SON DAKİKA YILMAZ BİNGÖL HABERLERİ

Son Dakika Yılmaz Bingöl Haberleri

 • 18:36Bakan Yılmaz: Bakan Yılmaz: "Depremle Yaşamayı Öğrenmemiz Lazım"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın helikopterle gelişi, - Zeyneli Jandarma Karakolunda karşılanması, - Bakan Yılmaz'ın vatandaşlarla sohbeti, - Bakan Yılmaz'ın hasarlı evleri incelemesi, - Bakan Yılmaz'ın açıklamaları, Kalkınma Bakanı Yılmaz, Bingöl'de- Yılmaz, Yayladere ilçesinde 3 Aralık'taki depremden etkilenen vatandaşların yaşadığı iki köyde afet sonrası yürütülen çalışmaları inceledi- "Vatandaşlarımızın kış mevsimini rahat geçirmeleri açısından konteyner ihtiyacı ortaya konuldu.
 • 17:57Bingöl - Bakan Yılmaz, Bingöl'de Deprem Bölgesinde İncelemelerde BulunduBingöl - Bakan Yılmaz, Bingöl'de Deprem Bölgesinde İncelemelerde BulunduBakan Yılmaz, Bingöl'de deprem bölgesinde incelemelerde bulundu KALKINMA Bakanı Cevdet Yılkaz, Kiğı İlçesi'nde meydana gelen depremden etkilenen Yayladere İlçesi'nin köylerini ziyaret ederek, vatandaşların sorunlarını dinledi.
 • 22:08Kalkınma Bakanı Yılmaz AçıklamasıKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, terörle mücadeleye ilişkin, "Sivil bir vatandaşımızın kılına zarar gelmesin diye çok büyük hassasiyet gösteriyoruz, bundan sonra da göstermeye devam edeceğiz.
 • 19:37Bingöl - Bakan Yılmaz, Depremin Olduğu Kiğı'da İnceleme Yaptı -1Bingöl - Bakan Yılmaz, Depremin Olduğu Kiğı'da İnceleme Yaptı -1Bakan Yılmaz, depremin olduğu Kiğı'da inceleme yaptı Aziz ÖNAL/BİNGÖL, (DHA) - KALKINMA Bakanı Cevdet Yılmaz, Bingöl'ün Kiğı İlçesi'nde geçen hafta meydana gelen depremlerin ardından ilçede incelemelerde bulundu.
 • 19:37Bingöl - Bakan Yılmaz, Depremin Olduğu Kiğı'da İnceleme Yaptı -2Bingöl - Bakan Yılmaz, Depremin Olduğu Kiğı'da İnceleme Yaptı -2Bakan Yılmaz, depremin olduğu Kiğı'da inceleme yaptı Aziz ÖNAL/BİNGÖL, (DHA) - KALKINMA Bakanı Cevdet Yılmaz, Bingöl'ün Kiğı İlçesi'nde geçen hafta meydana gelen depremlerin ardından ilçede incelemelerde bulundu.
 • 13:51Bingöl Başbakan Yardımcısı Yılmaz, Bingöl'de Annesiyle Birlikte Oy KullandıBingöl Başbakan Yardımcısı Yılmaz, Bingöl'de Annesiyle Birlikte Oy KullandıAk Parti'den Bingöl 1'inci sıra milletvekili adayı olan Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, annesi Saadet Yılmaz ile birlikte Bingöl 100'üncü Yıl Orta Okulu'ndaki 1001 nolu sandıkta oyunu kullandı.
 • 20:36Başbakan Yardımcısı Yılmaz Aşure DağıttıBaşbakan Yardımcısı Yılmaz Aşure DağıttıGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ın milli sporcuyu tebrik etmesi ve konuşması-Dinleyici detayı-Aşure dağıtımı-Aşure yiyen vatandaşlar-Cevdet Yılmaz'ın aşure etkinliğine gelişi ve aşure dağıtması-Cevdet Yılmaz'ın konuşması Başbakan Yardımcısı Yılmaz Bingöl'de- Yılmaz: - "Sporu bütün topluma yaymak, kadın, erkek, yaşlı, genç, çocuk kim varsa spora yönlendirmek lazım" Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Sporu bütün topluma yaymak, kadın, erkek, yaşlı, genç, çocuk kim varsa spora yönlendirmek lazım" dedi.
