törenle karşılanacak.
 • 07:46AK Parti'de 13 Vekil Seçilemeyecek Yere KonduAK Parti'de 13 Vekil Seçilemeyecek Yere KonduMilletvekili aday listesini dün YSK'ya teslim eden AK Parti'de 'öze dönüş' mesajı verilirken, 13 vekil de 7 Haziran'a göre kıyaslandığında Meclis'e gelemeyecek yerlere konuldu.
 • 18:38Partilerin Ekonomi Kurmay AdaylarıSiyasi partilerin 1 Kasım'da yapılacak milletvekili genel seçiminde ekonomi yönetimi için yarışacak adayları belli oldu.
 • 17:18AK Parti Aday Listesi Belli OlduAK Parti milletvekili aday listesi YSK’ya teslim edildi.
 • 17:06AK Parti Milletvekili Aday Listesi Ysk'ya Teslim EdildiAK Parti, için aday listesini Yüksek Seçim Kurulu’na sundu.
 • 16:58Efkan Ala Bursa'ya Kaydırıldı, Recep Akdağ Erzurum'dan AdayEfkan Ala Bursa'ya Kaydırıldı, Recep Akdağ Erzurum'dan AdayAK Parti milletvekili aday listesini YSK'ya teslim etti. İçişleri Bakanı Efkan Ala ile eski sağlık Bakanı Recep Akdağ ise Erzurum'dan aday gösterildi.
 • 16:531 Kasım 2015 Seçiminde AK Parti Aday Listesi1 Kasım 2015 Seçiminde AK Parti Aday ListesiAK Parti milletvekili aday listesi Yüksek Seçim Kurulu'na teslim edildi.