 • 15:24Başbakan Yardımcısı YılmazBaşbakan Yardımcısı YılmazGÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ın karşılanması- Cevdet Yılmaz'ın konuşması- Kurdale kesimi Başbakan Yardımcısı Yılmaz Bingöl'de: - "Terör, demokrasinin ve özgürlüklerin de düşmanıdır.
 • 16:01Başbakan Yardımcısı Yılmaz, Yılmaz, Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin Açılış Törenine...Başbakan Yardımcısı Yılmaz, Yılmaz, Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi'nin Açılış Törenine...GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ın tören alanına gelişi- Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ın öğrencilerle sohbet etmesi- Açılış ve sınıfta sıraya oturması Başbakan Yardımcısı Yılmaz: - "Bir taraftan bilgiyle donanımlı hale gelmiş, sporuyla, müziğiyle, yabancı diliyle, iletişim yetenekleriyle her bakımdan yetişmiş, diğer taraftan da kötü alışkanlıklardan, aşırılıktan uzak, vatanına ve milletine bağlı, ailesine ve milletine hayırlı bir gençlik yetişsin istiyoruz" Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "Bir taraftan bilgiyle donanımlı hale gelmiş, sporuyla, müziğiyle, yabancı diliyle, iletişim yetenekleriyle her bakımdan yetişmiş, diğer taraftan da kötü alışkanlıklardan, aşırılıktan uzak, vatanına ve milletine bağlı, ailesine ve milletine hayırlı bir gençlik yetişsin istiyoruz" dedi.
 • 14:08Başbakan Yardımcısı Yılmaz Bingöl'deBaşbakan Yardımcısı Yılmaz Bingöl'deBaşbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, 6-7 Ekim olaylarının yıldönümü olduğunu anımsatarak, “Bu olayları bir kez kınıyoruz.
 • 16:04Başbakan Yardımcısı Yılmaz Bingöl'deBaşbakan Yardımcısı Yılmaz Bingöl'deBingöl’e gelen Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, terör örgütü ve yanında duranların Türkiye’yi 90’lı yıllara götürmek istediğini belirterek, “Bizler Türkiye’yi 90’lı yıllara götürmeyeceğiz, daha ileriye götüreceğiz.
 • 15:46Başbakan Yardımcısı Yılmaz Bingöl'deBaşbakan Yardımcısı Yılmaz Bingöl'deBaşbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, “Ne olursa olsun, hangi terör olayları olursa olsun ülkemiz bildiği yoldan geri durmayacaktır” dedi.
 • 00:38Bakan Yılmaz'ın Ağabeyi Toprağa VerildiBakan Yılmaz'ın Ağabeyi Toprağa VerildiKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın ağabeyi Cemal Yılmaz, Bingöl'de Selahattin Eyyubi Camiinde kılınan cenaze namazının ardından Bingöl Şehir Mezarlığında toprağa verildi.
 • 13:04Yılmaz: Yılmaz: "Halkımızın En Kısa Sürede Hükümete Kavuşması İçin Gayret Sarf Edeceğiz"GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın açıklaması Kalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'de: - "Halkımızın en kısa sürede hükümete kavuşması için elimizden gelen tüm gayreti sarf edeceğiz" Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "Halkımızın en kısa sürede hükümet kavuşması için elimizden gelen tüm gayreti sarf edeceğiz"Bingöl'de bulunan Bakanı Yılmaz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 7 Haziran seçiminde halk iradesinin tek başına bir hükümet çıkarmadığını belirterek, parlamentodaki partilerin bir araya gelerek, hükümet kurması gerektiğini söyledi.
 • 21:52Bakan Yılmaz: Her Şeyin Merkezinde İnsan VarBakan Yılmaz: Her Şeyin Merkezinde İnsan VarKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "Her şeyin merkezinde insan var. İnsan varsa her şey değerli, kıymetli. Binalar, yollar, fiziki bir takım işler insan varsa kıymetli. İşte o iyi insanları yetiştirmek misyonunu bugün her zamankinden daha fazla gündeme gelmesi lazım." dedi.
 • 18:06Parlak ve Bakan Yılmaz Bingöl Zikte Aşireti İle BuluştuParlak ve Bakan Yılmaz Bingöl Zikte Aşireti İle BuluştuDiyarbakır yaşayan Bingöl Zikte Aşireti ile bir araya gelen Milletvekili adayı Parlak Diyarbakır'a üç proje ile geldiklerini belirtti.
 • 15:16Diyarbakır Adayı Bakan Yılmaz'dan Bingöllü Gençlere MüjdeDiyarbakır Adayı Bakan Yılmaz'dan Bingöllü Gençlere MüjdeKalkınma Bakanı Yılmaz, Bingöl'de 100 Yataklı Modern Kamp Eğitim Merkezi, futbol sahası ve soyunma odalarından oluşan tesisin yatırım programına alındığını müjdeledi.
 • 15:20Bakan Yılmaz: Bakan Yılmaz: "Diyarbakır Adayı Olmak Şeref"Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "Bingöl Milletvekili olmak bir şeref olduğu gibi, Diyarbakır Milletvekili olmak da ayrı bir şeref" dedi.
 • 17:45Bakan Yılmaz'dan Diyarbakır'a İstihdam MüjdesiKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, AK Parti’den Diyarbakır Milletvekili adayı olmasının ardından, Diyarbakır ile ilgili toplum yararına çalışma programları yürüttüklerini, ilk olarak bu programla bin kişinin tahsis edildiğini söyledi.
 • 12:33Kalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'deKalkınma Bakanı Yılmaz Bingöl'deBingöl'de temaslarını sürdüren Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, AK Parti Bingöl İl Başkanlığı'nda düzenlenen teşkilat bilgilendirme toplantısına katıldı.
 • 21:30Bakan Yılmaz: Bakan Yılmaz: "Çözüm Süreci Bir Refah Sürecidir"Kalkınma Bakanı Yılmaz, Bingöl'de- Bakan Yılmaz: "Çözüm süreci bir refah sürecidir, sadece siyasi bir mesele değildir, aynı zamanda ekonomi ve kalkınma meselesidir"- (Doların yükselişi) "Cari açığımızın düşmesi dövizdeki bu dalgalanma açısından Türkiye'yi avantajlı bir konuma getiriyor.
 • 18:56Yılmaz: Yılmaz: "Petrol Fiyatlarındaki Gerilemeyle Birlikte Büyümemiz Daha İyi Noktalara Gelecek"Kalkınma Bakanı Yılmaz, Bingöl'de- Bakan Yılmaz: - "Petrol fiyatlarındaki gerilemeyle birlikte büyümemiz daha iyi noktalara gelecek.
 • 18:19Kalkınma Bakanı Yılmaz, Bingöl'deBakan Yılmaz: "Petrol fiyatlarındaki gerilemeyle birlikte büyümemiz daha iyi noktalara gelecek.
 • 23:41Bingöl Kültürünü Tanıyoruz, Tanıtıyoruz ProjesiBingöl Kültürünü Tanıyoruz, Tanıtıyoruz Projesi" - YılmazKalkınma Bakanı Yılmaz: - "Geçmişini yeterince tanımayan, bilmeyen, oradan gelen zenginlikleri bilmeyen toplumlar, geleceğe nasıl yürüyeceğini de bilemezler" Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "Geçmişini yeterince tanımayan, bilmeyen, oradan gelen zenginlikleri bilmeyen toplumlar, geleceğe nasıl yürüyeceğini de bilemezler" dedi.
 • 22:09"İnsanlar Kadar Toplumların da Hafızası Gerçekten İyidir"Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "Geçmişini yeterince tanımayan, bilmeyen, oradan gelen zenginlikleri bilmeyen toplumlar, geleceğe nasıl yürüyeceğini de bilemezler." dedi.
 • 21:13Bakan Yılmaz: Bakan Yılmaz: "Diller Allah'ın Ayetleridir"Bingöl’de temaslarını sürdüren Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, dillerin, renklerin ve farklılıkların Allah’ın ayetleri olduğunu söyledi.
 • 19:16"Çözüm Süreci En Büyük Teşviktir"Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "Çözüm süreci en büyük teşviktir." dedi.
 • 17:58Yılmaz: Yılmaz: "Huzur Ortamıyla, Kalkınma ve Üretim Artışı Görüyoruz"Kalkınma Bakanı Yılmaz, Bingöl'de- Bakan Yılmaz: "Çözüm süreci tam anlamıyla bittiğinde ve artık zihinlerde bir tereddüt kalmayacak şekilde tamamlandığında asıl o zaman büyük potansiyelin harekete geçtiğini göreceğiz"- "30 yıldır neredeyse bu bölgelerimiz nadasa bırakıldı.
 • 17:20Bakan Yılmaz'dan 'Sabote' UyarısıBakan Yılmaz'dan 'Sabote' UyarısıBingöl’de bulunan Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, çözüm sürecinde son dönemli olumlu bir atmosferin oluştuğunu ifade ederek, ‘sabote’ uyarısı yaptı.
 • 16:44Bakan Yılmaz, Bingöl'deki Temaslarına Devam EdiyorBakan Yılmaz, Bingöl'deki Temaslarına Devam EdiyorBingöl’deki temaslarını sürdüren Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Organize Sanayi Bölgesi’ni (OSB) ziyaret etti.
 • 19:14Bakan Yılmaz: Bakan Yılmaz: "Toki, Son 10-12 Yılda Çok Büyük İşler Başardı"Kalkınma Bakanı Yılmaz, Bingöl'de- Bakan Yılmaz: "TOKİ, son 10-12 yılda çok büyük işler başardı.
 • 15:12Kalkınma Bakanı Yılmaz, Bingöl'deKalkınma Bakanı Yılmaz, Bingöl'deKalkınma Bakanı Yılmaz "Belediyecilikte önümüzdeki dönem bana göre kaba inşaatı bitirdiğimiz ince işçilik döneme girdiğimiz bir dönem olur." dedi.
 • 15:03Kalkınma Bakanı Yılmaz, Bingöl'deKalkınma Bakanı Yılmaz, Bingöl'deBakan Yılmaz: "Belediyecilikte önümüzdeki dönem bana göre kaba inşaatı bitirdiğimiz ince işçilik döneme girdiğimiz bir dönem olur.
 • 18:35Bakan Yılmaz: Hiç Kimsenin Sokağı Karıştırmaya Hakkı YokBakan Yılmaz: Hiç Kimsenin Sokağı Karıştırmaya Hakkı YokKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Bingöl'de partisinin merkez ilçe kongresinde yaptığı konuşmada, 6-8 Ekim'de çıkan Kobani olaylarını eleştirerek, "Şimdi bunları yapanlara hesap sormayacak mıyız? Hem hukuken hesap sorulmalı, hem de siyaseten hesap sorulmalıdır.
 • 17:20Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Bingöl'deKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz Bingöl'deBingöl’de temaslarda bulunan Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, 6-8 Ekim olaylarını değerlendirerek, "Binalar yakıldı, hasta taşımaya giden ambulanslar yakıldı.
 • 20:59Kalkınma Bakanı YılmazKalkınma Bakanı YılmazKalkınma Bakanı Yılmaz, Bingöl'de: - "AK Parti 2002 seçimlerinde birçok partiyi barajın altına gömdü.
 • 11:24Yavuz Bingöl'ün Babası: Keşke Ben de Alzheimer OlsaydımYavuz Bingöl'ün Babası: Keşke Ben de Alzheimer OlsaydımBerkin Elvan'ın annesi için kullandığı ifadelerden ötürü eleştiri oklarının hedefi olan Yavuz Bingöl'ün babası Yılmaz Bingöl, sözlerinden dolayı oğlunu eleştirdi.
 • 16:00Kalkınma Bakanı Yılmaz, Bingöl'deBingöl Üniversitesi yerleşkesinde yaptırılan Üniversite Camisi, Bakan Yılmaz ve Diyanet İşleri Başkanı Görmez'in katılımıyla düzenlenen törenle açıldı.
 • 16:51Bakan Yılmaz'ı Hiç Böyle Görmediniz!Bakan Yılmaz'ı Hiç Böyle Görmediniz!Feshane’de düzenlenen Bingöl Tanıtım Günleri’ne katılan Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Bingöllü yerel sanatçıların seslendirdiği şarkılar eşliğinde vatandaşlarla beraber halay çekti.
 • 15:57Bakan Yılmaz, Bingöl Tanıtım Günleri'nde Hemşehrileriyle Halay ÇektiFeshane’de düzenlenen Bingöl Tanıtım Günleri’ne katılan Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Bingöllü yerel sanatçıların seslendirdiği şarkılar eşliğinde vatandaşlarla beraber halay çekti.
 • 15:21Bakan Yılmaz Bingöl Tanıtım Günleri'ne KatıldıBakan Yılmaz Bingöl Tanıtım Günleri'ne KatıldıKalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Eyüp Feshane'de düzenlenen "Bingöl Tanıtım Günleri" etkinlik alanını ziyaret etti.
 • 15:11Bakan Yılmaz Bingöl Tanıtım Günleri'ne KatıldıKalkınma Bakanı Yılmaz: "İstanbul'da yaşan Bingöllü kardeşlerimiz, kendilerini ve ailelerini Bingöl'den koparmasınlar, her fırsatta Bingöl'ü ziyaret etsinler"
 • 15:49Bakan Yılmaz: Bingöllüler Çözüm Süreci İçin ModeldirBakan Yılmaz: Bingöllüler Çözüm Süreci İçin Modeldirİstanbul Feshane'deki Bingöl Tanıtım Günleri'nin açılışını yapan Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "Bingöllüler çözüm süreci içinde bir modeldir.
 • 17:05Bingöllü Şehit Asker, Kürtçe Ağıtlarla Toprağa VerildiBingöllü Şehit Asker, Kürtçe Ağıtlarla Toprağa VerildiHakkari'nin Yüksekova İlçesi'nde PKK'lıların silahlı saldırısında şehit olan 3 askerden jandarma er 20 yaşındaki Yunus Yılmaz, memleketi Bingöl'ün Karlıova İlçesi Dörtyol Köyü'nde Kürtçe ağıtlar ve gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • 17:04Şehide Gözü Yaşlı VedaŞehide Gözü Yaşlı VedaHakkari’nin Yüksekova ilçesinde PKK'lıların silahlı saldırısında şehit düşen 3 askerden jandarma er Yunus Yılmaz’ın cenazesi, memleketi Bingöl’ün Karlıova içesi Çatak köyünde gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • 16:54Bingöllü Şehit Toprağa VerildiBingöllü Şehit Toprağa VerildiHakkari'nin Yüksekova ilçesinde şehit edilen 3 askerden biri olan Yunus Yılmaz, memleketi Bingöl'de düzenlenen cenaze töreni sonrasında toprağa verildi.
 • 16:34Şehit Asker Bingöl'de Toprağa VerildiŞehit Asker Bingöl'de Toprağa VerildiHakkari’nin Yüksekova ilçesinde PKK’lıların silahlı saldırısında şehit düşen 3 askerden jandarma er Yunus Yılmaz’ın cenazesi, memleketi Bingöl’ün Karlıova içesi Çatak köyünde gözyaşları arasında toprağa verildi.
 • 14:35Cevdet Yılmaz: "İnadına Daha Fazla Kardeşlik Diyeceğiz"Kalkınma Bakanı Yılmaz, Bingöl'de- Bakan Yılmaz: "(Yüksekova'da 3 askerin şehit edilmesi) Onlar kardeşliğimizi bozmak istedikçe, biz inadına daha fazla kardeşlik diyeceğiz"BİNGÖL (AA) - Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde terör örgütü mensuplarınca düzenlenen silahlı saldırıda 3 askerin şehit edilmesi olayı ile ilgili, "Onlar kardeşliğimizi bozmak istedikçe, biz inadına daha fazla kardeşlik diyeceğiz" dedi.
 • 12:12Şehit Edilen 3 Askerle İlgili 6 Kişi Gözaltına AlındıŞehit Edilen 3 Askerle İlgili 6 Kişi Gözaltına AlındıHakkari'nin Yüksekova ilçesinde 3 askerin şehit edilmesi olayıyla ilgili 6 kişi gözaltına alındı.
 • 14:37Bakan Yılmaz, Yaralanan Bingöl Emniyet Müdürü Ürker'i Ziyaret EttiBakan Yılmaz, Yaralanan Bingöl Emniyet Müdürü Ürker'i Ziyaret EttiEmniyet Müdürü Ürker solunum cihazından ayrıldı- Kalkınma Bakanı Yılmaz: - "Emniyet Müdürümüz inşallah yoğun bakımdan yakın bir zamanda çıkarılacak, cihazları alındı, inşallah daha da iyiye doğru gidecek"ANKARA (AA) - Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, silahlı saldırıda yaralanan Bingöl Emniyet Müdürü Atalay Ürker'in bağlı bulunduğu solunum cihazından ayrıldığını belirterek, "Emniyet Müdürümüz inşallah yoğun bakımdan yakın bir zamanda çıkarılacak, cihazları alındı, inşallah daha da iyiye doğru gidecek" dedi.